Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Sausio » 15

Kodėl daugelis žmonių senatvėje apriboja savo socialinį ratą ir atsisako santykių

Palaikome ryšį, šypsomės kaimynams, kviečiame giminaičius į šventes, aplankome. Tik sulaukę 40-ies galime be baimės atsisakyti nenaudingo bendravimo...

Mus su artimaisiais sieja tokie glaudūs santykiai, kad kai jie jaučiasi blogai, mes taip pat jaučiamės blogai, o kai jie džiaugiasi, mums pasidaro šilčiau širdyje. Mano draugas vaikystėje kentėjo dėl to, kad jo motina negalėjo susitvarkyti asmeninio gyvenimo. Jie nuolat kraustėsi iš vienos vietos į kitą, iš buto į butą, vis keitėsi jo naujų tėvų vardai: Sergejus, Lubenas, Paša, vėl Sergejus.

Jo motina taip pat mėgo nakvoti su draugais. Iki vėlyvo vakaro. O jei užsibūtumėte per ilgai, galėtumėte net praleisti naktį. Mano draugas vis dar nemėgsta svečių ir pats stengiasi nesilankyti svetimoje nuosavybėje be rimtos priežasties.

Jis nesupranta, kaip galima valandų valandas sėdėti ankštoje patalpoje ir kramtyti nereikšmingas tiesas. Geriau eikite į žygį arba skaitykite knygą.

Psichologai teigia, kad kaimų ir kaimelių gyventojai yra daug laimingesni nei miesto gyventojai. Jie turi mažiau kontaktų. Kuo mažiau kontaktų ir kuo jie gilesni, tuo geriau.

Žmonės, vengiantys susitikimų su bendraklasiais, įmonių vakarėlių, pasilinksminimų, vadinami namisėdomis ir kaupikais. Moteris, kuri karštligiškai neieško vyro po to, kai išsiskyrė su ankstesniuoju, yra keista moteris.

Tai visiškai suprantama: pirmykščiai žmonės jautėsi saugūs tik artimame bendraminčių rate, jie bijojo laukinių gyvūnų pasaulio. Turėjai būti arti gaujos ir palaikyti gerus santykius su visais, kad nebūtum išmestas iš to perimetro.

Dabar esame atsakingi už savo saugumą ir kitus pagrindinius poreikius, tačiau pasąmonė ima viršų. Jei kas nors atsitiks, žmonės padės, jie mūsų nepaliks.

Palaikome ryšį, šypsomės kaimynams, skambiname giminaičiams švenčių proga, aplankome. Tik sulaukę 40 metų galime be baimės atsisakyti beprasmiško bendravimo. Nustokite į vyrą žiūrėti kaip į gynėją, gelbėtoją, patrauklumo ženklą.

Specialistai priėjo prie įdomios išvados: kuo aukštesnis žmogaus intelektas, tuo mažiau jis priklauso nuo išorinių santykių. Štai situacija, kai "visas pasaulis nuo jo nusigręžė, o jis nė piršto nepajudino", - ne apie stiprų žmogų, bet apie protingą žmogų.

Pirma, kuo protingesnis žmogus, tuo sunkiau jam rasti jam tinkantį pašnekovą. Viena įdomi diskusija nėra draugystė.

Antra, kuo protingesnis žmogus, tuo turtingesnis ir sudėtingesnis jo vidinis pasaulis. Vienatvė nuramina ir sutvarko mintis, bet veidai, vardai, pokalbiai, gandai, apkalbos - vargina ir erzina.

Genialūs ir puikūs žmonės nekentė ceremonijų, apdovanojimų, raudonų kilimų ir spaudos fotosesijų. Jie norėjo skubėti atgal į savo laboratoriją, kabinetą ar studiją, kad galėtų tęsti darbą, o ne tik virpinti orą žodžių virpesiais.

Iliustracija: Gary Bun

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau