Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 4

Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Liz Truss žada pradėti ‘Didįjį pertvarkymą’

Naujoji Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Liz Truss (Liz Truss) pažadėjo pasaulio elito vardu prisidėti prie "Didžiojo persitvarkymo", nors anksčiau save pristatė kaip antiglobalistiškai nusiteikusią politikę.

Kai L. Truss tapo potencialia kandidate pakeisti B. Johnsoną Didžiosios Britanijos ministro pirmininko poste, daugelis nepriklausomos žiniasklaidos atstovų įspėjo, kad jos nuolatiniai ryšiai su Pasaulio ekonomikos forumu ir dalyvavimas Davoso renginiuose gali būti didžiulė raudona vėliava.

Summit.news pranešimai: Konkreti realybė, kad naujoji premjerė dalyvavo Davoso susitikimuose, kuriuos rengia Pasaulio ekonomikos forumas - centrinis globalizmo centras, veikiantis kaip analitinis centras ir propagandos malūnas, kuriame gimsta nauji naratyvai.  Konkrečiai WEF labiausiai žinomas dėl savo mantros "Didysis persitvarkymas", kuri yra steigėjo Klauso Schwabo "4-osios pramonės revoliucijos" koncepcijos dalis.  Pagrindinis Didžiojo persitvarkymo akcentas yra vadinamoji "bendroji ekonomika", kuri apibūdinama kaip visiškas privačios nuosavybės ištrynimas ir komunistinio valdymo, panašaus į individualaus dalyvavimo ekonomikoje, įgyvendinimas.

Bendroji ekonomika yra frazės "Jūs nieko neturėsite ir būsite laimingi" šaltinis, kuri iš tikrųjų yra paimta iš WEF parašyto ir žurnalo "Forbes" paskelbto straipsnio "Sveiki atvykę į 2030 m.: man nieko nepriklauso, neturiu privatumo ir gyvenimas niekada nebuvo geresnis".

WEF "Didįjį pertvarkymą" pristato toli gražu ne kaip sąmokslo teoriją, o kaip galutinį galutinį tikslą - darbotvarkę, ne tik idėją.  Tai pagrįstai sukėlė visuomenės susirūpinimą, nes daugelį Davose pristatomų WEF koncepcijų galiausiai priima svarbiausios vyriausybės ir įtvirtina įstatymais.  Be to, daugelis Davoso dalyvių gana greitai užkopia politinėmis kopėčiomis ir užima svarbius postus.

Todėl bet kuris teisėtas konservatyvus lyderis ar kandidatas žinotų apie globalistų terminologiją, pavyzdžiui, terminą "Reset", ir stengtųsi bet kokia kaina vengti jį vartoti. 

Joks dešiniųjų lyderis nenorėtų būti siejamas su globalistų darbotvarke, prieš kurią dauguma konservatorių mieliau kariautų.

Tai galima laikyti ribotu nesusipratimu ar klaida, tačiau tai, kad Truss neseniai pavartojo šį terminą, kelia abejonių, turint omenyje jos ankstesnius ryšius su WEF.  Ji teigia, kad:

"Mes tikime, kad mūsų gerovės kūrėjams, vykdytojams ir kūrėjams bus lengviau įgyvendinti savo tikslus...

Didžiosios Britanijos ekonomikai reikia persitvarkymo. Negalime toliau tęsti dabartinės valdomo nuosmukio trajektorijos. Vietoj to turime pasirinkti naują kryptį. Aš vesiu mus šiuo keliu į geresnę ateitį."

Šis komentaras buvo išsakytas netrukus po to, kai Truss kalbėjo apie svaro kurso kritimą ir beveik bankrutavusią JK pensijų sistemą.  

Pagrindinis reikalavimas, įtrauktas į bet kokį ekonominį "perkrovimą", būtų senojo modelio žlugimas.  Truss galbūt tiesiog apibūdina tai, kas gali įvykti, o ne tai, ko ji nori, kad įvyktų, tačiau ji pateikia atstatymo koncepciją kaip sprendimą, o ne kaip grėsmę.  Vadinasi, konservatoriai turėtų atidžiai ją stebėti.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau