Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 29

Vyras ir moteris. Skirtumai, kurie vienija

Vyrai nemoka to, ką moka moterys. O moterys nemoka to, ką moka vyrai. O viso to priežastis labai banali – mes skirtingi!

Kodėl?

Todėl, kad moteriška psichika skiriasi nuo vyriškos. O psichikos skirtumus lemia tai, kad vyrų ir moterų funkcijos skiriasi:

  • Moteris gimdo, augina, myli.
  • Vyras medžioja, saugo, aprūpina.

Įgijusi šiokios tokios gyvenimiškos ir profesinės patirties, padariau sau stulbinančią išvadą: „To, ką puikiai moka vyras, absoliučiai nemoka moteris. Ir atvirkščiai“.

Spręskite patys:

Vyrai moka ilsėtis. Moterys – ne

Matyt, gerai žinomas posakis „O jeigu staiga karas, o aš pavargęs?!“ yra kalte įkaltas į vyrų smegenis ir vyrai šio principo laikosi kiekvieną minutę.

Vyras krinta pailsėti iškart, kai tik supranta, kad yra pavargęs. Svarbu, kad kur nors netoliese būtų mėgstama sofa. O jeigu jos nėra, puikiausiai įsitaiso automobilyje, ant suoliuko, ant žolės.

Moteriai, kad ji prigultų pailsėti, reikia būti tokiai pavargusiai, kad nebeliktų jėgų išsilaikyti vertikalioje padėtyje.

Vyras savo prigimtimi dvasingas, moteris – materiali

Jokio paradokso čia nėra. Jeigu ne mes, moterys, vyrai ir XXI amžiuje gyventų miške išsikastose žeminėse. Ir niekas jums nebūtų išradęs jokio Audi X6.

Tik nenumaldomas moters noras įgyti materialių dalykų veda į tai, kad ji „įkvepia“ vyrą užsidirbti ir sugalvoti tuos materialius dalykus.

Vyras plečiasi, moteris gilėja

Praktikoje šis skirtumas gerai matomas tada, kai pora įsirengia būstą. Vyrui svarbūs kvadratiniai metrai, lubų aukštis, moteriai – jaukumas, komfortas, užuolaidos ir kt.

Santykiuose tai pasireiškia dar ryškiau. Vyras kartą „užkariavo“ moterį, tai yra „išsiplėtė“. O moteris paskui visą gyvenimą stengiasi santykius gilinti, rūpinasi, kad jie būtų dar artimesni.

Skirtumai psichikos ir kūno lygmenyse veda į tai, kad vyras siekia moters, o moteris – vyro.

Ir daro jie tai, turėdami vieną vienintelį tikslą – įgyti tas savybes, kurių patys neturi, ir taip tapti vientisomis asmenybėmis.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau