Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 20

Kaip moteris supranta, kad ji sensta: 10 atskleidžiančių minčių

"Kol kas... Turiu savo mėgstamiausią vaistinę..."

Širdyje visi esame 18 metų ir trokštame meilės. O jei turite smegenis, galite suderinti savo gyvenimą į tinkamą toną, kad visai nejaustumėte amžiaus.

Nereikia eiti į darbo pokalbius ir žinoti, kad pirmenybė teikiama jauniems žmonėms, nereikia eiti į pasimatymus ir nusiminti, kad negaunate atgalinio skambučio. Nebūtina uždirbti menką atlyginimą kaip universiteto absolventui, sėdėti ant makaronų ir lopyti kojines...

Ir vis dėlto negalite nuslėpti savo amžiaus. Ne nuo smalsių akių, ne nuo savęs.

"Kaip tik tada, kai ketini ramiai pasenti... o, žmogau! "Aš neturiu pakankamai vaikų, turiu naujos kosmetikos..."

Surinkau kelių moterų pasisakymus apie tai, kaip jos jaučiasi įžengusios į naują, rudenėjantį gyvenimo etapą:

1. "Mano draugė gyvena penktame aukšte, mėgdavau užsukti pas ją arbatos, o dabar užsuku vis rečiau ir rečiau, kviečiuosi ją pas save į antrą aukštą."

2. "Kol kas... turiu mėgstamiausią vaistinę..."

"Supratau, kad senstu, kai blynai ir pyragaičiai ėmė darytis vis skanesni ir skanesni."

"Visiškas kompromiso atmetimas. Dabar visi turi daryti tik tai, ką liepiu."

3. "Nustojau žiūrėti į vyrus. Einu gatve ir suprantu, kad niekam nepatinku. Labai blogai. Bent jau susirasti įdomų pašnekovą, nueiti į teatrą ir kiną, pasėdėti kavinėje. Bet aš jų nematau. Matau netvarkingus, apleistus, gyvenančius iš mažos pensijos.

Vienas toks "riteris" labai norėjo mane vesti. Vos neatsikratė jo. Kažkaip... Bet turime gyventi toliau, gyventi oriai. Dievas mato mūsų pastangas ir padeda mums. Nekalbėkite nuo ryto iki vakaro apie senatvę! Neprogramuokite savęs! Gyvai!

4. Pirmiausia nepažįstamieji mane pavadino "mergaite!", paskui "moterimi", o praėjusią savaitę - "močiute". O man tik 65 metai!

5. Iki 50 metų nesijaudinau dėl maisto, galėjau valgyti ar gerti bet ką, ir tai manęs nepaveikė, mano kūnas viską toleravo. Dabar viskas pasikeitė. Vienas druskos grūdelis gali išpūstų veidą... Nemalonu ryte žiūrėti į save veidrodyje.

6. Visos mano draugės, kurios anksčiau kalbėdavo apie drabužius, kosmetiką ir vyrus, dabar aptarinėja, kur gauti gerą dantų priežiūrą ir kaip iš tulžies pūslės ištraukti akmenis.

7. Triukšmingos kompanijos su muzika ir šūkavimais - jau praeitis. Jiems patinka jaukūs dialogai. Interesų vektorius pasikeitė, noriu kalbėti apie veiksmus, pasekmes, likimus. Noriu analizuoti gyvenimišką patirtį. Visi seni žmonės yra šiek tiek filosofai.

Prieš daugelį metų, kai įvardijau savo amžių, visi nustebo, nes manė, kad jis daug mažesnis. Staiga... ateinu į kliniką, pasakau, kiek man metų, ir tikiuosi, kad jie alpsta iš nuostabos. Nieko panašaus, jie priėmė mane kaip savaime suprantamą dalyką, vadinasi, mano amžius jau užrašytas ant kaktos. O parduotuvėje net paprašė pensininko pažymėjimo (pensininkams taikomos nuolaidos). Na, štai ir turime!

8. Padidėjęs tylos ir vienatvės poreikis. Mane traukia žemė, viskas, kas natūralu. Sodininkystė ir daržininkystė.

9. Dirgina šiuolaikinė kultūra ir menas.

10. Jokio noro prisitaikyti prie ko nors ar ko nors kito. Jei tai priklausytų nuo manęs, dėvėčiau nematomą skrybėlę. Tačiau jis dar neišrastas...

Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau