Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 11

PERSPĖJIMAS: "Pfizer" direktorius prisipažįsta, kad vakcina niekada nebuvo išbandyta

PERSPĖJIMAS: "Pfizer" direktorius prisipažįsta, kad vakcina niekada nebuvo išbandyta, kad užkirstų kelią infekcijos perdavimui per ES pateiktą klausimyną, priešingai nei buvo skelbta anksčiau (VIDEO)

Per COVID-19 ES klausymą "Pfizer" tarptautinių išsivysčiusių rinkų prezidentė Janine Small pripažino, kad, priešingai nei buvo skelbta anksčiau, vakcinos gebėjimas užkirsti kelią viruso plitimui niekada nebuvo bandomas.

Nyderlandų politikas Robertas "Robas" Roosas (Robert "Rob" Roos), kuris taip pat yra Europos Parlamento narys, atskleidė melą, kuriuo buvo įtikinti viso pasaulio žmonės.

"Jei nesiskiepijate, vadinasi, esate asocialus. Taip mums sakė Nyderlandų ministras pirmininkas ir sveikatos apsaugos ministras. Jūs skiepijatės ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų. Tai darote dėl visos visuomenės, taip jie sakė. Šiandien paaiškėjo, kad tai visiška nesąmonė. ", - sakė Roosas savo virusiniame vaizdo įraše su bomba, paskelbtame socialiniame tinkle "Twitter".

"Per COVID klausymą Europos Parlamente vienas iš "Pfizer" direktorių man ką tik prisipažino, kad vakcinos įvedimo metu ji niekada nebuvo išbandyta kaip stabdanti viruso perdavimą", - sakė Roosas.

Vykdydami vieną iš žiauriausių nusikaltimų žmonijai, visi valdžios pareigūnai dirbo kartu su didžiąja farmacija, kad apgautų plačiąją visuomenę ir priverstų ją skiepytis COVID vakcina.

Jie mums melavo. Jie privertė milijonus žmonių skiepytis, meluodami, kad užkerta kelią viruso perdavimui.

"Tai panaikino visą teisinį slapto paso pagrindą. COVID pasą, dėl kurio kilo masinė institucinė diskriminacija, nes žmonės prarado galimybę patekti į esmines visuomenės dalis. Manau, kad tai yra šokiruojantis, netgi nusikalstamas dalykas", - pridūrė Roosas.

Per posėdį, kai Ross paklausė, ar prieš patekdama į rinką "Pfizer" COVID vakcina išbandė, kaip sustabdyti viruso perdavimą, Janine Small atsakė šypsodamasi:

"Kalbant apie klausimą, ar mes žinojome apie imunizacijos sustabdymą prieš jai patenkant į rinką? Ne. Turime iš tiesų judėti mokslo greičiu, kad tikrai suprastume, kas vyksta rinkoje."

Vaizdo įrašą žiūrėkite toliau:

Prisimenate, kai globalistai ir elitas liepė mums pasiskiepyti, kad sustabdytume infekcijos perdavimą?  Tai skandalinga.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
Įdomu, ką pasakys masinė žiniasklaida? O, gal jie nutylės?...
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau