Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 27

"Juodoji našlė" ir "Nelaimes nešantys"

"Juodoji našlė" - taip vadinamos tos moterys, kurių vyras, artimas žmogus arba sūnus netrukus palieka kūną.

Liaudis specialiai jas taip pavadino, pažymėjo juodu ženklu tą moters energiją, kuri užgesina bet kokią kitą gyvybės energiją.

Kaip taisyklė, tai yra labai savimi patenkintos, išoriškai žmones prie savęs traukiančios, tačiau labai pavydžios kitų žmonių sėkmei moterys. Jos be galo trokšta pripažinimo ir meilės „iki karsto lentos“ ir amžinai blaškosi tarp „noriu“ ir „galiu“.

Gyvenime jos dažniausiai nerealizavo savo potencialo, nepasižymi dvasingumu ir kabinasi tik į materialius dalykus: turtą, pinigus, kūnišką grožį ir patį faktą, kad kažkam priklauso – tam tikrai kastai, visuomenės sluoksniui ar klanui.

Per kelias kartas tokios moters šeimoje sukaupta pasąmoninga neapykanta vyrams ir pavydas sėkmingesnėms moterims suformuoja atitinkamą elgesio modelį ir pasmerkia šią moterį naikinti visus greta jos atsidūrusius vyrus. Netgi nuosavus sūnus.

„Nelaimes nešantys“ vadinami vyrai, pasižymintys naikinimo energija. Kai jie pasirodo kokio nors žmogaus gyvenime, žmogui ima viskas žlugti: pradedant planais, baigiant šeimomis, sveikata, santykiais, gerove.

Dažniausiai tai ir būna „Juodųjų našlių“ sūnūs, paveldėję savo mamų energiją, kuri naikina viską, kas yra gero ir gražaus aplinkui. Išoriškai jie gali atrodyti draugiški, patrauklūs, mėgstantys rizikuoti.

Jų energija – tarsi savotiškas „Bermudų trikampis“, kuris susiurbia į savo gelmę viską ir visus, kurie patenka į jo akiratį. Ir kartais beveik neįmanoma iš jo ištrūkti, rimtai nenukentėjus. Jie ir patys nuo to kankinasi, kadangi tasai sūkurys ir juos pačius nepaprastai išsekina.

Norint atsikratyti tokios energijos, svarbu išsiaiškinti jos kilmę. Ir to neįmanoma pašalinti jokiu įprastu šablonišku mąstymu. Tik ištyrinėjus savo giminės istoriją, išsiaiškinus iš mamų ir močiučių, tėvų ir senelių paveldėtas bazines gyvenimo nuostatas, galima pradėti keisti gyvenimo kryptį – nuo griovimo link kūrimo. Tai labai svarbus darbas, kuriam reikia daug ryžto, drąsos ir troškimo pakeisti savo gyvenimą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau