Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Spalio » 2

FDA slepia žmonių, mirusių po COVID-19 vakcinų, autopsijos rezultatus

Autorius: Zachary Stieber per The Epoch Times (paryškinta mūsų),

JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) atsisako paskelbti žmonių, kurie mirė pasiskiepiję COVID-19 vakcinomis, skrodimų rezultatus.

FDA teigia, kad jai draudžiama skelbti medicinines bylas, tačiau vaistų saugos advokatas sako, kad ji galėtų paskelbti autopsijas su redaguotais asmeniniais duomenimis.

Atsisakymas buvo pateiktas laikraščiui "The Epoch Times", kuris pateikė Informacijos laisvės aktą, prašydamas pateikti visus FDA gautus skrodimo protokolus, susijusius su visais mirties atvejais, apie kuriuos buvo pranešta vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimo sistemai po skiepijimo COVID-19 vakcina.

Švirkštai su COVID-19 vakcina Needhame, Masačusetso valstijoje, 2022 m

Švirkštai su COVID-19 vakcina Needhame, Masačusetso valstijoje, 2022 m. birželio 21 d. (Joseph Prezioso/AFP via Getty Images)

Pranešimai į šią sistemą teikiami tada, kai po skiepijimo vakcina asmuo patiria nepageidaujamą įvykį arba sveikatos sutrikimą. FDA ir kitoms agentūroms pavesta tirti pranešimus. Kad patikrintų pranešimus, institucijos prašo ir peržiūri medicininius įrašus, įskaitant autopsijas.

FDA atsisakė paskelbti bet kokias ataskaitas, net ir redaguotas jų kopijas.

FDA citavo federalinį įstatymą, kuris leidžia agentūroms neteikti informacijos, jei agentūra "pagrįstai numato, kad jos atskleidimas pakenktų išimties saugomiems interesams", o išimtis taikoma "personalo ir medicininėms byloms ir panašioms byloms, kurių atskleidimas būtų aiškiai nepagrįstas įsibrovimas į asmens privatumą".

Federaliniai teisės aktai taip pat draudžia atskleisti "personalo, medicinines ir panašias bylas, kurių atskleidimas yra aiškiai nepagrįstas įsibrovimas į asmens privatumą".

Laikraštis "The Epoch Times" apskundė šį atsisakymą, be to, neseniai buvo atsisakyta paskelbti VAERS ataskaitų duomenų analizės rezultatus.

"Lengvai redaguotinas

Vaistų saugumo advokatė Kim Vitčak (Kim Witczak), patarinėjanti FDA kaip Psichofarmakologinių vaistų patariamojo komiteto narė, sakė, kad ataskaitas galima skelbti užtušuojant asmeninę informaciją.

"Asmeninę informaciją būtų galima lengvai redaguoti, neprarandant galimų autopsijos rezultatų", - elektroniniu paštu laikraščiui "The Epoch Times" sakė K. Witczak.

Žmonės patys pasirenka, ar pateikti skrodimo rezultatus į pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemą, pažymėjo Witczakas.

"Jei kas nors pateikia savo patirtį į VAERS, jie nori ir tikisi, kad tai ištirs FDA. Tai apima ir skrodimo ataskaitas", - sakė ji.

Autopsijos - tai mirusių asmenų tyrimai, atliekami siekiant nustatyti mirties priežastį.

"Autopsijos gali būti svarbi pomirtinės analizės dalis ir turėtų būti atliekamos, ypač padidėjus mirčių skaičiui po COVID-19 vakcinacijos", - sakė Witczak.

FDA atsako

FDA atstovas spaudai pažymėjo, kad mirties atvejai po COVID-19 vakcinacijos yra reti, nurodydamas VAERS pateiktų pranešimų skaičių.

Rugsėjo 14 d. duomenimis, gauta 16 516 pranešimų apie mirtį po COVID-19 vakcinacijos. Iki rugsėjo mėnesio Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo suleista apie 616 mln. dozių.

Atstovas spaudai atsisakė pasakyti, ar FDA kada nors paviešins skrodimo rezultatus, tačiau nurodė dokumentą, kurio autoriai yra FDA ir Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) mokslininkai.

Daugiau skaitykite čia...

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Taigi, kai vieni slepia tyrimus, kiti juos tiria. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau