Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pomirtinis Gyvenimas » 2022 » Spalio » 30

70 % žmonių, kurie prisimena praeitus gyvenimus, prisimena, kad mirė smurtine ar nenatūralia mirtimi

Dr. Jimas Tuckeris, Virdžinijos universiteto psichiatras ir praeities gyvenimų tyrinėtojas, nustatė, kad daugeliu jo tirtų atvejų žmonės prisiminė praeities gyvenimus, kuriuose jie buvo vyrai, o ne moterys. Jis svarstė, ar lytis turi ką nors bendra su tuo, kodėl kai kurie žmonės prisimena praeitus gyvenimus.

Toliau išanalizavęs daugiau nei 2000 atvejų, jis nustatė, kad tikėtina, jog priežastis yra kitas veiksnys. 30 proc. atvejų, kuriuos jis tyrė, buvo susiję su asmens, mirusio natūralia mirtimi, ankstesniu gyvenimu. Šie atvejai tolygiai pasiskirstė tarp vyrų ir moterų, o tai atspindi bendrą populiacijos vaizdą. Tačiau iš likusių 70 % atvejų, kai praeitas gyvenimas baigėsi atsitiktine ar nenatūralia mirtimi, 73 % atvejų tai buvo vyrai.

Šios procentinės dalys beveik visiškai atspindi mirtingumo statistiką. Nenatūralia mirtimi miršta kur kas daugiau vyrų nei moterų. Vyrai dažniausiai dirba pavojingesnius darbus, dalyvauja karuose ir muštynėse. Todėl, daktaro Tukerio teigimu, labiau tikėtina, kad žmogus prisimins praeitą gyvenimą, jei jis baigėsi smurtine ar nenatūralia mirtimi.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau