Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Žmonės » 2022 » Rugsėjo » 27

Moteris tvirtina, kad 41 metus gyvena tik gerdama vandenį

Moteris iš Vietnamo teigia, kad daugiau nei prieš keturis dešimtmečius atsisakė kieto maisto ir nuo to laiko maitinasi vandeniu su druska, cukrumi ir citrinų sultimis.

63 metų M. Ngon savo gimtojoje Tan Tračo bendruomenėje Long An provincijoje Vietname žinoma dėl savo unikalios dietos. Pastaruosius 41 metus ji valgė vandenį su keliais gramais druskos ir cukraus bei nedideliu kiekiu citrinos sulčių, visiškai atsisakydama visų kitų maistinių medžiagų. Ji ne tik puikiai atrodo pagal savo amžių, bet ir turi puikią sveikatą, visada kupina energijos ir gali atlikti tokias jogos pozas, apie kurias dešimtmečiais jaunesni žmonės net nesvajotų. Ji mano, kad vanduo jos sveikatai yra toks pat svarbus kaip medžiui laistymas...

M. Ngon valgė ryžius ir kitą kietą maistą iki 21 metų, kai jai prasidėjo rimtos sveikatos problemos. Jos regėjimas ėmė blogėti, jai nuolat skaudėjo skrandį ir ji kasdien vemdavo. Atlikus kraujo tyrimus paaiškėjo, kad ji serga kraujo liga. Pabandžiusi vartoti paskirtą gydymą ir nepastebėjusi didelio pagerėjimo, ji nusprendė nutraukti vaistų vartojimą ir nusprendė, kad jai liko gyventi nedaug.

Tuomet pas ją atėjo gydytojas ir patarė pradėti gerti vandenį, sumaišytą su trupučiu druskos ir cukraus, ir atsisakyti kieto maisto. Jis jai pasakė, kad jei nori, gali į vandenį išspausti šiek tiek vaisių sulčių, bet ne daugiau. Paslaptingasis vyras jai pasakė, kad laikydamasi šios dietos ji išgelbės regėjimą ir galbūt net išgydys kraujo ligą, tačiau primygtinai prašė niekam nesakyti jo vardo ir pavardės, nes šis metodas yra visiškai nemokslinis ir žmonės jį už tai kritikuos.

Moteris savo pažado laikėsi ir po to, kai jos geradarys mirė. Niekas, net jos šeima, nežino jo vardo ir niekada nežinos. Vienintelis dalykas, kurį ji gali pasakyti, yra tai, kad jo patarimas pasiteisino, ir ji yra gyvas to įrodymas. Tačiau ji niekam nerekomenduoja vandens dietos, nes pripažįsta, kad ji gali būti pavojinga. Ji savo atvejį laiko stebuklu ir dietos sėkmę sieja su savo religiniais įsitikinimais.

Moteris tvirtina, kad 41 metus gyvena tik gerdama vandenį

M. Ngog prisimena, kad kai prieš 41 metus ji pradėjo maitintis tik vandeniu, jos šeima griežtai tam priešinosi, kaltindama, kad ji nori numirti iš bado. Vienu metu jie grasino kartu su ja paskelbti bado streiką ir kartu numirti, tačiau jai pavyko juos įtikinti, kad ji nesiekia nutraukti savo gyvenimo, priešingai. Kai jos sveikata ėmė gerėti, jie nustojo prašyti valgyti įprastą maistą.

63-ejų metų vyras prisipažino, kad gyventi vien vandeniu kartais gali būti šiek tiek nuobodu, net jei į jį įlašini kelis lašus vaisių sulčių, kad suteiktum jam šiek tiek skonio. Kartais ji paima į burną gabalėlį cukraus ir užgeria jį vandeniu, kad ištirptų, kad būtų kitaip.

Po to, kai perėjus prie vandens mitybos pagerėjo jos sveikata, M. Ngog pradėjo siekti gydytojos karjeros. Dabar ji yra Long An akupunktūros asociacijos narė, jogos mokytoja, propaguoja jogą ir mankštą. Savo aktyvų ir sveiką gyvenimą ji laiko "duokle" gydytojui, kuris kadaise išgelbėjo jai gyvybę.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau