Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 28

Žmogaus parazito požymiai

Kartais pabendravę su kitu žmogumi pasijuntame išsekę, staiga pagenda nuotaika, tampame nervingi ar prislėgti. Tokiais atvejais veikiausiai pavyko susidurti su energetiniu vampyru. Kaip to išvengti?

Skirtingai nei žavūs šiuolaikinių serialų herojai, energetiniai vampyrai anaiptol nėra išmonė. Taip vadinama kategorija žmonių, kurie tyčia pašnekovui sukelia emocijų protrūkį. Kai kurie tokius vampyrus jaučia pasąmonės lygmenyje, ypač vaikai, ir visaip stengiasi išvengti kontakto su jais . Tačiau yra jautrių žmonių, kuriems daro įtaką stiprios asmenybės. Būtent jie tokiems vampyrams tarnauja kaip nuolatiniai „donorai“.

Tačiau net ir atspariausi asmenys gali netikėtai tapti tokio vampyro auka. Žmogumi parazitu gali būti darbo kolegos ar viršininkas, draugai ar šeimos nariai. Norėdami atsispirti vampyrų įtakai, turite išmokti juos atpažinti.

Energetinio vampyro požymiai

1. Įkyrumas

Kiekvienas turi tokių pažįstamų, kuriuos sutikę nori nuleisti galvą ir greitai prabėgti pro šalį, tikėdamasis, kad jo nepastebės. Tačiau jie būtinai pastebės, sustabdys ir pradės dejuoti, skųstis. Pasakos jums, kokie priešai ir menkystos jį supa, koks jis yra įskaudintas ir neįvertintas. Ir kaip viskas blogai, o toliau bus tik dar blogiau. Po ilgos kalbos, kai pagaliau pavyks išsivaduoti, pajusite silpnumą, kaltės jausmą ir visišką bejėgiškumą. Tokie žmonės yra nuolatiniai Vartotojų teisių apsaugos tarnybos lankytojai, nuolat rašo skundus ir mano, kad visi jiems kažką skolingi.

2. Agresyvumas

Energetiniai vampyrai dažnai išveda aplinkinius iš pusiausvyros. Jie sąmoningai provokuoja situaciją, kur sukelia audringas emocijas. Jie apipils jus neteisingais priekaištais, absurdiškais kaltinimais, meluos į akis ir darys viską, viskas, kas gali sukelti jūsų smarkią reakciją. Po to, kai skandalas pasibaigs, jūs pasijusite išsunkti fiziškai ir dvasiškai, o vampyras tiesiog spinduliuos pasitenkinimu, nepaisant ot, kad prieš minutę verkšleno. Tokie tipai mėgsta kelti konfliktus eilėse, autobusuose ir kitose viešose vietose – taip jie maitinasi kitų žmonių energija.

psichologinis smurtas, parazitavimas

3. Smulkmeniškumas

Žinoma, šeima ir artimi draugai apie jus žino beveik viską. Tačiau pažįstami dažniausiai tiesiog iš mandagumo domisi jūsų reikalais. Jeigu nepažįstamas asmuo netikėtai ima kamantinėti smulkmenų, kurios jo visiškai neliečia, tai gali būti, kad jis bando „pasikrauti“ jūsų energijos.

4. Intrigų pomėgis

Apkalbos ir kivirčai kolektyve – pati palankiausia dirva emocijų ir energijos išliejimui. Vampyras mėgsta visus kiršyti, slapta pasakodamas, kas apie ką ką nors pasakė. Jis moka meistriškai manipuliuoti žmonėmis ir gali sugadinti net artimiausių draugų santykius.

5. Greitai priima sprendimus

Kai daug žmonių metų metais negali pasiryžti permainoms, vampyrams nieko nereiškia pakeisti gyvenimą. Ištekėti antrą pažinties dieną, o po kvailo kivirčo dingti amžiams, sužavėti darbdavį, gauti prestižinį darbą ir staiga iš jo išeiti – vampyrams visada trūksta stiprių pojūčių. Jie labai mėgsta sporto renginius, koncertus, patys užsiima ekstremaliu sportu ir apskritai – juos dažnai galima rasti ten, kur žmonės demonstruoja savo emocijas.

6. Meilikavimas

Tokie žmonės labai mėgsta „daryti gera“. Pamatys, pagirs, apkabins (vampyrai ypač mėgsta taktilinius kontaktus) ir pasakys daug komplimentų. Jie sugeba parodyti rūpestį ir užuojautą, padėti ir paskatinti. Ir kai jus sujaudins toks malonus elgesys, išsiurbs iš jūsų dalį energijos. Vampyrą atpažinsite iš savo pablogėjusios savijautos po bendravimo su juo.

7. Parazitizmas

Tokiems žmonėms nuolat kyla problemų, su kuriomis jie patys nesusitvarko. Jie susiranda ką nors, kas jiems padėtų. Jie labai švelniai prašys pagalbos, mirksėdami blakstienomis, nuolankiai žvelgdami į akis ir kalbėdami apie jūsų stiprybę, kompetenciją, kilnumą ir pan. Ir tada jūs patys nepastebėsite, kaip pradėsite nuolat kažką daryti dėl jų, jausdami pyktį, bejėgiškumą, bet tuo pačiu ir pareigą daryti jums visiškai nereikalingą darbą.

Suraskite ir neutralizuokite

Atpažinę vampyrą, turite pabandyti jį sustabdyti ir apsiginti, jei jau pradėjote jam tiekti savo energiją.

Patarimai, kaip tai padaryti:

  • išmokite atsisakyti – švelniai ir ramiai pasakykite „ne“ bet kokiam prašymui, kurį jums bus sunku įvykdyti;

  • stebėkite savo emocijų protrūkius – net per daug džiaugsmingi jausmai gali būti žalingi, neleiskite niekam jūsų emociškai „sūpuoti“;

  • ginkite asmenines ribas – niekas neturėtų jums nurodinėti tokių dalykų, kurie jo neliečia;

  • saugokitės paskalų – nustatykite, kodėl žmogus pasakoja jums gandus, ką jis nori pasiekti ir ką gaus mainais;

  • turėkite atsarginį planą – net jei esate įpratę remtis nuolatiniu artimųjų ar draugų palaikymu, geriau labiau pasikliauti savo jėgomis, nei aukoti savo sveikatą.

Atpažinti asmenį, kuris minta jūsų energija, gana paprasta – jis pasistengs jums sukelti bet kokių emocijų pliūpsnį ir ,pabendravus su juo, jums pasidarys bloga. Todėl svarbiausias ginklas – suvaldyti emocijas. Nepasitikėkite visais iš eilės, nebūkite pernelyg atviri, neleiskite svetimiems kištis į jūsų gyvenimą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau