Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Žmonės » 2022 » Spalio » 29

Sulaukęs 94 metų mirė nešvariausias pasaulio žmogus

Grubi patarlė "daugiau purvo, daugiau veido" dažnai taikoma tiems, kurie pernelyg rūpinasi švara. Net gydytojai pripažįsta, kad vaikai, kurie nuo vaikystės buvo kruopščiai saugomi nuo purvo, dažniau serga astma.

skalbimas, ilgaamžiškumas, purvas, imunitetas, Iranas, Amu Hadžis

Neskatiname nešvarumo, tačiau gali būti, kad kai kurias šiuolaikines ligas sukelia perdėtas rūpinimasis švara.

Šiaip ar taip, neseniai Irane mirė žmogus, kuris nesimaudė dešimtmečius, tariamai mažiausiai 50 metų (kiti šaltiniai teigia, kad visus 70 metų), ir jis mirė sulaukęs 94 metų! Teigiama, kad iki pat pabaigos jis nesirgo.

Iranietis Amu Hadžis jau seniai žinomas pasauliui, žurnalistų pramintas "purviniausiu pasaulio žmogumi", nes aktyviai vengė higieniško gyvenimo būdo ir net susinervindavo, kai kaimo gyventojai bandydavo atnešti jam naminio maisto, švaraus vandens ir kokią nors pagalbą.

Amu Hadži gyveno nedidelėje purvinoje trobelėje Dedžgos kaime Farso provincijoje. Namelį jam pastatė vietiniai gyventojai, tačiau iki tol jis neturėjo jokio namo.

Jis nesimaudė vien dėl ideologinių priežasčių, nes manė, kad prausimasis gali sukelti ligas ir mirtį. Sklinda gandai, kad jaunystėje jam nutiko kažkas sukrečiančio, dėl ko jis pradėjo gyventi kaip purvinas eremitas.

Jis niekada neturėjo nei žmonos, nei vaikų, o jei ir buvo likę giminaičių, tai tik tolimi. Jis valgė tai, ką rasdavo pakelės šiukšlynuose, ir skardine gerdavo vandenį iš balų. Vienu metu jis buvo užsikrėtęs kirmėlėmis, bet net ir jomis sirgdamas buvo neįtikėtinai sveikas - tai pripažįsta ir vietiniai gyventojai, ir gydytojai.

skalbimas, ilgaamžiškumas, purvas, imunitetas, Iranas, Amu Hadžis

Likus keliems mėnesiams iki mirties vietiniai gyventojai pagaliau įtikino jį išsimaudyti (kituose šaltiniuose teigiama, kad jie jėga nuvedė jį prie upės ir išsimaudė), ir ši maudynė jam galėjo būti lemtinga. Teigiama, kad po to jis nusilpo ir galiausiai mirė.

Poilsiautojas pramogaudavo rinkdamas gyvūnų išmatas, jas džiovindamas ir rūkydamas tabaką iš pypkės. Mėgstamiausia jo miegojimo vieta, kaip pranešama, buvo skylė žemėje, nors kaimo gyventojai jam buvo pastatę namelį.

Nors jo drabužius dengė storas purvo sluoksnis, Hadži stengėsi, kad barzda neaugtų per ilga, ir reguliariai ją kirpdavo ant atviros ugnies.

Jis taip pat šiek tiek rūpinosi savo išvaizda, nes mėgo žiūrėti į savo atspindį automobilių veidrodėliuose.

Jį nuolat lankė žurnalistai, kad nufotografuotų ir duotų interviu, ir jis pasakojo, kad kartais kas nors į jį mėto akmenis ir iš jo tyčiojasi, tačiau dauguma vietinių gyventojų jį gerbia ir stengiasi netrukdyti jo gyvenimo būdui.

Parazitologijos profesorius daktaras Gholamreza Molavi, kuris ištyrė, ar Ama Haji neturi kirmėlių, įtaria, kad Haji pavyko išlikti tokiam sveikam, nes dėl jo gyvenimo būdo susiformavo itin stipri imuninė sistema.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau