Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Lapkričio » 8

Laidojimo verslas klesti (bet, ne dėl COVID)

Kaip smarkiai didėja mirtingumas?

Toks blogas, kad laidojimo įmonės pradeda nerimauti.

Šiandien įvyko didžiausios Šiaurės Amerikoje pelno siekiančios laidojimo paslaugų bendrovės "Service Corporation International" (Service Corporation International) ketvirčio pajamų pokalbis. SCI turėjo dar vieną puikų ketvirtį, jums bus malonu tai išgirsti! Iki šiol 2022 m. bendrovė uždirbo beveik 500 mln. dolerių pelno, o jos akcijos nuo praėjusios savaitės pelno ataskaitos pabrango daugiau kaip 15 %.

(Mirtis yra geriausia jūsų investicija!)

Laidojimo verslas klesti (bet, ne dėl COVID)

SCI vadovybė atrodo gana atvira su investuotojais. Daugelį metų bendrovė daugiausiai augo pirkdama šeimos laidojimo namus, nes jų operatoriai išmirė. Laidojimo verslas auga lėtai ir yra labai nuspėjamas.

Bent jau anksčiau taip buvo.

Kaip trečiadienio rytą investuotojams sakė "Service Corporation" pirmininkas ir vyriausiasis vykdomasis direktorius Thomas L. Ryanas (Thomas L. Ryan):

Vienais metais mirčių skaičius gali sumažėti 1 % ar 2 %, kitais metais - padidėti 1 % ar 2 %, o tai galima gana tiksliai prognozuoti per metus ir tokioje didelėje teritorijoje kaip mūsų, kas tikriausiai nutiks... 2020 m. pasirodo Covid, žaidimas keičiasi, tiesa. Vienu metu mums teks atlikti 20 proc. daugiau laidotuvių, o tai yra negirdėtas dalykas per metus, palyginti su, tarkime, metais ar dviem prieš tai.

Taigi "Service Corporation" tikėjosi, kad kai tik "Covid" bus panaikinta, jos veikla grįš į įprastas vėžes...

Ko mes tikėjomės, kodėl mes negalėtume grįžti prie, tarkime, 2019 m. lygio, galbūt jūs gausite 2019 m. procentinį ar panašų augimą, aš to tikėjausi. Taigi tai būtų protingas lygis, kuris, mūsų nuomone, stabilizuotųsi. Ir tai yra tarsi tai, ko mes tikėjomės...

Tik taip neįvyko.

Mes jums sakome, kad trečiąjį šių metų ketvirtį mes atlikome 15 % daugiau skambučių nei 2019 m. trečiąjį ketvirtį. Tai nėra tai, ko kas nors būtų tikėjęsi, ir tame yra tik labai de minimis "Covid" mirčių kiekis [paryškinta].

Laidojimo verslas klesti (bet, ne dėl COVID)

Covid nebėra. Bet žmonės ir toliau miršta. Kodėl?

Nenuostabu, kad Ryanas niekur neužsiminė apie mRNA vakcinas. Kodėl? Tai tik sukeltų galvos skausmą, kurio jam ir "Service Corporation" nereikia.

Tačiau pokalbio pradžioje jis atkreipė dėmesį į "daugiau mirčių nuo vėžio" ir apskritai į bendros sveikatos būklės blogėjimą:

Mes manome, kad šios perteklinės paslaugos yra labiau nuolatinio pobūdžio dėl senstančios demografijos, didesnės rizikos ir mažiau sveiko gyvenimo būdo, susiformavusio pandemijos metu.

Ryanas taip pat užsiminė, kad problema gali būti vėluojanti medicininė priežiūra.

Šie paaiškinimai geriausiu atveju yra... įtempti. Demografinis senėjimas vargu ar yra naujas reiškinys, o "mažiau sveiką gyvenseną" lėmęs uždarumas daugumoje raudonųjų valstijų baigėsi jau 2020 m. viduryje, o 2021 m. pradžioje - beveik visur. Opioidai ir perdozavimas apskritai tebėra siaubinga krizė, tačiau atrodo, kad mirtys pasiekė aukščiausią tašką 2022 m. pradžioje ir nuo to laiko šiek tiek sumažėjo. Ir nepaisant visų diskusijų apie vėluojančią medicinos pagalbą, ligoninės ir gydytojų kabinetai iš esmės normaliai veikė mažiausiai 18 mėnesių.

Bet kokiu atveju Jungtinės Valstijos vargu ar yra vienintelės, kuriose 2022 m. pastebimas didelis ir kol kas nepaaiškinamas mirčių šuolis.

Panašios tendencijos pastebimos šalyse nuo Vokietijos iki Australijos ir Taivano.

Visos jos turi kai ką bendro. Jokių taškų už atspėjimą, ką.

Bet kuriuo atveju "Service Corporation" tikisi, kad verslas išliks geras dar daugelį metų.

"Šias tendencijas sunku greitai pakeisti, - sakė Ryanas.

"Tikiuosi, kad po trejų, ketverių, penkerių metų šiek tiek nuslūgs. Bet nemanau, kad tai įvyks artimiausiu metu".

* * *

[ZH: Tai ne tik laidojimo paslaugų įmonės. Rinkos dalyviai buvo šiek tiek apstulbę, kai praėjusią savaitę "Lincoln Financial" paskelbė rezultatus ir po šokiruojančio ir netikėto 2,6 mlrd. dolerių vertės trečiojo ketvirčio nuostolio akcijos smuko daugiau kaip 30 %.

"Katastrofa (ir ne gamtinė)", - teigė "Wells Fargo Securities" analitikai pranešime klientams trečiadienį vakare, po to, kai Pensilvanijos gyvybės draudimo ir anuitetų bendrovė po rinkos paskelbimo paskelbė savo pajamas.

Laidojimo verslas klesti (bet, ne dėl COVID)

Kas lėmė didelį nuostolį?

Taigi, įdomu, ar tai yra prekyba po "vaksyno" ir naujos normalios pasaulio tvarkos: trumpai - gyvybės draudėjai, ilgai - laidojimo paslaugų teikėjai?]

Autorius: Alex Berenson, Šaltinis su nuorodomis: Planet-Today.com pasaulio naujienos.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau