Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Spalio » 5

Siaubingi pranešimai apie mirštančius kūdikius, kuriuos žindė naujai nunuodytos motinos

Naujas mokslinis tyrimas atskleidė nerimą keliantį naujagimių mirčių atvejų, kai juos krūtimi maitino visiškai apnuodytos motinos, šuolį.

Žurnalo "Real-Time Magazine" komandos atlikta analizė rodo, kad užfiksuoti mažiausiai 648 sunkaus šalutinio poveikio atvejai kūdikiams, paskiepytiems COVID-19 vakcina, - dauguma jų buvo susiję su mRNA vakcina, įskaitant mirtis ir gyvybei pavojingus šalutinius poveikius.

ANP praneša: Dažniausiai pasitaikantys sunkūs reiškiniai buvo gyvybei pavojingas kraujavimas; anticholinerginis sindromas; kepenų veiklos sutrikimai; anafilaksinis šokas; neurolepsinis sindromas; neurologiniai šalutiniai reiškiniai, tokie kaip traukuliai ar encefalitas; hipoglikemija. Daugeliu atvejų, apie kuriuos pranešta, tam pačiam kūdikiui buvo užregistruota keletas gyvybei pavojingų šalutinių poveikių.

"Tuo metu maitinau sūnų krūtimi. Išsiurbiau per valandą po injekcijos. Mano 5 mėnesių sūnus maitino naktį po injekcijos ir vėliau suvalgė išsiurbtą pieną, kurį įsigijau tą pačią injekcijos dieną. Po 11 dienų jis buvo rastas nereaguojantis per miegą darželyje. Neaišku, kiek laiko jis nereagavo, kol jį rado auklėtoja. Jis iš karto buvo skubiai nugabentas į ligoninę, ir gydytojams per didelėmis pastangomis pavyko priversti jo širdį vėl plakti. Organų pažeidimai buvo dideli, smegenys neveikė, jis neatsigavo. Jis mirė praėjus 13 dienų po to, kai gavau injekciją". VAERS ataskaitoje rašoma: "Mirė? Ne Pasveiko? Ne". 

Šis sukrečiantis aprašymas, pranešimas motinos, kuri neteko savo kūdikio, penkių mėnesių žindomo kūdikio, praėjus 13 dienų po to, kai gavo "Pfizer" COVID-19 vakciną ir jį maitino krūtimi, paimtas iš VAERS sistemos - Amerikos nepageidaujamų įvykių stebėsenos sistemos (atvejo numeris 1505306). 

Kaip galima sužinoti iš pranešimo, motina vakciną gavo sausio 28 d., labai netrukus po to, kai FDA rekomendavo nėščioms ir žindančioms moterims gauti COVID-19 vakciną. Nerimą kelia tai, kad tai ne vienintelis pranešimas apie tai, kad kūdikis nukentėjo arba mirė po to, kai buvo paveiktas mRNA vakcinos per žindymą. 

Kitame šiurpą keliančiame 2021 m. kovo 17 d. motinos pranešime (atvejo numeris 1166062) aprašomas atvejis, kai kitas krūtimi maitintas kūdikis, taip pat penkių mėnesių amžiaus, mirė praėjus vos vienai dienai po to, kai jo motina buvo paskiepyta darbo dienos metu. Kitą dieną, 2021 m. kovo 18 d., kūdikis pasijuto blogai, karščiavo ir bėrė, atsisakė valgyti ir be perstojo verkė. Rašinyje buvo rašoma: "Skiepijant vaiką, jis buvo paskiepytas: 

"Pacientė atvežė kūdikį į vietinę greitąją medicinos pagalbą, kur buvo atliktas įvertinimas, kraujo tyrimas parodė padidėjusį kepenų fermentų kiekį. Kūdikis buvo paguldytas į ligoninę, tačiau jo būklė toliau blogėjo ir jis mirė. Diagnozė: TTP. Alergijos nežinomos. Jokio naujo poveikio, išskyrus motinos skiepijimą praėjusią dieną, nebuvo". 

Kokia buvo šių dviejų kūdikių mirties priežastis? Ar gali būti, kad jų mirtis susijusi su tuo, kad jų motinos buvo paskiepytos keliomis dienomis anksčiau ir kad jie buvo veikiami mRNA vakcinos per žindymą?

Nuostabu, kad nors sveikatos priežiūros institucijos visame pasaulyje pradėjo skiepyti krūtimi maitinančias moteris netrukus po to, kai FDA suteikė Pfizer skubų leidimą, neatlikusios tyrimų su šia jautria populiacija ar net toksiškumo tyrimų su gyvūnais, ir nors nuo to laiko praėjo daugiau nei pusantrų metų ir jau paskiepyta daug milijonų krūtimi maitinančių moterų visame pasaulyje, mRNA vakcinos poveikis žindomiems kūdikiams beveik niekada nebuvo svarstomas ar reikšmingai aptariamas. 

Norėdamas pabandyti gauti atsakymą į šį klausimą, nors ir dalinį, žurnalas "Real Time Magazine" atliko VAERS sistemos pranešimų apie nepageidaujamus reiškinius tarp žindomų kūdikių, kurių motinos buvo paskiepytos, analizę. Iš analizės, kuri yra ankstesnės analizės, kurią atlikome analizuodami VAERS pranešimus apie kūdikius, kurie patys buvo paskiepyti, tęsinys, matyti, kad pirmiau pateiktos istorijos yra labai plataus masto reiškinys. 

Kaip minėta, tuo metu, kai buvo atliekama analizė, VAERS sistemoje buvo užregistruoti 648 pranešimai apie kūdikius, kurie patyrė nepageidaujamų reiškinių po to, kai buvo paveikti COVID-19 vakcinomis žindant krūtimi. Kai kuriais atvejais tai rimti ir net gyvybei pavojingi nepageidaujami reiškiniai, iš kurių buvo pranešta apie 3 patvirtintas mirtis, o kitais atvejais neaišku, kas nutiko kūdikiams - ar jie pasveiko, ar toliau turi sveikatos problemų, ar mirė.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau