Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 11

Naujas įstatymo projektas gali atverti duris priverstiniams skiepijimams Vakarų Australijoje

Kai jau galvojote, kad kovidas baigėsi...

Vakarų Australijoje priimtas naujas teisės aktas, kuris gali atverti duris priverstiniam skiepijimui.

Pasak pranešimų, Vakarų Australijoje, vienoje iš radikaliausių valstijų "Down Under Under", pasiūlytas įstatymo projektas, suteikiantis Kovid-19 pareigūnams teisę be orderio įeiti į žmonių namus, priverstinai juos įleisti į karantino įstaigą ir skiepyti prieš jų valią.

Apie tai praneša "Natural Blaze": Praėjusiais metais priimtas "Nepaprastųjų situacijų valdymo pataisos" įstatymas. Į pakeitimą įtraukti "Pareigūnų įgaliojimai, susiję su SARS-CoV-2 viruso veikiamais asmenimis".

"Kol galioja COVID-19 deklaracija, siekdamas apriboti SARS-CoV-2 viruso plitimą, įgaliotas COVID-19 pareigūnas gali nurodyti bet kuriam asmeniui, kuris buvo veikiamas SARS-CoV-2 viruso, arba bet kurios kategorijos asmeniui, kuris galėjo būti veikiamas SARS-CoV-2 viruso, atlikti visus arba bet kuriuos iš toliau išvardytų veiksmų", - rašoma Vakarų Australijos įstatymo projekte.

"a) likti pareigūno nurodytoje teritorijoje pareigūno nurodytą laikotarpį;"

"(b) likti karantine nuo kitų asmenų tokį laikotarpį ir tokiu pagrįstu būdu, kokį nurodo pareigūnas;"

"(c) per tokį pagrįstą laikotarpį ir tokiu pagrįstu būdu, kokį nurodo pareigūnas, paklusti infekcijų prevencijos ir kontrolės procedūroms."

Šio mėnesio pradžioje Australija nuo spalio 14 d. atšaukė karantino reikalavimus viruso paveiktiems asmenims. Privaloma izoliacija buvo vienas iš paskutinių panaikintų apribojimų.

Tačiau šiame naujame įstatymo projekte siūloma, kad paskelbus dar vieną COVID ekstremalią situaciją, Vakarų Australijos gyventojai galėtų būti prievarta išvežti iš savo namų ir priversti "paklusti" bet kokioms "infekcijų prevencijos ir kontrolės procedūroms", kurios bus laikomos "pagrįstomis".

Nors priverstinis skiepijimas įstatymo projekte tiesiogiai nenurodytas, neaiški įstatymo projekto formuluotė leidžia jį taip interpretuoti.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau