Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 24

Kokia tu asmenybė pagal natūralių nagų formą

Kiekvienas turime skirtingas nagų formas: kai kurie turi plačius ir kvadratinius, o kiti - mažus ir siaurus nagus. Ar kada nors pagalvojote, kiek jie daug gali tau pasakyti?

Gerai žinomas Nigerijos mokslininkas parengė mokslinį pranešimą, kuriame pripažįsta, kad natūrali nagų forma turi informacijos apie jų savininko asmenybę.

Bright Side“ nusprendė tai patikrinti. Galerijoje suraskite savo nagų formą ir perskaitykite aprašymą.

nagai, asmenybė, charakteriai, nagų formos

Nagai (nuotr. 123rf.com)

Trikampio formos nagai

Meniškos ir subtilios asmenybės su nuolatos besikeičiančia nuotaika. Šie asmenys mėgsta pasikarščiuoti ir yra linkę į pykčio priepuolius. Nori būti pripažinti ir garsūs, ir nekenčia kai ką nors praranda.

Platūs, ilgi ir stačiakampiai nagai

Ramūs, pragmatiški, subalansuoti, nepriklausomi žmonės, turintys plačią mąstyseną. Jie yra patikimi ir atsakingi už savo žodžius ir veiksmus, gimę būti lyderiais.

Migdolų formos nagai

Jaukios, švelnios ir romantiškos sielos asmenybės su idealistinėmis nuomonėmis. Jie mėgsta jaustis naudingi kitiems, ir yra labai sentimentalūs, minkšti ir lengvai įsižeidžiantys.

Maži, kvadratiniai nagai

Tai aštraus proto, lankstūs ir išradingi žmonės, turintys gerą išmintį. Esate gan impulsyvūs, tačiau greitai nurimstate. Linkę būti godūs ir agresyvūs, taip pat pavydūs.

Trumpi nagai

Nekantrūs, tačiau nepaprastai greiti žmonės. Kuo trumpesni nagai, tuo labiau reiklesnis asmuo yra sau ir kitiems. Visada siekia savo kelio ir yra nepataisomi perfekcionistai.

Ilgi ir siauri nagai

Egoistiški ir pinigus skaičiuojantys žmones, turintys oportunistinius principus. Jie myli prabangą ir reikalauja daug dėmesio iš kitų. Taip pat dažnai įsižeidžia.

Parengta pagal tv3.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar