Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 20

Kodėl neturėtumėte valgyti sergančio ar nelaimingo žmogaus paruošto maisto

Maistas - tai ne tik kalorijos...

Maisto skonis ir gerumas priklauso nuo jo paruošimo būsenos. Kas jį gamino, ką tas žmogus patyrė, kokia buvo jo sveikata ir mintys? Tai svarbu. Ypač jei su tuo žmogumi mus sieja emocinis ryšys. Tuomet jų maistas mums daro ypatingą poveikį.

...ne visada turiu laiko gaminti maistą. Kartais gerai žinomoje kavinėje perkame maisto išsinešimui, patogiai supakuotą į permatomas dėžutes: "lagman", "pilau". Viskas šviežia, puikios kokybės. Paprastas geras maistas. Ir visada skanu.

Kartą nusipirkome maisto ir viską išmetėme. Ne dėl to, kad būtų buvę neskanu, bet buvo bjauru. Nors skųstis nėra kuo: viskas šviežia. Tie patys makaronai ir tie patys ryžiai. Ir mėsos daug, jie nėra šykštūs. Bet jis toks blogas, kad jo neįmanoma valgyti. Tai kaip putų polistirolas. Nors yra druskos ir prieskonių...

Tai buvo nuostabu. Tada sustojome nusipirkti karštos duonos. Padavėjas prie langelio paklausė: kodėl mes nevalgome pietų? Turėjau jam pasakyti, kad kažkodėl tai labai nepatiko. Ilgą laiką burnoje liko nemalonus skonis.

Padavėjas atsiduso ir prisipažino, kad daugelis žmonių skundėsi - tai nebuvo skanu.

Ne, virėjas nepasikeitė. Jis vis dar dirba. Nors jis labai liūdi - mirė jo tėvas, kurį jis labai mylėjo. Jis liūdi, verkia, bet dirba. Šeima turi gyventi, tiesa?

Teisė. Tačiau ūmaus sielvarto būsenos žmogus savo energiją perduoda maistui. Jų organoleptinės savybės ir skonis keičiasi - eksperimentai parodė, kad yra ryšys.

Ne veltui senovėje buvo tikima, kad, sutrikus raganos veiklai, pienas rūgdavo ir troškinys nekildavo. Raganomis dažnai buvo laikomi psichiškai nesveiki žmonės arba žmonės, kuriems būdingas ypatingas piktumas ir pavydas. Arba jie sirgo sunkia depresija, kuri buvo laikoma "sugedimu".

Ir maistas buvo sugadintas "sugedimo". Taip buvo manoma.

Taigi maistas gali tapti neskanus net ir patyrusiam virėjui. O jei mus gydo blogas žmogus, galime net apsinuodyti - į tokį "gydymą" reaguoja enetrinė nervų sistema.

Imti maistą iš sergančių, nelaimingų ar neturtingų žmonių taip pat paprastai buvo draudžiama - kartu su maistu galima pasiimti ir kito žmogaus negatyvumą. Ypač jei asmenį pažįstate arba aiškiai matote ligos ar skurdo požymius. Arba pyktis...

Maistas yra energija. Kalorijos, bet ne tik kalorijos. Tai taip pat subtilesnė "emocinė energija", kaip dabar ją vadina kai kurie mokslininkai. Jei esate labai jautrus žmogus, būkite atsargūs, ką valgote ir kas tai ruošia.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau