Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 31

Seksualinio artumo atidėliojimas padidina poros laimingos santuokos tikimybę

Naujame tyrime Kornelio universiteto mokslininkai nustatė, kad ilgai atidėliojant lytinius santykius gerokai padidėja poros šansai užmegzti laimingus ir ilgalaikius santykius, kurie greičiausiai baigsis santuoka.

Tyrėjai pastebi, kad, remiantis jų atlikta statistine analize, poros, kurios atidėjo lytinius santykius pirmuosius šešis mėnesius nuo santykių pradžios, buvo labiau patenkintos vienas kitu ir vidutiniškai 70 % dažniau teigė, kad yra laimingi vienas kitu, palyginti su poromis, kurios pradėjo lytinius santykius anksčiau.

Britų mokslininkai apklausė 600 porų, kuriose moterų amžiaus riba buvo 45 metai. Tyrėjai išsiaiškino, kad maždaug trečdalis porų lytinius santykius pradėjo pirmąjį pažinties ir artimo bendravimo mėnesį. Tuo pačiu metu 28% atvejų poros priėmė sprendimą atidėti seksualinius santykius iki šešių mėnesių. Buvo nustatyta, kad antroje grupėje santuokos tikimybė buvo maždaug 150% didesnė nei pirmojoje. Tuo pačiu metu patys partneriai buvo maždaug 70-čia procentų daugiau patenkinti vienas kitu.

Šios poros taip pat papasakojo apie didesnį pasitenkinimą santykiais, abipusių įsipareigojimų, intymumo ir emocinės paramos prasme. Tuo pačiu metu pirmosios kategorijos moterys 55% dažniau pranešė apie seksualinį pasitenkinimą, patiriamą su savo partneriu, lyginant su moterimis, kurios lytinį gyvenimą su partneriu pradėjo pirmąjį santykių mėnesį.

Tuo pačiu metu patys mokslininkai pastebi, kad seksualinio intymumo nereikėtų atidėlioti per ilgai – idealus laikotarpis yra apie tris–šešis mėnesius. Tokį reiškinį lemia gilūs elgesio instinktai – rimtų ketinimų turintis vyras, taip pat ir pasąmonės lygmenyje, turi įsitikinti, kad moteris nėra lengvabūdiška, o moteris turi būti įsitikinusi savo partnerio jausmų rimtumu. Be to, tokio laikotarpio egzistavimas skatina didesnį vyro ir moters domėjimąsi vienas kitu.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau