Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugsėjo » 27

Teismas davė CDC terminą iki mėnesio pabaigos paskelbti duomenis apie Covid vakcinų sukeltus sužalojimus

Teksaso federalinis teismas suteikė Ligų kontrolės ir prevencijos centrui (CDC) terminą iki rugsėjo 30 d. paskelbti pirmąją duomenų apie nepageidaujamus covid vakcinacijos atvejus, kuriuos agentūra surinko naudodamasi V-safe programėle.

Ši nutartis, kurią priėmė JAV Teksaso valstijos vakarinės apygardos Ostino apylinkės apygardos teismas, buvo priimta po to, kai Austine įsikūręs ne pelno siekiantis Informuoto sutikimo veiksmų tinklas (Informed Consent Action Network, ICAN), "besirūpinantis vakcinų ir [farmacijos] pramonės moksliniu sąžiningumu", pateikė keletą ieškinių.

The Defender praneša: ICAN teigimu, teismo nutartyje reikalaujama, kad CDC atskleistų pirmąją 19 mėnesių duomenų, surinktų iš milijonų dalyvių, kurie nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2022 m. liepos 31 d. per "V-safe" programėlę pranešė apie nepageidaujamus reiškinius, susijusius su skiepijimu COVID-19, partiją.

Iš viso CDC turės paskelbti daugiau kaip 137 mln. sveikatos įrašų "V-safe".

CDC apibūdina "V-safe" kaip išmaniojo telefono programėlę, kuri "teikia asmeninius ir konfidencialius įrašus tekstinėmis žinutėmis ir internetinėmis apklausomis" ir leidžia vartotojams "greitai ir lengvai pasidalyti su CDC, kaip jūs arba jūsų išlaikytinis jaučiatės pasiskiepiję COVID-19 vakcina".

Pasak CDC, "ši informacija padeda CDC stebėti COVID-19 vakcinų saugumą beveik realiuoju laiku" ir priduria, kad V-safe programėlės tikslas - "greitai apibūdinti COVID-19 vakcinų saugumo profilį, kai jos skiriamos ne klinikinių tyrimų sąlygomis".

Visuomenė "pati pamatys tikruosius savo pateiktus duomenis

Duomenis, surinktus naudojant "V-safe" programėlę, "renka, tvarko ir saugo saugiame "Oracle" serveryje", o prieigą prie individualizuotų apklausos duomenų turi tik CDC.

"Oracle" turi prieigą tik prie "apibendrintų duomenų, kurių tapatybė nėra nustatyta ir kurie skirti ataskaitoms teikti".

Šis skirtumas lėmė pagrindinį ICAN ieškinių prieš CDC pagrindą. ICAN teigė, kad "remiantis paties CDC dokumentais, "V-safe" pateikti duomenys jau yra prieinami deidentifikuota forma (be asmens sveikatos informacijos) ir gali būti nedelsiant paskelbti visuomenei".

ICAN pateikė tris Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymus dėl per "V-safe" surinktų deidentifikuotų duomenų "tokia pačia forma, kokia šiuo metu juos gali gauti "Oracle".

Tačiau ICAN teigė, kad CDC "akivaizdžiai neskaitė savo pačios dokumentų, susijusių su "V-safe", ir atmetė ICAN prašymus, teigdama, kad "informacija programoje nėra deidentifikuota".

Net kai ICAN patikslino savo FOIA prašymą ir konkrečiai paprašė pateikti "visus duomenis, kurių tapatybė buvo panaikinta po to, kai jie buvo pateikti V-safe programėlei", CDC "administracine tvarka nutraukė šį prašymą, nurodydama, kad jis dubliuoja pirminį prašymą".

ICAN atsakė ir 2021 m. gruodžio mėn. per savo advokatą Aaroną Siri (Aaron Siri) padavė CDC į teismą federaliniame teisme, prašydama paskelbti šiuos duomenis.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau