Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Karo Paslaptys » 2022 » Lapkričio » 5

BOMBA: atskleistas biologinių ginklų iš oro paleidimo dronų patentas; toksiški nuodų peptidai moksliškai PATVIRTINTI kovidų aukų kraujyje

Istorijos santrauka:

- Kovidų aukų kūnuose nustatyta ir patvirtinta dešimtys nuodų peptidų. Analizė buvo atlikta HPLC metodu su masės spektro molekulinės masės ir jonų fragmentacijos patvirtinimu, paskelbta mokslo žurnale ir indeksuota PubMed.

- Nustatytas patentas, kuriame aprašoma biologinio ginklo pristatymo iš oro dronais sistema, skirta "100 % priešo karių nužudymui".

- Ši biologinių ginklų pristatymo sistema gali būti aprūpinta aerozolių pavidalo nuodų peptidais, kad būtų galima bet kuriuo metu iš oro numesti toksinus bet kuriam gyventojui bet kuriame mieste, imituojant pandemijos protrūkį (viruso nereikia).

- Sistemoje taip pat yra uodų, kuriuos galima maitinti "toksinu, tinkamu perduoti per uodų įkandimą", kad būtų galima masiškai žudyti civilius gyventojus ar karius.

- Rusija nustatė, kad būtent tokius bepiločius orlaivius (su 20 l skysčio talpa ir aerozolinės sklaidos galimybėmis) naudoja Ukrainos vyriausybė, visiškai galinčius išpurkšti biologinį ginklą ant Rusijos karių ar civilių gyventojų. Žr. šią istoriją Paranormal.lt.

Toksiškų uodų išleidimo iš oro sistema - JAV patentas #US8967029B1

Kepurę nukelti galima daktarui Tau Braunui (Tau Braun), kuris mus įspėjo apie šį patentą po to, kai peržiūrėjo mano neseniai duotą interviu su daktare Jane Ruby (Jane Ruby) ir daktaru Bryanu Ardisu (Bryan Ardis).

Šį patentą, kurį galima lengvai peržiūrėti per "Google Patents" šioje nuorodoje, pateikė "TMARS Associates Trustee for Toxic mosquito aerial release system CRT Trust".

Patente aprašoma biologinių uodų išleidimo sistema, naudojanti iš oro paleidžiamus dronus, skirta pasiekti "100 proc. priešo karių nužudymo lygį". Patente negailestingai tiesmuka kalba taip pat aprašomi "nedideli robotizuoti įrenginiai", kurie pristato ligų sukėlėjus, skirtus kariams žudyti.

atskleistas biologinių ginklų iš oro paleidimo dronų patentas

Aukščiau pateiktame patento paveikslėlyje atkreipkite dėmesį į kaukolę ir kryžių dešiniajame apatiniame biologinio ginklo konteinerio kampe, kuriame uodai maitinami toksiškomis molekulėmis (tai gali būti cheminės medžiagos, patogenai arba nuodų peptidai), siekiant, kad jos būtų įšvirkštos į numatytą taikinį per uodų įkandimus.

"Liga gali būti labai vertinga karinė priemonė"

Iš paties patento (paryškinta papildomai):

Per visą kariuomenės istoriją karių sveikata visada buvo svarbus lemiamas veiksnys. Kariai sausumoje gali tinkamai veikti tik tada, jei jie neserga, nevaikšto ar nemiršta nuo mirtino viruso ar patogeno. Karys, kurio imuninė sistema bando kovoti su užkratu ar patogenu, neturės jėgų ir gebėjimų kovoti su kitais kariais. Liga gali būti labai vertinga karinė priemonė, kuri gali būti pražūtingesnė už moderniausius karinius ginklus ir įrangą.

Kadangi priešo karių susirgimas yra svarbus karinis tikslas, reikia ieškoti, kokiomis priemonėmis galima patogenus, mikrobus ir virusus perduoti priešui.

Šiuolaikinėse itin pažangiose karinėse technologijose yra įvairių tipų nedidelių robotų, kuriais galima bandyti priartinti ligos sukėlėjus prie priešo karių...

Šis technologijų stebuklas gali nešti ligos sukėlėją, slapta nuvykti į priešo teritoriją, konkrečiai surasti atskirą priešą ir gali užkrėsti priešą visiškai neperspėjęs. Šis itin aukštųjų technologijų gamtos įrenginys vadinamas uodais. Jei tik karo planuotojai turėtų būdą surinkti ir panaudoti uodų galią, jie galėtų lengvai apkrėsti ir nužudyti dideles priešo karių mases, neiššovę nė vieno šūvio.

Naudojant nuodingų uodų paleidimo iš oro sistemą, dabar būtų galima imunizuoti dideles mases žmonių arba išnaikinti ar paversti nenaudingais priešo karius, nerizikuojant ir nesukeliant pavojaus mūsų pačių kariams.

Toksiškų uodų išmetimo iš oro sistemos uodai gali būti užkrėsti įvairių rūšių genetiškai pakeistomis bakterijomis, kad suaktyvintų imuninę sistemą, arba užkrėsti toksiškomis ligos medžiagomis, priklausomai nuo tikslų. Kariniams tikslams uodai gali būti naudojami tokiems agentams, kaip maliarija, platinti, kad sukeltų ligą, arba jiems gali būti naudojami daug toksiškesni ar labai užkrečiami agentai ir virusai. Labai užkrečiamas virusas gali sunaikinti 100 % priešo karių, nes tie, kuriems uodai neįkando, bus užkrėsti jų kolegų karių.

atskleistas biologinių ginklų iš oro paleidimo dronų patentas

Ar kas nors iš to jums pažįstama? Kodėl 2020 m. vasarį / kovą Niujorke staiga kilo "kovidų protrūkis", kuris neišplito į kitus JAV miestus pagal numatytą virusinės pandemijos prognozę?

Įdomu tai, kad ši biologinio ginklo paleidimo iš oro dronais sistema reiškia, jog galima suklastoti pandemiją, iš oro numetant cheminius toksinus gyventojams, nors jokio viruso apskritai nėra. Kai gyventojai pasisavina toksinus, žiniasklaidos baimė priverčia juos prašyti vakcinų. Po to šiomis "vakcinomis" jiems įšvirkščiamos mRNA instrukcijos, kurios gali užprogramuoti jų ląsteles sintetinti nuodų peptidų baltymus jų pačių organizme, taip sukeliant dar daugiau simptomų ir sukeliant nuodų peptidų "išsiliejimą" (plitimą) kitiems aplinkiniams. Tuomet tai vadinama viruso plitimo "epidemija", nors šiam procesui atsirasti viruso net nereikia.

Tai nereiškia, kad nėra SARS-CoV-2 biologinės viruso atmainos, tai tik reiškia, kad nereikia jokio viruso, kad būtų galima inscenizuoti tariamą "protrūkį" ir sukelti visuomenės paniką dėl naujausio patogeno. Viską, ką matėme su vadinamąja covid-19 pandemija, buvo galima pasiekti ir be jokio viruso.

"Nuodų teorija" pasitvirtino, nes mokslininkai patvirtino, kad covid-19 aukose yra dešimtys nuodų peptidų

Žurnale "F1000 Research" paskelbtas tyrimas, indeksuojamas PubMed Central ir skelbiamas Nacionalinės medicinos bibliotekos interneto svetainėje (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8772524/), pavadintas "Į toksinus panašūs peptidai COVID-19 pacientų plazmos, šlapimo ir išmatų mėginiuose".

Šiame tyrime naudojant HPLC (skysčių chromatografiją) kartu su masių spektrometrijos prietaisais buvo nustatyta, kad covid-19 aukų išmatose ir kraujo plazmoje yra dešimtys nuodų peptidų komponentų. Tyrimo, kurio autoriai - Carlo Brogna ir kiti italų mokslininkai, rezultatai: "Pranešama apie į toksinus panašių peptidų nustatymą COVID-19 pacientų organizme, taikant skysčių chromatografijos paviršiaus aktyvuotos cheminės jonizacijos - debesų jonų judrumo masių spektrometrijos metodą".

biologiniai ginklai, COVID, uodai, protrūkis, pandemija, peptidai

Visas toksinių peptidų ir nuodų peptidų komponentų, identifikuotų KOVID-19 aukų kūnuose, sąrašas:

konotoksinas Pu6.1
konotoksinas Vi15a
numanomas alfa konotoksinas Qc alphaL-1
Konotoksinas 10
Rho-konotoksinas TIA
Kunitz tipo serino proteazės inhibitorius konotoksinas Cal9.1a
Alfa-konotoksinas Pu1.5
Konotoksinas Fla16d
Fosfolipazė A2 MALT0035C
Fosfolipazė A2 AP-PLA2-I
Rūgštinė fosfolipazė A2 PePLA2
Pagrindinė fosfolipazė A2 BFPA
Pagrindinė fosfolipazė A2 PL-X
Komplemento faktoriaus B Ba fragmentas
Rūgštinės fosfolipazės A2 homologas tekstilotoksino D grandinė
Rūgščiosios fosfolipazės A2 homologo tekstotoksino D grandinė
Venom protrombino aktyvatorius pseutarinas-C nekatalitinis subvienetas
V krešėjimo faktorius
Nuodų protrombino aktyvatorius oscutarin-C nekatalitinis subvienetas
Trumpasis neurotoksinas 4
Konotoksinas Cl9.6
Į cinko metaloproteinazę ir dezintegriną panaši haliazė
Alfa-elapitoksinas-Oh2b
Sigma-konotoksinas GVIIIA
Konotoksinas Mr15.2
Konotoksinas mr3g
Contryphan-R
Gyvatės nuodų metaloproteazės inhibitorius 02D01
Bradikininą stimuliuojantys ir C tipo natriuretiniai peptidai
Bradikininą stimuliuojantys ir C tipo natriuretiniai peptidai
Cinko metaloproteinazė ir (arba) dezintegrinas.

Atkreipkite dėmesį, kad tarp šių medžiagų yra "konotoksinų", kurie, kaip teigiama tyrime, "yra neurotoksiški peptidai, išskirti iš jūrinių (Conus genties) kūginių sraigių nuodų".

biologiniai ginklai, COVID, uodai, protrūkis, pandemija, peptidai

Tyrime priduriama:

Konotoksinų peptidų buvimas gali paaiškinti daugelio simptomų (tokių kaip hiposmija, hipogeuzija ir Guillain-Barre sindromui būdingi požymiai), pastebėtų kai kuriems COVID-19 pacientams, atsiradimą. Jų buvimas gali pakeisti normalų jonų kanalų, nikotininių acetilcholino receptorių ir acetilcholino kiekio funkcionavimą.

Dr. Brajanas Ardis (Bryan Ardis) bandė įspėti pasaulį apie toksiškus nuodų peptidus ir beveik visi jį išjuokė

Esmė? Dr. Bryanas Ardis visą laiką buvo teisus. Taip pat ir Stew Petersas (Stew Peters), išdrįsęs suteikti daktarui Ardisui galimybę kalbėti (dėl įrašo, aš taip pat ėmiau interviu iš daktaro Ardiso ir paskelbiau jį Brighteon.com). Vadinamoji "nuodų teorija", kurią kiti analitikai ir stebėtojai atmetė ar net pašiepė, pasirodo, yra labai svarbus komponentas, padedantis suprasti vadinamojo "kovido-19", kurį labiau tiktų vadinti "kovenu-19", kilmę ir buvimą.

Visą stulbinančią informaciją rasite šiandienos "Situation Update" podkaste. Pateikiame santrauką, apie ką kalbama:

- Iki milijono demokratų negali balsuoti dėl vakcinos sužeidimo ar mirties
- Pirmieji rinkimai po vakcinų genocido eros
- Tongos ugnikalnio išsiveržimas pasiekė precedento neturintį vandens garų pliūpsnį
- Sukels derliaus trūkumą visoje planetoje per ateinančius 2 metus
- Stephenas Colbertas prašo prisijungti prie globalistų iliuminatų ir skatinti depopuliaciją
- Demokratai PROJEKTUOJA savo darbotvarkę, teigdami, kad respublikonai žudys vaikus
- Pusė koledžo studentų reikalauja mirties bausmės už "įžeidžiančią" kalbą
- Moksliniame tyrime nustatyta, kad kovidų aukose rasta VENOM peptidų
- Dr. Bryan Ardis įrodė, kad "nuodų teorija" yra teisinga
- Sintezuotus nuodų peptidus galima masiškai gaminti naudojant modifikuotas e.coli bakterijas
- mRNA injekcijos gali įšvirkšti žmonėms instrukcijas, kaip gaminti nuodų peptidus
- Žmogaus kūnas paverčiamas nuodų fabriku, nuodijančiu iš vidaus
- Sintetiniai nuodų peptidai gali būti masiškai gaminami ir džiovinami šaltyje
- Aptiktas cheminių ir biologinių ginklų pristatymo iš oro dronais patentas
- Ukraina pagauta bandanti įsigyti tolimojo nuotolio biologinio ginklo dronus, skirtus toksinams purkšti
- JAV patentas Nr. US8967029B1 aprašo biologinių medžiagų pristatymą masėms žudyti
- Pateiktas patentas "Toksinių uodų išleidimo iš oro sistema CRT Trust"
- Skirtas "apnuodyti ir nužudyti dideles priešo karių mases".
- Virusų protrūkiai gali būti suklastoti numetant nuodų peptidus ant populiacijos.

Šiame straipsnyje gali būti teiginiu, kurie atspindi autoriaus (Mike Adams) nuomone

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau