- 04.12.2022
- 0.0 Reitingas
- 829 Peržiūros
- Komentarai
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.
Taip, tikrai.
Į pensiją išėjusi kariuomenės kapralė Christine Gauthier (Christine Gauthier), buvusi parolimpiete, ketvirtadienį parlamente liudijo, kad Kanados veteranų reikalų (VAC) darbuotojas, dirbantis Trudeau administracijos vardu, pateikė pasiūlymą nusižudyti su pagalba.
Gauthier sako, kad po daugelį metų trukusio varginančio delsimo įrengti namuose keltuvą, šis darbuotojas jai pasakė: "Ponia, jei jūs iš tiesų esate tokia beviltiška, mes galime suteikti jums medicininę pagalbą numirti dabar".
Dailymail.co.uk praneša: Darbuotojas, kuris pateikė pasiūlymą, nebuvo įvardytas, tačiau baiminamasi, kad jis pasiūlė tokį patį "sprendimą" dar trims veteranams, kurie kreipėsi į VAC dėl problemų, pranešė "Global News".
Skandalas kilo praėjus savaitei po to, kai Kanados veteranų reikalų ministras patvirtino, kad mažiausiai keturiems kitiems veteranams, reaguojant į jų bėdas, panašiai buvo pasiūlyta pasinaudoti Kanados įstatymu dėl medicininės pagalbos mirštant (MAID), o ministras pirmininkas Justinas Trudeau šią situaciją pavadino "absoliučiai nepriimtina".
Gauthier sakė, kad ji nuo 2017 m. siekė gauti VAC pagalbą, kad jos namuose būtų įrengtas keltuvas su kėde.
'Tai mane labai izoliavo, nes turiu šliaužti užpakaliu su vežimėliu priešais save, kad galėčiau patekti į savo namus, - sakė ji "Global News".
Ji sakė, kad ją šokiravo atvejo vadybininkės pasiūlymas nusižudyti, kuris nuskambėjo per pokalbį 2019 m.
Aš pasakiau: "Negaliu patikėti, kad jūs... suleisite man injekciją, kuri padės man numirti, bet nesuteiksite man priemonių, kurių man reikia, kad galėčiau gyventi", - sakė ji. "Buvo tikrai šokiruojantis išgirsti tokį komentarą".
1989 m. Gauthier buvo sužeista per nelaimingą atsitikimą kariuomenės mokymų metu ir patyrė negrįžtamus kelių ir stuburo pažeidimus.
Ji dalyvavo 2016 m. parolimpinėse žaidynėse ir 2016 m. princo Hario Invictus žaidynėse kaip baidarininkė, jėgos trikovininkė ir irkluotoja.
Gauthier liudijimas ir pranešimai apie kitus panašius atvejus sukėlė visuomenės pasipiktinimą, o Trudeau pažadėjo imtis pokyčių.
Ne kartą sakiau, kad tai visiškai nepriimtina, ir kai tik apie tai išgirdome, ėmėmės veiksmų, - penktadienį Vankuveryje sakė J. Trudeau.
Atliekame tolesnius tyrimus ir keičiame protokolus, kad užtikrintume tai, kas mums visiems turėtų atrodyti akivaizdu: kad Kanados veteranų reikalų tarnyba, kurios paskirtis - remti žmones, kurie stojo tarnauti savo šaliai, negali jiems siūlyti medicininės pagalbos mirštant, - sakė jis.
Pirmą kartą medicininė pagalba nusižudyti nepagydomai sergantiems pacientams Kanadoje buvo įteisinta 2016 m., tačiau praėjusiais metais įstatymas buvo išplėstas, kad eutanaziją būtų galima pasiūlyti pacientams, kurių natūrali mirtis, kaip manoma, nėra neišvengiama.
Dabar medicininę pagalbą mirštant gali gauti ir ilgalaikę negalią turintys žmonės. Praėjusiais metais Kanadoje eutanazijos būdu mirė daugiau kaip 10 000 žmonių.
Nuo kitų metų naujasis įstatymas leis žmonėms, sergantiems psichikos ligomis, kurios anksčiau nebuvo priskiriamos prie kvalifikuojančių sąlygų, gauti medicininę pagalbą nusižudyti.
Kanados eutanazijos įstatymų, kurie jau dabar yra vieni iš leidžiamiausių planetoje, išplėtimas sukėlė kai kurių sluoksnių susirūpinimą.
Vienas gydytojas portalui DailyMail.com sakė, kad jis nerimauja dėl šio išplėtimo, nes savižudybė taps standartiniu psichikos sveikatos būklių gydymo būdu, kurio priežiūra ar gairės yra menkos.
Dr. Trudo Lemmensas, Toronto universiteto sveikatos teisės ir politikos profesorius, DailyMail.com sakė, kad ši sistema gali sukurti "prievolę įvesti [savižudybę] kaip psichikos sveikatos gydymo dalį".
Įsivaizduokite, kad tai būtų taikoma psichikos sveikatos kontekste. Turite asmenį, kenčiantį nuo sunkios depresijos, kuris kreipiasi pagalbos į terapeutą ir kuriam pasiūloma mirti, - tęsė jis.
Jis baiminasi, kad pažeidžiami pacientai, kurie nėra tinkamos psichikos būklės, gali būti įtikinti, kad savižudybė yra tinkama išeitis. Dr. Lemmensas visą sistemą pavadino "iškreipta autonomijos samprata".
Jau yra požymių, kad ši sistema kai kuriems kanadiečiams nepadeda, nes pranešama apie žmones, gavusius pritarimą pagalbinei savižudybei dėl diabeto ar benamystės.
Praėjusį mėnesį vienas kanadietis, kuriam grėsė iškeldinimas, pateko į tarptautines laikraščių antraštes, kai pateikė prašymą teisėtai atlikti eutanaziją ir mirti, užuot tapęs benamiu.
54 m. Amiras Farsoudas (Amir Farsoud) kreipėsi dėl šios drastiškos priemonės po to, kai jo gyvenamasis namas buvo parduotas. Dėl alinančio, nepagydomo nugaros skausmo, pagal Kanados įstatymus jis galėjo gauti medicininę pagalbą nusižudyti.
Farsoudas gavo vieną iš dviejų gydytojų parašų, reikalingų tam, kad būtų priimtas į vyriausybinę eutanazijos programą, tačiau jo vardu nepažįstamo asmens sukurtame GoFundMe puslapyje buvo surinkta daugiau nei 60 000 JAV dolerių - tiek pakako, kad jis gautų naują būstą ir persigalvotų dėl gyvenimo pabaigos.
Praėjusią savaitę viena Kanados mados milžinė buvo apkaltinta savižudybės šlovinimu po to, kai pradėjo žiniasklaidos kampaniją, kuria, atrodo, buvo skatinama eutanazija.
La Maison Simons (La Maison Simons) pristatytos vaizdo reklamos "Viskas yra grožis" centre - nepagydomai serganti moteris, 37 metų Jennyfer, kuri spalio mėnesį nutraukė savo gyvenimą įsikišusi medikamentus.
Trijų minučių trukmės vaizdo įraše rodoma, kaip Jennyfer ir artimieji mojavo burbulų lazdelėmis prie vandenyno, su draugais rengė iškylas miške ir žiūrėjo lėlių spektaklį.
Garso įraše, įrašytame likus kelioms savaitėms iki jos mirties, ji sako: "Visą gyvenimą pripildžiau savo širdį grožio, gamtos, ryšio. Paskutines savo gyvenimo akimirkas pasirinkau pripildyti tuo pačiu... Paskutinis atodūsis yra šventas. Kai įsivaizduoju savo paskutines dienas, matau muziką. Matau vandenyną. Matau sūrio pyragą.
Oksfordo universiteto politikos ekspertė Yuan Yi Zhu (Yuan Yi Zhu) portalui DailyMail.com sakė: "Pristatydamas moters sprendimą nusižudyti kaip aukščiausios klasės gyvenimo būdo pasirinkimą, Simonsas šlovina savižudybę ir sako pažeidžiamiems kanadiečiams, kad jiems būtų geriau mirti nei gyventi.
Vaizdo įrašas taip pat sulaukė kritikos iš socialinės žiniasklaidos vartotojų, kurie jį pavadino "šiurpiu" ir prilygino "mokslinės fantastikos distopijai".
Nuo tada, kai vaizdo įrašas buvo įkeltas maždaug prieš mėnesį, jis surinko daugiau nei 1,1 mln. peržiūrų "YouTube" svetainėje. Socialiniame tinkle "Twitter" paskelbta 30 sekundžių trukmės vaizdo įrašo ištrauka turi apie 1,6 mln. peržiūrų.
P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau