Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 21

Kas yra psichikos parazitai, kodėl jie pavojingi ir kaip jų atsikratyti?

Kas yra psichikos parazitai, kodėl jie pavojingi ir kaip jų atsikratyt

Kad būtumėte laimingi ir sėkmingi, turite turėti tyrą protą. Bioenergetikos srities žinovai papasakojo, kaip mūsų mintis teršia vadinamieji psichiniai parazitai.

Anksčiau esame kalbėję apie psichines kliūtis ir ribojančius įsitikinimus. Sąmonės parazitai yra kai kas pavojingesnio. Jie atima iš mūsų tikėjimą savimi ir nuodija sielą.

Kas yra psichikos parazitai?

Tai neigiamos mintys, išgyvenimai, neigiami jausmai ir emocijos, trukdančios mums džiaugtis gyvenimu. Visa tai vadinama parazitais dėl to, kad kartais jų veikimas nėra visiškai akivaizdus. Potencialiai minties parazitu gali tapti kokia nors mokslinė išvada, dėsnis, dogma, plačiai paplitusi klaidinga nuomonė, tradicija. Visa tai žudo žmoguje norą mąstyti ir tobulėti.

Yra daug psichikos parazitų pavyzdžių. Čia galima priskirti kai kurias mūsų individualias mintis arba netikėjimą savimi. Žmogus mano, kad jam niekas neišeina, todėl jo galvoje atsiranda parazitinės mintys.

Pasitaiko ir taip, kad patikliems žmonėms parazitinė mintis kyla dėl programos ar vaizdo įrašo žiūrėjimo internete. Kažkas pasakė, kad pasaulis pasmerktas žūti, todėl jautrus žmogus pradeda galvoti, kad verta laukti artėjančios pasaulio pabaigos. Ši mintis labai greitai pavirsta į apsėdimą ir noro gyventi toliau stoką.

Koks yra psichinių parazitų pavojus?

Neigiamos mintys ir jausmai didžiąja dauguma atvejų lemia produktyvumo sumažėjimą, nuovargį ir regresiją visose srityse.

Jei su tokiomis mintimis nieko nedaroma, jos labai greitai tampa pagrindiniu mūsų priešu. Daugelis žmonių nustoja dirbti, mylėti gyvenimą ir save. Kai kurie žmonės dėl parazitinių minčių praranda pasitikėjimą savimi ir ateitimi. Trumpai tariant, pasekmės gali būti labai apgailėtinos. Štai kodėl jūs turite suprasti, kaip atpažinti tokias mintis ir kaip su jomis elgtis.

Kaip kovoti su psichiniais parazitais?

Kovojant su tokiomis mintimis labai svarbu atsiminti patį svarbiausią principą – judėjimą.  Kai žmogus dėl abejonių ar baimių sustabdo savo vystymąsi, jis leidžiasi būti jų praryjamas. Reikia judėti – ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Svarbu ir toliau ieškoti laimės, eiti į darbą, sportuoti, bet svarbiausia – reikia ir toliau ieškoti tiesos. Bet kokia mintis ir bet kokia nuomonė turi jums kelti klausimų, kad būtų paskata naujų žinių įgijimui.

Visada kvestionuokite kitų žmonių žodžius ir teiginius. Nereikia jiems sakyti, kad jais netikite. Tiesiog patikrinkite faktus ir pabandykite plėsti savo akiratį bei žinias. Baimė, neviltis ir depresija kyla iš mūsų ribotumo. Pavyzdžiui, žmogus yra girdėjęs, kad dėl klimato atšilimo gali žūti žmonija, bus užtvindyti miestai. Iš tokių naujienų tikrai nesinori juoktis. Daugelis žmonių nusivils, tačiau svarbu ir toliau gilintis į šią temą. Jei sužinosite kitų mokslininkų nuomones, suprasite, kad ne viskas taip paprasta, kaip atrodo. Be to, yra problemos sprendimų.

Mąstantis ir tiesos ieškantis žmogus niekada netaps psichikos parazito auka, nes naujos žinios ir noras suprasti kokį nors klausimą atvers kelią naujoms, pozityvioms ir objektyvioms mintims.

Kitas geras pavyzdys – žmogus, kuris nesugeba susirasti gero darbo už tinkamą atlyginimą. Galbūt jis pats pastebės, kad nejuda pirmyn, todėl pasakys sau: „Aš pasmerktas. Tai mano likimas“. Su šiais kenkėjais sunkiausia kovoti. Šiuo atveju jums padės sėkmės ritualai. Tokias mintis reikia išmušti iš galvos. Tai padaryti gali padėti ir geri draugai, pažįstami, artimieji, kurie jumis neabejoja. Na, žinoma, reikia prisiversti vėl ir vėl bandyti ieškoti darbo, pomėgių ir motyvacijos.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau