Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 13

Beveik 30 santuokos metų ir 12 nuoširdžių išvadų apie santuoką

Po 5-10 metų staiga gali paaiškėti, kad asmuo, su kuriuo esate, nėra tas pats, su kuriuo išėjote iš civilinės metrikacijos biuro. Po 20 metų gali paaiškėti, kad tai tas pats žmogus.

Prieš dvidešimt aštuonerius metus ištekėjau. Iki šiol tebesu toje "santuokoje" ir planuoju čia likti.

Visų pirma, tai smagu. Kartais iki ašarų.

Antra, tai privaloma mokymosi patirtis, o man patinka mokytis. Išmokstama tylėti ir paklusti, o paskui atvirai sakyti, ką galvoji, tupėti kojomis ir "siautėti laive". Trečia, ketvirta ir t. t., "santuoka" visomis prasmėmis yra labai besivystantis dalykas. Asmeninis augimas garantuotas!

Nuolat mokotės naujų vaidmenų. Spektakliai skirtingi, aktoriai tie patys. Jie yra režisieriai. Jie yra rašytojai.

O svarbiausia - laimė.

Žinoma, laimės yra visur, bet šeimoje ji ypatinga. Šilta.

Po 28 santuokos metų suprantate kai ką apie gyvenimą kartu, ko anksčiau nebuvo. Galbūt taip sakoma Šventajame Rašte: "...ir du taps vienu kūnu, kad būtų nebe du, bet vienas kūnas. (Mato evangelija).

Toks patirties ir emocijų sluoksnis supiltas į paprastas išvadas, kurių būtų galima parašyti daug daugiau.

Štai 12 pagrindinių:

1. Susituokti tik iš meilės. Žinoma, iš limonado galima pasigaminti limonadą ir be jo. Tačiau abipusė meilė suteikia didelį pranašumą ir šimteriopai palengvina būsimas užduotis.

2. Kiekvienas iš mūsų turi skirtingą šeimos, kurioje gyvena, metaforą. Vieniems šeima yra darbas, kitiems - mokymasis, tretiems - išeitis. Svarbu suprasti savo šeimos metaforą (ar metaforas). Kuo greičiau tai suprasite, tuo lengviau bus ją valdyti, keisti ir formuoti. Kuo geriau joje bus gyventi.

3. Kai abu partneriai yra kilę iš funkcionalių - pilnaverčių ir pasiturinčių - šeimų, tai fantastiškas fonas. Tiesiog Bingo.

4. Tėvų istorijas visada perkeliame į savo šeimą. Kartais visa, kartais - nežinomais gabalėliais, bet mes neišvengiamai juos perkeliame.

5. "Žmonės (ne)keičiasi" yra kvantinis dėsnis. Tai ir tiesa, ir netiesa tuo pačiu metu.

Po 5-10 metų galite staiga pastebėti, kad asmuo, su kuriuo esate, visai ne tas, su kuriuo išėjote iš civilinės metrikacijos biuro. Po 20 metų suprasite, kad tai tas pats žmogus.

Per gyvenimą, taigi ir per santykius, žmonės labai keičiasi. Tačiau tai vis dar tas pats geras, malonus, linksmas ir įdomus žmogus, kuriam kažkada pasakėte "taip". Svarbu sugebėti išlaikyti širdyje tą kadaise nugalėtą vaizdą ir labai jį puoselėti savo viduje. Tada visi pokyčiai bus tik papildomi praturtinantys niuansai.

6. "Taip, mano vyras kartais gali klysti, bet jis amžinai yra mano vyras" - ši taisyklė man asmeniškai daug kartų padėjo.

Esame toje pačioje valtyje. Turime derėtis.

Turite pripažinti, kad tai veikia tik tada, jei pavyksta išsaugoti meilę. Jei ne, labai sunku susitarti.

7. Kiekvienas iš mūsų visada turėtų turėti savo privačią teritoriją. Savo kambarius, savo įmones, savo erdvę, savo finansus. Ši teritorija neturi būti naudojama visą laiką ir atskirta viena nuo kitos. Svarbiausia yra pati nuošalumo galimybė. Bent jau retkarčiais.

8. Yra tik vienas būdas išsaugoti šeimą ir santykius: jei abu nuoširdžiai to nori. Vieno dueto nario noro ir jėgų retai kada pakanka, kad abu būtų "laimingi".

9. Tai, kad žmonės dešimtmečius išlaikė savo sąjungą, nereiškia, kad jie neturėjo priežasčių išsiskirti. Tai reiškia, kad jie jų nenaudojo. Tai viskas.

10. Kiekvienoje (!) 20-30 metų trunkančioje sąjungoje būna daugybė mažų skyrybų priežasčių, kelios didelės ir pora ar trys 10-12 kamuolių audros, kurių dauguma sąjungų tikrai nesugebėjo suvaldyti ir išsiskyrė, tačiau šie du sugebėjo ir išlaikė šeimą kartu.

Ne, tai nereiškia, kad jie pasielgė teisingai, kaip ir nereiškia, kad išsiskyrusieji pasielgė teisingai.

Tai reiškia, kad gyvenimas išbandė jų sąjungą. Testas išlaikytas.

11. Pasaulyje yra tik viena garantija - kad pasaulyje nėra jokių garantijų. Kadangi pasaulyje nėra jokių garantijų, jų nėra ir santykiuose. Tai, kas dabar atrodo sutvirtinta, rytoj gali virsti smėliu. Gyvenimas sugeba pasukti už kampo ir pasijuokti iš mūsų planų, pakylėti jausmus iki tam tikro laipsnio ir juos panaikinti.

Taigi - mylėkite ir vertinkite tai, ką turite dabar, ir mėgaukitės kiekviena akimirka.

12. padėkokite už tai, ką turite. Ačiū Dievui, kad išrado "santuoką". Tai puiki vieta tiems, kurie ja tikrai tiki. Dėkoju savo vyrui už visą sunkų darbą, kurį jis atliko, kad mūsų šeima būtų laiminga. Tik aš žinau, koks puikus žmogus jis yra. Kiekvieną dieną žaviuosi jo išmintimi ir dėkoju Dievui už jį.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau