Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2022 » Spalio » 22

Aštuoni įrodymai apie nežemiškosios gyvybės egzistavimą

1. Dar 1976-ais metais grunto, paimto nuo Marso paviršiaus, pavyzdžiuose buvo aptikta medžiagų, kurios panašios į gyvų organizmų gyvybinės veiklos atliekas. Pakartotiniai bandymai šio rezultato nepatvirtino.

2. 1977-ais metais Ohajo (JAV) valstijos universiteto radioteleskopas užfiksavo neatpažintą signalą, atėjusį iš Saulio žvaigždyno, kuris truko 37 sekundes. Signalo, kuris atsirado prieš 220 milijonų metų, šaltinis nėra žinomas.

3. 1984-ais metais Antarktidoje buvo aptiktas iš Marso atskridęs meteoritas, ant kurio buvo aptikti nanobakterijų pėdsakai. Nežemiška šių bakterijų kilme iki šiol labai abejojama.

4. 2001-ais metais mokslininkai papildė Dreiko lygtį, kurios pagalba nustatomas gyvybei tinkančių planetų skaičius. Pasirodo, kad teoriškai gyvybė gali egzistuoti šimtuose tūkstančių planetų.

5. 2002-ais metais mokslininkai įrodė, kad Deinococcus radiourans mikrobai gali išgyventi radiacijos lygį, kuris daugiau nei 2 tūkstančius kartų viršija žmogui mirtiną lygį. Po 50-ies kartų šie mikrobai adaptuojasi ir išgyvena dar 50 kartų didesniame radiacijos lygyje. Taip pat mokslininkai įrodė, kad per pakankamai ilgą laiko tarpą E.coli mikrobai, kurie nėra laikomi ypač ištvermingais, taip pat sugeba prisitaikyti prie aukšto radiacijos lygio. Tai netiesiogiai patvirtiną teoriją, kad Marse galėjo egzistuoti gyvi organizmai.

6. 2002-ais metais Veneros atmosferoje buvo aptikta karbonilų - organinių junginių, kurie su didele tikimybe liudija apie mikrobų bei kitų organizmų egzistavimą.

7. 2003-iais metais Jupiterio palydovo Europos paviršiuje buvo aptikta sieros junginių, kurie galėjo susidaryti dėl bakterijų, kurios giminingos su Antarktidos leduose gyvenančioms bakterijos, gyvybinės veiklos.

8. 2003-iais metais Puerto Riko teleskopu buvo pagautas stiprus signalas, kuris sklido iš srities, esančios tarp Žuvų ir Avino žvaigždynų, kurioje nėra žvaigždžių su gyvybei tinkamomis planetomis.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau