Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Spalio » 21

IŠVADA: COVID-19 buvo pagamintas laboratorijoje - be atodairos mūsų ateityje laukia dar daugiau mirtinų pandemijų

Tai įtikinama: COVID-19 buvo pagamintas laboratorijoje.

Svečio įrašas, kurį pateikė Lawrence'as Sellinas

2022 m. spalio 20 d. paskelbtame sensacingame moksliniame straipsnyje analizuojamos COVID-19 restrikcijos vietos, kurios yra laboratorijoje sukonstruotų virusų "pjaustymo ir klijavimo" žymekliai.

Autorių teigimu, COVID-19 "turi restrikcijos vietų pirštų atspaudą, kuris būdingas sintetiniams virusams".

Šis COVID-19 rastas sintetinis pirštų atspaudas nėra būdingas natūraliai atsirandantiems koronavirusams, bet yra įprastas laboratorijoje sukurtiems virusams.

Be to, COVID-19 ribojimo vietas skiriančios mutacijos yra būdingos inžinerijai, o šių mutacijų koncentracija ribojimo vietose labai mažai tikėtina, kad atsirado atsitiktinės evoliucijos būdu.

Tiek apribojimo vietų pirštų atspaudas, tiek jas sukuriančių mutacijų pobūdis nėra natūraliai atsirandančių koronavirusų požymiai, bet yra beveik universalūs sintetiniams virusams.

Tai reiškia, kad nėra būdo, kuriuo COVID-19 galėjo išsivystyti iš gamtoje aptinkamų koronavirusų.

Autoriai padarė išvadą, kad jų išvados tvirtai rodo, jog COVID-19 kilęs iš laboratorijos.

Šie naujausi moksliniai duomenys kartu su gausybe kitų įrodymų patvirtina, kad COVID-19 pandemija kilo ne dėl "šuolio" iš gyvūnų į žmones, kaip teigė žinomi mokslo bendruomenės nariai, prestižiniai medicinos žurnalai ir vyriausybės pareigūnai.

Paprasčiau tariant, jie melavo, kad nuslėptų savo piktnaudžiavimą.

Vietoj to, kad būtų suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn, mokslininkai, prisidėję prie COVID-19 sukūrimo, buvo apdovanoti naujomis Anthony Fauci (Anthony Fauci) dotacijomis moksliniams tyrimams, pavyzdžiui, Peteris Daszakas (Peter Daszak) iš organizacijos "EcoHealth Alliance", ilgą laiką bendradarbiavęs su Kinijos Vuhano virusologijos institutu, kuris, kaip manoma, ir susintetino COVID-19.

Iš tikrųjų vykdomi dar pavojingesni virusų genų inžinerijos eksperimentai, pavyzdžiui, Bostono universitete, kur mokslininkai sukūrė naują mirtiną COVID atmainą, kurios mirtingumas siekia 80 %, palyginti su maždaug 1 % COVID-19 mirtingumu.

Dar labiau šokiruoja tai, kad šie eksperimentai Bostono universitete buvo atliekami ne griežtai izoliuotame 4 biologinės saugos lygio įrenginyje, o taikant žemesnio, 3 saugos lygio protokolą, todėl labai padidėjo žmonių užsikrėtimo ir perdavimo rizika.

Neaišku, kodėl buvo rizikuojama su 80 proc. žūvančiu virusu, bet galbūt taip buvo siekiama išvengti dėmesio, kurį sukeltų tokie pavojingi eksperimentai, susiję su "funkcijų stiprinimu".

Tai reiškia, kad jie bandė nuslėpti tai, ką darė.

Visuomenės sveikatos pareigūnai visame pasaulyje melavo apie COVID-19 kilmę, o paskui sukūrė brangią, neveiksmingą ir pavojingą vakciną, apie kurią taip pat melavo ir vertė žmones vartoti vietoj ankstyvosios terapijos, galiausiai dėl to be reikalo mirė šimtai tūkstančių žmonių.

Be Kinijos komunistų partijos, už nusikaltimus žmonijai turi atsakyti visi, kurie prisidėjo prie COVID-19 sukūrimo ir bandė nuslėpti jo kilmę, taip pat tie, kurie atsakingi už naikinančius uždarymus ir nenaudingą bei dažnai mirtiną vakciną.

Jei nebus atsiskaityta, ateityje mūsų laukia dar daugiau mirtinų pandemijų.

Daktaras Lawrence'as Sellinas (Lawrence Sellin) yra į pensiją išėjęs JAV kariuomenės atsargos pulkininkas, Afganistano ir Irako veteranas. Civilinę karjerą jis padarė tarptautinio verslo ir medicinos tyrimų srityje. Dr. Sellinas yra knygos "Respublikos atkūrimas: Sellinas yra antrosios Amerikos revoliucijos autorius. Jo el. pašto adresas yra lawrence.sellin@gmail.com.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau