Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2022 » Spalio » 17

Jūsų nagų forma gali papasakoti apie jūsų asmenybės tipą

Kokie pas jus nagai? Jums patinka ovalūs ar jūs teikiate pirmenybę kvadratinei formai? Jūs priimate šį sprendimą dažniausiai nesąmoningai. Jūsų nagų forma gali papasakoti kitiems žmonėms apie tai, kuo jūs esate. Sužinokite, kiek jūs harmoningi…

1. Užaštrinti trikampiai nagai

1. Užaštrinti trikampiai nagai

Jūsų nago forma praktiška ir moteriška. Jūs ekstravertiškas žmogus, kuriam lengva susirasti naujų pažįstamų ir užmegzti draugiškus santykius. Kai jūs įeinate į kambarį, jūs spinduliuojate gėrį ir teigiamą energiją. Jūs vengiate nemalonumų, todėl kad jūs labai taikus žmogus.

2. Kvadratiniai nagai

2. Kvadratiniai nagai

Ši nago forma daro jūsų rankas stambesnes. Tai pabrėžia stiprų jūsų charakterį, todėl, kai tik jūs skirsite savo dėmesį kažkam, niekas negalės priversti jus pakeisti savo nuomonę. Be to, jūs laikotės savo nuomonės, net jei jūs negaunate didelio palaikymo iš aplinkinių. Dėl savo tiesumo jūs dažnai susiduriate su nesupratimu. Tačiau daugumoje atvejų geriau susitaikyti, o ne „griauti“viską aplink.

3. Kreivi nagai

3. Kreivi nagai

Pamatę jūsų nagų formą žmonės gali iškart pasakyti, kad jūsų nesilaikote tam tikrų normų. Jie ne tik pritraukia dėmesį, bet ir demonstruoja jūsų kūrybiškumą. Be to, jums patinka tirti naujus kelius, o ne šiaip eiti senu maršrutu. Grupėje jūs visada esate lyderis ir dažnai išsiskiriate chamiškumu. Bet jūs pakeleiviai žino, kad jūs niekada neturite tikslo pakenkti. Jie vertina jus už jūsų aistringą bendro tikslo siekimą.

4. Apvalūs nagai

4. Apvalūs nagai

Jūs mėgstate harmoniją ir romantiką, kas atsispindi apvalioje jūsų nagų formą. Didžiausias noras gyvenime – rasti savo svajonių partnerį. Jums tikrai reikia švelnių santykių ir meilės. Argumentų ir kitų nesutarimų neturi būti jūsų gyvenime.

Argi tai nenuostabu, kaip jūsų nago forma atitinka jūsų individualumą?

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau