Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Spalio » 25

Informuotos moterys ATSISAKO sekso su paskiepytais vyrais, kad apsisaugotų nuo spyglio baltymų

Vis daugiau neskiepytų vienišų moterų vengia vienišų vyrų, kurie buvo "paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19).

Susirūpinusios dėl "išnešiojamų" "žabangų" baltymų per fizinį kontaktą, neskiepytos vienišos moterys kai kuriais atvejais atsisako šiuolaikinių pasimatymų.

Ši problema dažniausiai susijusi su lytiniais santykiais su "visiškai paskiepytais" vyrais, o tai nebėra išeitis daugeliui neskiepytų moterų, kurios stengiasi apsaugoti savo kūną nuo tiesioginio ir netiesioginio Fauci gripo injekcijos įsiskverbimo.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Leidinio "American Thinker" autorė Laura J. Velington (Laura J. Wellington) yra viena iš tokių vienišų moterų, kuri sako, kad "tapo jų nauja norma", turėdama omenyje save ir kitas neskiepytas vienišas moteris, vengti eksperimentinę genų terapiją pasiskiepijusių vyrų.

"Vienišus vyrus kvalifikuojant pagal tokį standartą, pasirinkimas tampa itin mažas, ypač jei gyvenama mėlynojoje valstijoje", - rašo L. Velington. "Negana to, daugybė vienišų vyrų nesižavi mintimi, kad į juos neatsižvelgiama vien todėl, kad jie nusprendė pasiskiepyti."

Ji priduria, kad "labiausiai nepatenkinti ir priešiškai nusiteikę vyrai", atrodo, yra tie, kurie "pasidavė vakcinai per prievartą", t. y. vyrai, kurie nebūtinai norėjo pasiskiepyti, bet buvo priversti, pavyzdžiui, norėdami išsaugoti darbą.

"Jausdamiesi dvigubai nubausti už vakciną, kurios niekada nenorėjo, daugelis šių vyrų blogai išgyvena šių moterų atstūmimą", - toliau rašo Velington.

"Yra žinoma, kad dėl šių moterų sprendimo likti įsipareigojusioms savo konkrečiai pozicijai pasitaiko kaltės jausmas, susierzinimas, sumenkinimas ir tiesiog grubumas."

Neverta rizikuoti ir galbūt "pasigauti" kovidinio skiepo baltymus nuo "visiškai paskiepyto" partnerio

Tiesą sakant, neskiepyti vyrai susiduria su tuo pačiu su "visiškai paskiepytomis" moterimis, kurių daugelis karingai palaiko skiepus ir iš aukšto žiūri į vyrus, kurie ką tik pasakė "ne" eksperimentiniams vyriausybės ir "Big Pharma" vaistams.

Tiek vyrai, tiek moterys, kurie praleido skiepą (-us), kad išvengtų kitų vyrų ir moterų, kurie pasirinko skiepus ir kurie dabar ant kitų skleidžia spyglių baltymus ir dar nežinia ką.

Daugeliu atžvilgių geriau likti vienišam, nei susiporuoti su žmogumi, kuris leido, kad jo imuninę sistemą sunaikintų paslaptingoji farmacija (dar vadinama farmacine magija), ypač kai ta paslaptingoji farmacija gali būti perduodama lytiniu keliu.

Neskiepyti tėvai taip pat įspėja savo vaikus, ypač paauglius, saugotis potencialių draugų ar draugių, kurie pasiskiepijo ir dabar yra vaikščiojantys numirėliai.

Išlikti grynakrauju reiškia vengti kitų žmonių, kurie nebeturi gryno kraujo, o turi suteptą kraują, perprogramuotą DNR ir galbūt net visiškai kitokį atvaizdą nei tas, kurį Dievas jiems davė, kai jie formavosi įsčiose.

Nepamirškite, kad kraujo atsargos taip pat yra užterštos, o tai reiškia, kad daugiau jokių kraujo perpylimų, bent jau iš atsitiktinių donorų. Kad išliktų švarūs, grynakraujai turės apsisaugoti nuo visų galimybių užsikrėsti nuo visiškai užkrėstų.

"Kas galėjo pagalvoti, kad "vakcinos statusas" taps tokiu svarbiu dalyku puoselėjant naujas draugystes ir meilės santykius didžiajai daliai mūsų tautos?" Velington toliau rašo.

"Atskirtis čia išliks, nes ją sukėlusi žala jau padaryta. Niekas negali sugrąžinti šio džino atgal į butelį."

Naujausias žinias apie Fauci skiepus nuo gripo ir tai, ką jie daro su žmonių organizmais, rasite svetainėje Genocide.news.

Laura J. Wellington yra THREAD MB įkūrėja, autorė, apdovanojimus pelniusi vaikų televizijos kūrėja, TEDx Speaker ir ZNEEX programėlės įkūrėja.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau