Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Futuristika » 2018 » Lapkričio » 3

Neįtikėtinos prognozės, koks bus seksas ateityje. Ar realus išliks?

Koks bus seksas 2056 m.? Mokslininkai jau kuria prognozes. Ir visai rimtai. Štai ką jie pranašauja.

1. Visi galės turėti sekso robotus

Jeigu asmeniniame gyvenime vyraus tuštuma ar partneris nesugebės patenkinti, į pagalbą bus galima pasitelkti robotą. Jokių atsitiktinių ryšių, jokio pavojaus užsikrėsti ar neplanuotai pastoti. Viską, ką reikia, padarys androidas.

Gal jūs visada svajojote išbandyti ką nors nauja, bet nedrįsote pasiūlyti savo mylimajam? Ir šiuo atveju padės žmogaus pavidalo robotas su dirbtiniu intelektu. Jis galės paprasčiausiai apkabinti, kai reikia, ar iškrėsti bet ką, be menkiausio varžymosi.

Kaip tai atsilieps žmonių bendravimui, galima tik spėlioti. Juk nebereikės vargti, stengiantis surasti bendrą kalbą su partneriu. Santarvė su besiele būtybe bus visada garantuota.

2. Tikrą fizinį prisilietimą bus galima pakeisti virtualiu

Net jei mylimas žmogus bus toli, jūs ir toliau galėsite mylėtis, pasitelkę į pagalbą supertikroviškos virtualios realybės kostiumus, imituojančius prisilietimus.

3. Atsiras virtualinė prostitucija

Jeigu telefonas ir internetas nulėmė telefoninio sekso ir atvirų vaizdajuosčių mainų atsiradimą, tai kokių galimybių šiai industrijai atveria virtualioji realybė?! Be to, reikia nepamiršti neabejotinų privalumų: sekso darbuotojų saugumo, abipusio anonimiškumo, neplanuoto nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų grėsmės nebuvimo.

4. Venerinių ligų gydytojo profesija taps reta ir gali visai išnykti

Atsitiktinius kontaktus bus galima nesunkiai pakeisti virtualiais ar robotiniais, smarkiai sumažės sergamumas lytiniu keliu plintančiomis ligomis.

5. Santykiai per atstumą taps normaliu dalyku

Santykiai per atstumą nebebus košmaras tiems, kuriems tenka išsiskirti dėl susiklosčiusių aplinkybių. Priežastis: neribotos virtualinio sekso ir kitų taktilinių kontaktų galimybės. Dėl to žmonės galės sudaryti santuokas su tais, kurių niekada nebuvo sutikę realybėje arba kurie gyvena kitoje planetos pusėje.

6. Seksualinė orientacija, išvaizda ir amžius neteks reikšmės

Kompiuterių programos gali sugeneruoti bet kokias pageidaujamas kito žmogaus savybes. Ir mes patys galėsime tapti pasakiškai gražiais ar gąsdinančiais personažais, priklausomai nuo nuotaikos.

Kas bus su paprastais žmogiškais santykiais, kai mus užvaldys aukštosios technologijos?

Mokslų daktarė Laura Berman savo straipsnyje, išspausdintame leidinyje „Wall-Street Journal“, tikina, kad natūralus žmogaus prigimties siekimas atkurti pusiausvyrą paims viršų ir tradicinės santykių formos niekur nepradings. Tikėsimės, kad taip ir bus, nes nesinori, kad mūsų palikuonys gyventų su robotais.

futuristika, futurologija, seksas, ateitis, medicina, žmogaus

7. Išsireiškimas „krušti smegenis“ įgaus tiesioginę prasmę

Daktarė L. Berman žada, kad mūsų „seksualinės neurobiologijos supratimas įgalins sukurti naujus smegenų stimuliacijos metodus, kad galėtume patirti svaiginantį seksualinį pasitenkinimą be fizinio kontakto“.

Trumpai tariant, bus galima priglausti prie smegenų elektrodą, paspausti mygtuką ir patirti pasakišką orgazmą. Tai patvirtina eksperimentas su žiurke, kuri nevalgė, negėrė, o tik spaudė mygtuką, kad patirtų vis naują pasitenkinimą, kol nudvėsė.

Šis metodas turės vieną neabejotinai taurią pritaikymo galimybę: jis padės patirti seksualinę iškrovą judėti negalintiems invalidams.

8. Farmacijos rinkoje įvyks revoliucija

Vietoj abejotinos „moteriškos viagros“ atsiras preparatų, kurie iš tikrųjų gydys moters lytinę disfunkciją. Juk moteris vis garsiau reikalauja savo teisių, todėl turėtų priversti farmacininkus išspręsti ir šią problemą.

futuristika, futurologija, seksas, ateitis, medicina, žmogaus

Jeigu prisiminsime, kad farmacininkai seniai eksperimentuoja stengdamiesi sukurti kontraceptines tabletes vyrams, tai ateityje niekas nesistebės išgirdęs moterį, vaistinėje prašančią: „Man – viagros, o vyrui – kontraceptinių tablečių.“

Šaltinis: Wall-Street Journal ir alfa.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo
Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. paslaptingas reiškinys, ledo ratai, anomalijos...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:22 Protingi žmonės gyvena netvarkoje, keikiasi ir vėlai eina gulti
Kaip dažnai kalbėdami vartojate keiksmažodžius? Jus kritikuoja dėl netvarkos miegamajame? Jūs vėlai einate miegoti? Žinoma, tai laikoma blogais įpročiais, tačiau tikite ar ne, bet jie rodo aukštą intelekto lygį ir sąžiningumą. Suintrigavo? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau....

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:20 Gyvūnus ir augalus Žemėje tikrai veikia Saulės ir Mėnulio gravitacija
Šie du dangaus kūnai, kuriuos mes matome danguje dienos ir nakties metu, daro kur kad didesnę įtaką gyvūnams ir augalams Žemėje, nei jūs galėtumėte pamanyti.

Skaityti daugiau

18.01.2022 laikas 22:27 7 požymiai, kad gyvenate svetimą gyvenimą ir kaip tai ištaisyti?

Visi norime gyventi savo svajonių gyvenimą, kupiną laisvės ir malonumų. Tačiau kažkuriuo momentu žmogus pradeda sekti svetimų nustatymų. Žinokite, pakeisti įvykių eiga niekada ne per vėlu.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau