Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 25

Stacey Abrams teigia, kad nėra "tokio dalyko" kaip vaisiaus širdies plakimas: ‘Pagamintas garsas’

Šeštos nėštumo savaitės vaisiai neturi širdies plakimo, teigia Džordžijos demokratų kandidatė į gubernatorius Stacey Abrams, teigianti, kad "pagamintą" širdies plakimo garsą padirbinėja vyrai, bandantys kontroliuoti moterų kūnus.

Trečiadienį kalbėdama renginyje Rėjaus Čarlzo scenos menų centre Atlantoje, S. Abrams pareiškė, kad nėra "tokio dalyko kaip širdies plakimas šešias savaites", - sakė S. Abrams, kuri varžosi su dabartiniu respublikonų gubernatoriumi Brianu Kempu. "Tai yra surežisuotas garsas, skirtas įtikinti žmones, kad vyrai turi teisę perimti moters kūno kontrolę".

Anot demokratų, vyrai gali pastoti ir gimdyti kūdikius, o vaisiai neturi širdies plakimo - ir mes turėtume juos laikyti mokslo partija?

Fox praneša: Abrams, regis, turėjo omenyje Džordžijos valstijos įstatymą už gyvybę, priimtą po to, kai šiais metais buvo panaikintas sprendimas Roe prieš Wade'ą.

Džordžijos teisės aktas, žinomas kaip Gyvų kūdikių sąžiningumo ir lygybės (gyvybės) įstatymas, arba "širdies plakimo" įstatymas, draudžia abortus aptikus vaisiaus širdies plakimą - kartais jau šeštą savaitę. Džordžijos įstatyme numatytos išimtys išprievartavimo ir incesto atvejais, jei apie tai pranešama policijai. Jis taip pat leidžia vėlesnius abortus, kai motinos gyvybei gresia pavojus arba dėl rimtos sveikatos būklės vaisius tampa negyvybingas.

Įstatymas buvo priimtas 2019 m., tačiau federalinis teisėjas nusprendė, kad jis prieštarauja Konstitucijai, ir jį užblokavo. Federalinis apeliacinis teismas panaikino žemesnės instancijos teismo sprendimą ir leido įstatymui įsigalioti liepos 20 d.

Abrams, kuri iki 30 metų, kai pradėjo svarstyti galimybę kandidatuoti į prezidento postą, pasisakė už gyvybę, savo gubernatorystės kampanijos metu agresyviai siekė užsitarnauti pro-choice bona fides.

Praėjusią savaitę laidos "The View" vedėja Alyssa Farah Griffin paklausė Abrams, kokius apribojimus ji palaikytų dėl abortų prieinamumo. Abrams atsakė, kad moteris turėtų turėti teisę į abortą iki pat gimdymo, jei kyla pavojus jos "sveikatai ar gyvybei".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite. Įdomu tai, kad kai kurie mokslininkai teigia (Kūdikiai jaučia skonius ir kvapus dar prieš gimdami) Kyla klausymas, kuo tikėti :)

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau