Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 5

Moteris, kuri visada ko nors reikalauja

Pakalbėkime apie didžiausią vyro košmarą santykiuose - moterį, kuri nuolat viskuo nepatenkinta, nuolat ko nors reikalauja ir kuri taip pat nemoka būti tikrai dėkinga vyrui už viską, ką jis dėl jos daro.

Viskas ir visi jai "priklauso", kad ir ką vyras darytų, tai smulkmenos, kurios nevertos jos dėmesio, pagarbos ar dėkingumo, nes jis ir taip viską turi daryti už ją. Vyrui nėra blogesnio iššūkio nei mylėti ir palaikyti santykius su tokia moterimi.

Būtent todėl norėčiau kreiptis į tas moteris, kurios vyrų praktiškai apskritai žmonėmis nelaiko ir nieko daugiau neveikia, kaip išsigalvoja vis naujas ir naujas užduotis vyrui, kad tasai galėtų užsitarnauti bent lašelį Jos Didenybės dėmesio ir meilės. Niekas jums, gerbiamosios, nieko neskolingas ir neprivalo. Vyrams taip pat norisi rūpesčio, dėmesio, jau nekalbant apie elementarų dėkingumą už visa tai, ką jis daro dėl jūsų. Net keista, kad tenka aiškinti tokius elementarius dalykus, tačiau kai kurios moteriškos lyties atstovės išties to nesuvokia.

Dėl to, jei norite sau rūpestingo ir mylinčio vyro, pats laikas išmokti būti dėkingai, o ne amžinai viskuo nepatenkintai, nuolat kažko reikalaujančiai… Laikas išmokti vyriškyje matyti visų pirma žmogų, asmenybę su nuosavais norais ir poreikiais, o ne tarną, buitinį agregatą ar bankomatą.

Laikas pamėginti ir pačiai kažką nuveikti vyro labui, mainais į tai, ką jis daro jūsų labui, nes santykiai – tai visų pirma abipusiai mainai. Normalūs santykiai – ne tada, kai moteris yra laiminga ir patenkinta, o vyras – tiesiog daro ją laimingą ir jam to pilnai užtenka. Ne, neužtenka. Jam, kaip kiekvienam žmogui, irgi norisi, kad moteris kažką nuveiktų, kad ir jis greta jos jaustųsi laimingas ir mylimas.

Todėl pasistenkite mylėti savo vyrą nuoširdžiai, visa širdimi, nebijokite šio jausmo ir nereikia „premijuoti” jo seksu už „gerą elgesį“, reikia pačiai šito sekso norėti ir patirti iš jo malonumą.

Jūs savo vyrui – ne tamsta mokytoja ir jau tikrai ne griežta ir reikli mamytė, kad turėtumėte teisę bausti ar premijuoti už jums patinkantį elgesį. Jūs – jo mylima moteris, jo įkvėpimas ir motyvacija. Tai ir būkite tokia, tada ir santykiuose viskas bus nuostabu.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau