Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 4

Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą

Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Federalinio rezervo "bandomasis bandymas" prasidės kitais metais. Šios pratybos bus tarsi Trojos arklys, skirtas Kinijos komunistų partijos socialinės kredito balų sistemai įdiegti.

Apie tai praneša "The Dossier": Čia pateikiama daugiau informacijos apie tai, kaip galime tikėtis, kad šios "bandomosios pratybos" bus vykdomos artimiausiais mėnesiais.

Labai tikėtina, kad FED paseks Eurosistemos pėdomis.

2022 m. sausio mėn. eurą valdantis Europos Centrinis Bankas (ECB) pradėjo savo klimato "testavimą nepalankiausiomis sąlygomis".

Tai greitai lėmė 2022 m. liepos mėn. parengtą "klimato veiksmų planą", kuriuo siekiama "įtraukti klimato kaitos aspektus į Eurosistemos pinigų politikos sistemą".

Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita"

Vos per 7 mėnesius ECB pakeitė savo pinigų politiką, kad "remtų ekologišką ekonomikos perėjimą, atitinkantį ES klimato neutralumo tikslus".

Siekdamas "dekarbonizuoti" Europos ekonomiką, ECB imsis "riboti subjektų, kurių išmetamas anglies dioksido kiekis yra didelis, išleisto turto dalį". ECB taip pat apribos įstaigų, kurios nelaikomos atitinkančiomis anglies dioksido emisijų reikalavimus, skolinimosi galią.

Dabar europiečiai staiga turi "žaliąją" socialinio kredito balų sistemą.

Ar FED paseks jų pavyzdžiu?

Kad suprastume, kaip FED prisideda prie klimato apgaulės, galime peržvelgti žinomo Federalinio rezervo pareigūno kalbą, pasakytą praėjusį mėnesį Vašingtone esančiame Brookingso institute (Brookings Institution).  

"Mūsų šaliai ir pasauliui sprendžiant, kaip reaguoti į klimato kaitą, bankai vis daugiau dėmesio skiria klimato kaitos keliamai rizikai jų balansams", - sakė FED pirmininko pavaduotojas Maiklas Baras (Michael Barr), instituciškai progresyvus Baideno paskirtas administratorius. 

Jis pridūrė (paryškinta paryškintu šriftu):

"Federalinis rezervų bankas stengiasi suprasti, kokią riziką klimato kaita gali kelti atskiriems bankams ir finansų sistemai. Federalinio rezervo įgaliojimai šioje srityje yra svarbūs, tačiau siauri, sutelkti į mūsų priežiūros pareigas ir mūsų vaidmenį skatinant saugią ir stabilią finansų sistemą."

Barras, kuris dirbo Gateso ir Klintono fondų patarėju, o vyriausybėje buvo aukščiausio rango B. Obamos administracijos Iždo departamento pareigūnas, tęsė: 

 Artimiausiu metu ketiname bendradarbiauti su Valiutos kontrolieriaus biuru (OCC) ir FDIC, kad pateiktume dideliems bankams gaires, kaip, mūsų manymu, jie turėtų nustatyti, įvertinti, stebėti ir valdyti su klimato kaita susijusią finansinę riziką. Be to, svarstome, kaip parengti ir įgyvendinti klimato rizikos scenarijų analizę. Todėl kitais metais planuojame pradėti bandomąją mikroprudencinę scenarijų analizę, kad geriau įvertintume ilgalaikę su klimatu susijusią finansinę riziką, su kuria susiduria didžiausios įstaigos."

Tada ketvirtadienį FED paskelbė, kad pradeda savo "bandomąsias pratybas" dėl klimato.

Jei jis atspindės Eurosistemos procesą, Federalinio rezervo bandomosios pratybos iš tiesų taps pirmuoju žingsniu į Federalinio rezervo sistemą, įvedančią socialinio kredito balų sistemą, pririštą prie JAV dolerio. Bankai tikriausiai bus skatinami pritarti šiai programai, nes tie, kurie pritars šiai programai, taps pagrindiniais visos JAV bankų veiklos tarpininkais.

Laikraštis "The New York Times", pagrindinis "žaliojo perėjimo" propaguotojas, komentavo, kad ši priemonė pagerins Federalinės rezervų sistemos veiklą, kuri "dažnai atsilikdavo nuo savo pasaulinių kolegų, kai reikėdavo kalbėti apie su klimato kaita susijusią riziką ir parengti jos kontrolės planą".

Kitas už klimato katastrofas pasisakantis leidinys "Reuters" pasidžiaugė "bandomosiomis pratybomis", rašydamas, kad "galimas klimato kaitos poveikis - būtent dėl kylančio jūros lygio, stiprėjančių potvynių ir gaisrų ... gali sunaikinti trilijonus dolerių vertės turto visame pasaulyje".

Pratybose dalyvaujantys bankai - Bank of America, Citigroup, Goldman Sachs, JPMorgan Chase, Morgan Stanley ir Wells Fargo - bendrai valdo didžiąją dalį viso JAV bankų turto, o tai reiškia, kad FED sprendimas greičiausiai iš viršaus sutriuškintų mažus ir bendruomeninius bankus, kurie neturi pakankamai išteklių, kad įvykdytų FED piniginius įsakymus.

Jei didieji bankai paklus šiai hiperaktyviai Federalinei rezervų sistemai (kuriai labiau nei bet kada anksčiau reikia sufabrikuotos krizės, kad nuimtų svorį nuo savo pinigų politikos nesėkmių), Amerikos socialinio kredito balų sistema atsiras daug greičiau, nei daugelis prognozuoja.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau