Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Sausio » 19

Yra tik vienas svarbiausias dalykas, kurio moteris turi išmokti iš vaikystės

Senovės išmintis sako...

Apie moters paskirtį...

Kinijoje senovės išmintis byloja:

"Yra tik vienas svarbiausias dalykas gyvenime, kurio moteris turi išmokti nuo vaikystės - įsisavinti, kaupti ir išsaugoti energiją. Toks yra jos likimas. Vyrui ji yra gyvojo vandens šaltinis, prie kurio jis vėl ir vėl grįžta pasisemti jėgų. Pavargusi moteris negali padėti vyrui atsigauti. Ji tarsi išdžiūvęs šulinys, negalintis numalšinti kenčiančiojo troškulio.

Tai, kas sukelia vidinį konfliktą ir neigiamas emocijas, moteriai netinka. Viskas, ką moteris daro, turi būti daroma su meile. Dėl savęs, dėl savo šeimos, kad įgyvendintų savo pagrindinį tikslą. Viskas, kas teikia moteriai malonumą ir leidžia atrasti harmoniją - dainavimas, piešimas, šokiai, muzika, amatai. Jei ji nori tai daryti, leiskite jai tai daryti. Moterims tenka didžiulė misija - būti neišsenkančiu džiaugsmo, optimizmo, grožio ir šviesos šaltiniu visai šeimai.

Kiekvienai moteriai svarbu žinoti, kad ji yra graži. Tai sukuria pilnatvės pojūtį. Meilūs žodžiai ir grožio įvertinimas daro moterį minkštą, švelnią, žaismingą ir dar labiau žydinčią. Protingas vyras žino, kaip padėti mylimai moteriai tapti dar gražesnei. Kuo labiau jis rūpinasi moterimi, tuo labiau ji žydi ir pripildo vyrą savo energija.

Moteris - tai židinys, kuriam reikia ugnies. Brangiausia pasaulio prekė yra energija. Jokių pinigų už tai nenusipirksi. Todėl vyras pasirengęs atiduoti moteriai už šią ugnį viską, kas brangiausia.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau