Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 11

BUM! Su WEF susijęs pareigūnas skelbia, kad "klimato apribojimai" yra čia, ‘nesvarbu, ar žmonėms tai patinka, ar ne’

Oksfordo (Anglija) miesto pareigūnas paskelbė, kad "klimato draudimai" jau prasidėjo ir liks "nepaisant to, ar žmonėms tai patinka, ar ne", nes miestas skelbia, kad gyventojai turi prašyti valdžios leidimo judėti mieste.

Nuo šiol Oksfordšyro gyventojai turės gauti specialų leidimą, kad galėtų pereiti iš vienos miesto "zonos" į kitą.  Tačiau net ir leidimą gavę gyventojai galės keliauti iš vienos zonos į kitą "ne daugiau kaip 100 dienų per metus".

Oksfordšyro grafystės taryba vakar pritarė planams, pagal kuriuos gyventojai, siekiant "išgelbėti planetą" nuo globalinio atšilimo, bus uždaryti vienoje iš šešių zonų. Naujausias "15 minučių miesto" darbotvarkės etapas - pagrindiniuose keliuose į miestą ir iš jo įrengti elektroninius vartus, kuriais gyventojai būtų apriboti savo rajonuose.

Pagal naująją schemą, jei gyventojai norės išvykti iš savo zonos, jiems reikės gauti Tarybos leidimą, kuri nuspręs, kas vertas laisvės, o kas ne. Pagal naująją schemą gyventojams bus leidžiama išvykti iš savo zonos ne daugiau kaip 100 dienų per metus, tačiau norėdami tai padaryti, visi gyventojai turės užregistruoti savo automobilio duomenis taryboje, kuri vėliau stebės jų judėjimą išmaniosiomis kameromis visame mieste.

Ar Oksfordšyro gyventojai iš tikrųjų su tuo taikstysis?

Bilas Geitsas (Bill Gates) buvo užfiksuotas prisipažįstantis, kad klimato kaitos darbotvarkė yra milžiniška Naujosios pasaulio tvarkos apgavystė neseniai pasirodžiusiame vaizdo įraše, kuriame jis giriasi, kad terminas "švari energija" "apsuko žmonėms galvas".

Jei priimsime klimato užrakinimo koncepciją, pateksime į sukčių pinkles.

Niekada nemaniau, kad iš tikrųjų pamatysime, kaip laisvajame pasaulyje pradedamas įgyvendinti klimato blokavimas, bet štai, kad taip ir yra.

Žinoma, yra keletas žmonių, kurie garsiai prieštarauja šiam naujam planui, tačiau Oksfordšyro grafystės tarybos kelionių ir plėtros strategijos kabineto narys Dankanas Enraitas (Duncan Enright) žada, kad "prieštaringai vertinamas planas bus įgyvendinamas, nesvarbu, ar žmonėms jis patinka, ar ne".

Pasaulinis elitas nustojo apsimetinėti, kad tiki demokratija.

Tai neturėtų stebinti, turint omenyje, kokia retorika pastaruoju metu sklinda iš Pasaulio ekonomikos forumo. Dabar jie save laiko dievais, turinčiais "dieviškų galių" valdyti "kūrimą ir naikinimą". Kalbant apie Dievą, jis miręs. O Jėzus yra "netikra naujiena". (PS: apie tai mes rašėme, bet niekas neskaito: Pasaulio ekonomikos forumas skelbia, kad ‘Jėzus yra netikra naujiena’ ir ‘Dievas miręs’)

Tuo tarpu Prancūzija, siekdama kovoti su vadinamąja klimato kaita, nusprendė visiškai uždrausti tam tikrus trumpojo nuotolio skrydžius.

Dabar Prancūzija gali priversti jus važiuoti traukiniu, o ne lėktuvu.

Europos Komisija (EK) leido Prancūzijos pareigūnams uždrausti tam tikrus vietinius skrydžius, jei atitinkamą maršrutą galima įveikti traukiniu per mažiau nei dvi su puse valandos.

Šis planas pirmą kartą buvo pasiūlytas 2021 m. kaip priemonė mažinti išmetamo anglies dioksido kiekį. Iš pradžių jame buvo numatyta uždrausti aštuonis trumpojo nuotolio skrydžius, tačiau EK sutiko atsisakyti tik trijų, kurie turi greitas ir lengvas geležinkelio alternatyvas su keliais tiesioginiais persėdimais į abi puses kiekvieną dieną.

Tai beprotybė.

Tačiau jei Prancūzijos visuomenė sutiks su šiais naujais apribojimais, panašių draudimų neišvengiamai sulauks ir kitos ES šalys.

Nyderlanduose vyriausybė iš tikrųjų ketina nupirkti ir uždaryti apie 3 000 ūkių, kad "sumažintų azoto taršą"... (PS: apie tai mes rašome Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus)

Nyderlandų vyriausybė planuoja nupirkti, o vėliau uždaryti iki 3 000 ūkių, kad įvykdytų Europos Sąjungos aplinkosaugos įgaliojimą sumažinti išmetamų teršalų kiekį, teigiama pranešimuose.

Nyderlandų ūkininkams bus pasiūlyta "gerokai didesnė" nei jų ūkio vertė, kad jie savanoriškai priimtų pasiūlymą, pranešė "The Telegraph". Šalis bando sumažinti azoto taršą ir vykdys supirkimus, jei nepakankamai ūkininkų sutiks išpirkti.

"Nėra geresnio pasiūlymo", - penktadienį Nyderlandų parlamentui sakė azoto ministrė Kristianė van der Val (Christianne van der Wal).

Taip, WEF infiltruota Nyderlandų vyriausybė dabar turi "azoto ministrę".

Tai tiesiog savižudybė.

Kovojame su precedento neturinčia pasauline maisto krize, o Nyderlandų vyriausybė nusprendė, kad dabar yra laikas priverstinai uždaryti tūkstančius ūkių?

EOTAD.com praneša: Kalbant apie savižudybę, Kanada rado būdą, kaip priversti žmones nustoti išmesti anglies dioksidą, kai jų naudingumas baigsis.  Savižudybė su pagalba tapo gana populiari tarp liberalių kanadiečių, ir kasmet vis daugėja žmonių, kurie renkasi šią galimybę.

Praėjusiais metais Kanadoje daugiau nei 10 000 žmonių - stebėtina, kad tai sudaro daugiau nei tris procentus visų mirčių - baigė savo gyvenimą eutanazijos būdu, t. y. trečdaliu daugiau nei ankstesniais metais. Tikėtina, kad šis skaičius ir toliau augs: kitais metais Kanadoje ketinama leisti žmonėms mirti tik dėl psichinės sveikatos priežasčių.

Jei jaučiatės prislėgti, Kanada turi tam sprendimą.

Jei esate fiziškai neįgalus, Kanadoje galima rasti sprendimą ir šiuo atveju. (PS: mes apie tai rašėme, kitas to nerašo: Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’ )

Tik praėjusią savaitę buvo paskelbta žandikaulį atimanti istorija apie tai, kaip penkerius metus trukusioje įnirtingoje kovoje dėl laiptų keltuvo savo namams, Kanados kariuomenės veteranei ir parolimpietei Christine Gauthier buvo pasiūlyta neįprasta alternatyva.

Vienas Kanados pareigūnas 2019 m. jai pasakė, kad jei jos gyvenimas toks sunkus ir ji tokia "beviltiška", vyriausybė padės jai nusižudyti. 'Turiu laišką, kuriame rašoma, kad jei esate tokia beviltiška, ponia, mes galime jums pasiūlyti MAiD, medicininę pagalbą mirštant', - Kanados parlamento nariams liudijo paralyžiuotas buvęs kariuomenės kapralas.

"Medicininė pagalba mirštant" skamba taip kliniškai.

Tačiau galiausiai tai yra didžiausias užraktas iš visų.

Nes nustoję kvėpuoti nebegalėsite padaryti daugiau jokių "klimato nuodėmių".

Visame Vakarų pasaulyje autoritarizmas auga tokiu greičiu, kuris tiesiog gniaužia kvapą.

Jei šiandien jie gali griežtai apriboti keliones ir uždaryti ūkius, kokią tironiją matysime ateityje?

Deja, dauguma gyventojų vis dar nesupranta, kas vyksta.

Tikėkimės, kad jie atsibus, kol dar ne per vėlu.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite. Šitie tarakonai, jau nebesislepia, jie vaidina dievais.... Jie nuspręs, kaip mums gyventi. Manau, masinės žiniasklaidos žurnaliūgoms, reiktu pagalvoti, ką jie patys rašo... neklaus niekas ir jūsų... būsite toje pačioje eilėje prie skerdyklos... bet mes jums užleisime vietą į priekį.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau