Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 14

CDC direktorius prisipažino, kad agentūra skleidė klaidingą informaciją apie Coviid-19 Jab saugumą

CDC direktorė Rochelle Walensky pripažino, kad agentūra sąmoningai klaidino visuomenę dėl Kovid-19 injekcijų saugumo duomenų, siekdama, kad "Big Pharma" liktų patenkinta.

Rugsėjo 12 d. paskelbtame laiške daktarė Walensky pripažįsta, kad CDC 2021 m. apskritai neanalizavo tam tikrų tipų pranešimų apie nepageidaujamus reiškinius, nors anksčiau agentūra teigė, kad tai pradėjo daryti 2021 m. vasario mėn.

"CDC atliko PRR analizę nuo 2022 m. kovo 25 d. iki 2022 m. liepos 31 d.", - teigė Walensky. "CDC taip pat neseniai atkreipė dėmesį į ankstesnį pareiškimą, pateiktą laikraščiui "Epoch Times", kad paaiškintų, jog PRR nebuvo atliekama nuo 2021 m. vasario 26 d. iki 2021 m. rugsėjo 30 d."

Theepochtimes.com praneša: Walensky agentūra keliuose dokumentuose buvo pažadėjusi nuo 2021 m. pradžios atlikti tam tikros rūšies analizę, vadinamą proporciniu pranešimų santykiu (PRR), ataskaitose, pateiktose į vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimų sistemą, kurią ji padeda valdyti.

Tačiau birželio mėn. agentūra pareiškė, kad PRR neatlieka. Ji taip pat teigė, kad jų atlikimas "nepriklauso agentūros kompetencijai".

Susidūręs su prieštaravimu, CDC pareigūnas Dr. John Su liepos mėn. laikraščiui "The Epoch Times" teigė, kad agentūra PRR pradėjo atlikti 2021 m. vasario mėn. ir "tai daro iki šiol".

Tačiau vos po kelių savaičių CDC pareiškė, kad Su klydo.

"CDC atliko PRR nuo 2022 m. kovo 25 d. iki 2022 m. liepos 31 d.", - rugpjūtį laikraščiui "The Epoch Times" sakė atstovė spaudai.

Naujas Walensky laiškas, datuotas rugsėjo 2 d. ir rugsėjo 6 d. išsiųstas senatoriui Ronui Johnsonui (Ron Johnson) (R-Wis.), rodo, kad Walensky žino, jog jos agentūra pateikė klaidingą informaciją.

‘Trūko bet kokio pagrindimo’

Walensky laiške nebuvo jokio paaiškinimo, kodėl taip atsitiko.

Laiške "trūko bet kokio pagrindimo, kodėl CDC tam tikrais laikotarpiais vykdė PRRS, o kitais - ne", - atsakyme Walensky sakė Johnsonas, vyriausiasis respublikonas Senato Tėvynės saugumo ir vyriausybės reikalų tyrimų pakomitetyje.

"Jūs taip pat nepateikėte jokio paaiškinimo, kodėl daktaro Su teiginys ... visiškai prieštarauja CDC [pirminiam] atsakymui ... bei jūsų 2022 m. rugsėjo 6 d. atsakymui man", - pridūrė jis.

Jis pareikalavo, kad CDC pateiktų atsakymus dėl susidariusios situacijos, įskaitant tai, kodėl CDC iki kovo mėn. neatliko PRR ir kodėl agentūra klaidingai informavo visuomenę, teigdama, kad jokie PRR nebuvo atliekami.

CDC ir Walensky neatsakė į prašymus pateikti komentarus.

"Nė vienas CDC darbuotojas niekada tyčia neteikė klaidingos informacijos", - rugpjūtį elektroniniu paštu "The Epoch Times" sakė CDC atstovas, taisydamas ankstesnius agentūros atsakymus.

Atstovas teigė, kad klaidinga informacija buvo pateikta, nes CDC manė, kad "The Epoch Times" ir organizacija "Children's Health Defense", kuri gavo pirmąjį atsakymą, klausė apie kitokio pobūdžio analizę, vadinamą empirine Bajeso duomenų gavyba. Tačiau tiek "The Epoch Times", tiek "Children's Health Defense" savo užklausose konkrečiai nurodė PRR.

Akmenimis užversti

CDC iki šiol nepateikė "The Epoch Times" atliktų PRR rezultatų. Jų nepateikė ir Johnson. Maisto ir vaistų administracija, kuri atliko empirinę Bajeso duomenų gavybą iš vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimų sistemos ataskaitų, neseniai atsisakė pateikti "Epoch Times" bet kokius rezultatus.

Walensky naujajame laiške teigė, kad empirinė Bajeso duomenų gavyba yra patikimesnė, o PRR rezultatai "iš esmės atitiko EB duomenų gavybą ir neatskleidė jokių papildomų netikėtų saugumo signalų".

"Tačiau dėl to, kad šių analizių nepateikėte Kongresui ir Amerikos žmonėms, visuomenė negali patikrinti jūsų teiginio", - sakė Džonsonas.

Jis pridūrė, kad CDC "bendras skaidrumo trūkumas yra nepriimtinas, ypač atsižvelgiant į nenuoseklius CDC pareiškimus šiuo klausimu".

Šiame straipsnyje gali būti teiginiu, kurie atspindi autoriaus nuomone. P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau