Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 15

10 klaidų santykiuose, kurių išmintingos moterys nebekartoja

Daryti klaidas galima, bet nesimokyti iš jų - ne, nes santykiuose žmogus turi augti ir tobulėti.

Visi kartais klysta ir blogai elgiasi su kitais žmonėms. Klysti yra normalu, bet nenormalu nepasimokyti iš klaidų, nes santykiuose žmogus turi augti ir tobulėti.

Be nesėkmių niekada neatskleisite viso savo potencialo. Tik pagalvokite, kaip galėtumėte pažinti save ir savo ribas, jei neklysite?

Branda žmogui ateina ne su amžiumi, o su patirtimi, ir visai nesvarbu kiek jam metų: 20, 40 ar net 60. Todėl mielos ponios, jei domitės, kokių klaidų nereikėtų kartoti, tuomet mes sudarėme sąrašą, kuris jums padės.

1. Nelaukite skambučio ar žinutės

Nelaukite. Tai didžiausia klaida žmogaus gyvenime. Jei norite su kuo nors pasikalbėti, tiesiog parašykite jam arba paskambinkite. Ir nustokite kalbėtis su žmonėmis, kurie negali skirti kelių sekundžių, kad parašytų SMS arba jums perskambintų. Būdama stipri ir subrendusi moteris, jūs  nenorite būti su žmogumi, kuriam jūsų nereikia.

Jums nereikia vaikytis žmonių dėmesio! Tiesiog pakeiskite juos tais, kurie to nusipelnė. Santykiai turėtų būti abipusiai. O jums, kaip stipriai moteriai, į pirmąją vietą derėtų kelti tik tuos, kuriems taip pat esate prioritetų sąraše. Tačiau pirmiausia turite save statyti į pirmą vietą.

2. Neatleiskite jam

Bet tai jau yra sunkiau. Būdama subrendusi moteris, neturėtumėte ginčytis dėl smulkmenų, bet neleiskite, kad jis į jus žiūrėtų kaip savaime suprantamą dalyką. Nieko baisaus, jei jis pavargęs ir nesuplovė indų, bet niekada jam neatleiskite, jei jau kelintą kartą negavote gimtadienio dovanos. Kaip vyras gali jus mylėti, jei jis negali priversti jūsų jaustis ypatinga svarbiausiomis jūsų dienomis?

Teigiama, kad dovanos gerina ir stiprina santykius. Ir tai nebūtinai turi būti brangūs dalykai. Nesvarbu, ar tai deimantas, ar rožė, svarbu, kad jaustumėtės ypatinga ir laiminga.

Ir nepamirškite padaryti to paties jam. Išmintinga ir brandi moteris žino, kaip priversti vyrą jaustis mylimu ir geidžiamu.

3. Racionalus požiūris

Mėgstame palepinti tuos, kuriuos mylime. Dalykai, kurie daro juos laimingus, daro laimingus ir mus. Bet tai nereiškia, kad iš savo vyro turėtumėte norėti tik materialinių gėrybių.

Idėja yra ta, kad kai galvojate apie savo meilę, pradėkite galvoti apie ją kaip apie pasaką. Jūsų pasakiška istorija gali vystytis bet kur, nesvarbu, ar tai būtų pilis, ar lūšnynas. Būtent meilė ir rūpestis brandžiai moteriai teikia gyvenimo malonumą.

Vertinkite savo turtą pagal vyro meilę ir paramą, o ne pagal pinigų sumą jo piniginėje ar banko sąskaitoje.

4. Kalbėkite už save

Būdama subrendusia moterimi, turite būti atsakinga už savo žodžius ir posakius. Norite suerzinti partnerį nuolatiniu niurzgėjimu ir kritika? O gal jums labiau patinka būti ta, kuri visada leidžiasi į kompromisus? Žinoma, nei viena, nei kita.

Kad išvengtumėte šių scenarijų, neerzinkite vyro savo verkšlenimu ir skundais. Bet jūs turite teisę pasisakyti, taip pat turite pasakyti jam apie savo pageidavimus, nepasitenkinimą ir komforto lygį santykiuose.

Jei jums nepatinka greitis, kuriuo jis važiuoja, netylėkite. Pasakykite jam, kad nemėgstate žiūrėti siaubo filmų ir mokslinės fantastikos. Kalbėkite už save, nes kartais žmonės linkę nepastebėti dalykų vien todėl, kad jiems nerūpi. O jeigu jūs nepradėsite ginti savo interesų, tuomet kas tai padarys už jus?

5. Nepavydėkite

Tiesą sakant, santykiuose moterys linkusios pavydėti daug labiau nei vyrai. Sveikas pavydas – visiškai normalus jausmas, nes juk jūs mylite savo partnerį. Tačiau perteklius visada yra blogai, o jei tai susiję su pavydu, tuomet savo jausmais jūs tiesiog dusinate savo mylimąjį.

Būdama brandi ir išmintinga moteris netikrinsite jo skambučių ir žinučių istorijos, nepavydėsite pokalbių su priešingos lyties kolegomis. Jūs esate ypatingi ir todėl esate kartu. Prisiminkite savo vertę ir svarbą. Neleiskite pavydui apnuodyti jūsų santykių.

6. Neverskite savęs daryti to, kas jums nepatinka

Paprastai dauguma moterų verčia save daryti tai, ko nekenčia. Jūs neprivalote lyginti jo marškinių, jei nemėgstate lyginti savo drabužių. Jei mėgstate natūralią išvaizdą, jūs neprivalote savo veido dengti storu makiažo sluoksniu. Ir jums nereikia eiti į tas vietas, kurios jums nepatinka.

Galų gale jūs viską tik pabloginsite. Jei vyras tikrai jus myli, jis nevers jūsų daryti to, kas jums nemalonu. Būdama subrendusi moteris, turite išmokti pasakyti „ne“ ir nusistatyti sveikas ribas.

7. Nelaikykite visko savyje

Neturėtumėte tylėti apie savo jausmus ir pasilikti viską savyje. Jei kas nors trukdo, netylėkite. Sulaikant emocijas, anksčiau ar vėliau ateina momentas, kai jūsų tolerancijos lygis pasiekia ribą, ir pykčio priepuolio metu, akies mirksniu, padarote daugiau žalos nei pati tikėjotės.

Taigi taip, jūs turite išmokti reikšti savo emocijas, ypač neigiamas, tinkamu laiku, su tinkama jėga ir tinkamoje vietoje. Tai yra tikrai brandžios moters bruožas.

8. Nebijokite užduoti klausimų

Jūs neturėtumėte bijoti užduoti klausimų. Kartais moterys jų vengia, nors tikrai nori sužinoti tiesą. Prieinama iki to, kad jos neklausia, net jei turi teisę tai daryti, bijodamos įskaudinti ar nuliūdinti savo partnerį. Bet tai neteisinga.

Klauskite apie dalykus, kurių nesuprantate, apie dalykus, kuriuos reikia aptarti, ir apie dalykus, kurie yra vienintelis būdas susidoroti su neaiškumais ir painiava. Jums gali atrodyti, kad toks požiūris yra netinkamas, bet, patikėkite manimi, juk nesinori kankinti savęs netikrumu ir sumišimu. Ar ne taip? Klauskite, tik būkite atsargios rinkdamos žodžius.

Visiškai normalu apie tai kalbėti. Jūs esate jo partnerė, esate protinga ir pakankamai subrendusi moteris, kad galėtumėte su tuo susidoroti ir būti gera jo klausytoja bei patikima atrama.

9. Seksualinis intymumas ir meilė yra skirtingos sąvokos

Taip, ponios! Bet tai tikrai svarbu. Meilė ir lova jums gali atrodyti sinonimai, tačiau ar turėtumėte painioti šias sąvokas. Mylėdama turėtumėte mokėti pagaminti jo mėgstamą patiekalą, nes tai jį džiugina. Patylėti ryte, nes jis mėgsta pabūti tyloje. Žinoti, kiek cukraus jis deda į arbatą, eiti su juo į ilgus pasivaikščiojimus ir pasimatymus kino teatre. Ir jis turėtų tą patį daryti dėl jūsų. Meilė yra daugiau nei tik seksualinis intymumas.

Nors jūsų seksualinis gyvenimas yra nepaprastai svarbus, meilė neturėtų apsiriboti lova. Fizinis kontaktas taip pat turėtų būti emocinis, leidžiantis jaustis puikiai ir mylimai. Jei taip nėra, turėtumėte persvarstyti savo sprendimus, įskaitant partnerio pasirinkimą santykiams.

10. Išreikškite save

Mielos ponios, būkite laukinės, pašėlusios ir kuo išraiškingesnės. Nesikabinėkite dėl konkrečių dalykų. Niekas vietoj jūsų neišreikš jūsų jausmų ir negalvos apie jūsų poreikius. Jei norite būti mylimos, pirmiausia pamilkite pačios save.

Kompromisai nėra nieko blogo, tiesiog nesitenkinkite mažiau nei nusipelnėte. Subrendusi ir išmintinga moteris niekada nesileidžia į kompromisus, aukodama savo savigarbą ir pasitikėjimą savimi. Ji trykšta meile ir gerumu. Ji yra atvira, lanksti visuose savo sprendimuose bei stipri. Ji moka susitvarkyti su stresu ir sunkiais laikais nepalaužiama stovi šalia savo vyro.

Jei jos teisės pažeidžiamos, ji gali pastovėti už save. Ji taip pat nepriima fizinio ir žodinio smurto ir žino, kad meilė veda į laimę, o ne į pražūtį.

Išmokite atsisakyti dalykų, dėl kurių jaučiatės nepatogiai. Jei vyras jus myli, jis nevers nieko daryti. Subrendusi moteris rūpinasi savimi ir savo partneriu, to paties tikisi ir iš jo.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau