Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 25

WEF atstovas Klausas Schwabas skelbia, kad Kinija yra "sektinas pavyzdys"

Kadaise sovietai turėjo griežtai kontroliuojamą internacionalistų tinklą, vadinamą KOMINTERNAS, kuris propagavo jų komunistinį modelį Europoje ir už jos ribų.

Dabar raudonieji kinai juos dar labiau patobulino: Jie turi Klausą Švabą (Klaus Schwab).

Pasak "Fox News":

Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjas ir pirmininkas Klausas Švabas neseniai davė interviu Kinijos valstybinei žiniasklaidai ir pareiškė, kad Kinija yra "sektinas pavyzdys" kitoms tautoms. 

84 m. Švabas šiuos komentarus išsakė duodamas interviu CGTN žurnalistui Tian Wei praėjusią savaitę Bankoke (Tailandas) vykusio APEC vadovų aukščiausiojo lygio susitikimo metu. 

Švabas sakė, kad jis gerbia Kinijos "didžiulius" pasiekimus modernizuojant ekonomiką per pastaruosius 40 metų. 

"Manau, kad ji yra pavyzdys daugeliui šalių", - sakė Švabas, o paskui patikslino, kad, jo nuomone, kiekviena šalis turėtų pati nuspręsti, kokią sistemą ji nori pritaikyti. 

"Manau, kad turėtume būti labai atsargūs primesdami sistemas. Tačiau Kinijos modelis neabejotinai yra labai patrauklus modelis daugeliui šalių", - sakė Švabas. 

Pavyzdys? Šalis, kurioje yra nulinė laisvė, mažas socialinis mobilumas, socialinio kredito balai ir nuolatinė vyriausybės priežiūra? Kas, po velnių, net iš revoliucinių vokietininkų minios atvirai ragina savo šalims taikyti Kinijos modelį?

Kinija iš tikrųjų yra milžiniškas kalėjimas, kuriame yra vergų darbas, prakaito dirbtuvės, maži atlyginimai, nuolatiniai uždarymai ir tikri laogai, arba gulagai. Kaip nors pasipriešink valdžiai, ir tuoj pat būsi išvežtas į vieną iš jų ilgiems metams. Uigūrų atveju tokiai bausmei užtenka būti ne tos tautybės.

Kinija toli gražu nėra patrauklus sektinas pavyzdys, tai šalis, iš kurios žmonės bėga. Pagal pačios Kinijos statistiką, 2019 m. 11 mln. žmonių paspruko ir persikėlė į kitas šalis vien tam, kad pabėgtų nuo jos, o maždaug trečdalis jų atvyko į JAV. 2019 m. Kinija yra trečia pagal emigracijos lygį pasaulyje po Indijos ir Meksikos, o visi žinome, kas yra šalia Meksikos jos šiaurinėje pusėje, kas juos atveda. Iš esmės tas pats ir su Kinija.

Švabas, kuris yra sumanus operatorius, žinojo, kad jo meilė Kinijai gerai patiks Kinijos valstybės žurnalistams-propagandistams, bet neskambės per daug gerai visiems kitiems, girdintiems šį pareiškimą, todėl jis jį patikslino teiginiais, kad kiekviena tauta turi turėti galimybę pasirinkti savo valdymo kelią. Tai skamba tuščiai, turint omenyje, kad sistema, už kurią jis pasisako Vakaruose, aiškiai reikalauja, kad partinis elitas atliktų visą pasirinkimą už žmones, kuriuos jie valdo geležiniu kumščiu. Kalbant apie pačią Kiniją, ar kinai galėjo pasirinkti siaubingą sistemą, kurioje jie gyvena? Ne, 1948 m. Mao Dzedongas (Mao Zedong), padedamas, netikėtai, KOMINTERNO, šūviais prasiskynė kelią į valdžią ir jėga įvedė žiaurų režimą Kinijoje, kur jis nuo to laiko ir valdo.

Atrodo, kad senasis KOMINTERNAS visada juokiasi paskutinis. Nes kas galėjo pagalvoti, kad 2023 m. Pasaulio ekonomikos forumo vadovas, bent kiek su naciais susijusio žmogaus sūnus, kaip ponas respektabilumas reklamuos Kinijos modelį, naudodamasis savo tarptautinės organizacijos prestižu kaip patikimumo priemone daryti įtaką didžiosioms korporacijoms ir įvairiems aktyvistams bei nevyriausybinėms organizacijoms, kurios visiškai pasidavė kairiųjų pažiūroms.

Šią organizaciją reikėtų atmesti kaip purvinos diktatūros šulerį, bet kažkodėl, turint visus tuos gražius kalnus, gerą maistą ir gerus privačių lėktuvų oro uostus Šveicarijoje, kur vyksta dauguma išskirtinių ir brangiai kainuojančių WEF susitikimų, kuriuose dalyvauja milijardieriai, visame tame pinigų aromate, taip nėra. 

Švabo organizacija įsiskverbė į pramonę, kartais su tikrais piniginiais interesais, paveikė daugelį kitų, kad šie prisitaikytų prie "suinteresuotųjų šalių kapitalizmo", kuris yra Švabo naminis projektas, ir paveikė kitus, kad šie prisitaikytų prie kažko, kas vadinama pasauliniu "perkrovimu". Natūralu, kad visi jie pritaria vyriausybės kontrolei, kurią sukėlė "visuotinio atšilimo grėsmė", kuri yra visiškai netikra. Ar kyla klausimų, kodėl korporacijos taip prabilo? Atrodo, kad visa tai susiję su prabangiais banketais ir pokalbių festivaliais Davose, Šveicarijoje. Šiuo metu Švabas reikalauja iš Šveicarijos vyriausybės prabangesnių patalpų, nemokėdamas jai jokių mokesčių, ir grasina, kad jei Šveicarija to nepadarys, savo šou perkels į Singapūrą. (Žr. jo Vikipedijos puslapio skyrių "Kritika" apačioje). Panašu į vaikiną, kuris ketina tik kalbėti ir bandyti įtikinti apie Kinijos privalumus?

Kalbant apie Švabo ryšius su naciais, jie greičiausiai nėra tokie stiprūs, kaip kai kurie teigia internete, tačiau jie pakankamai blogi: remiantis Vikipedijos duomenimis, Švabo tėvas šveicaras vadovavo nacistinės Vokietijos įmonei, kuri naudojo vergų ir priverstinį darbą, o tai gana gerai pasako, kurioje pusėje jis buvo. Net jei tokios įmonės nebūtų buvę, naciai vargu ar būtų leidę jam vadovauti kokiai nors įmonei, jei juo visiškai nepasitikėtų, nes fašizmo esmė - valstybinis korporacijų valdymas. Vikipedijos puslapyje rašoma, kad Švabo motiną dėl jos šveicariško akcento stebėjo ir tardė gestapas. Tai, kad naciai to nedarė su tėvu, kuris vadovavo nacių valdomai įmonei, tarsi pasako, kad gestapas nelaikė jo problema.

Atrodo, kad senosios nacių vertybės - korporatyvizmas ir "atstatymas" - galėjo persiduoti Klausui, kuriam 83 metai, jei galima taip teigti. Žmonės negali kontroliuoti, kas buvo jų tėvai, bet jei senasis tėvas iš tiesų buvo nacių bičiulis, galbūt būtų privalu neperimti jokių konkrečių idėjų, jau nekalbant apie jų propagavimą.

Bet tikrai, Švabas dabar pasisako už korporacijų ir valstybės kontrolę visoms laisvoms Vakarų tautoms, kuri mažai kuo skiriasi nuo to, ko ištisus dešimtmečius Vakaruose siekė naciai ir jų komunistiniai sąjungininkai (skaitykite: KOMINTERNAS). Noras žudyti laisvę šioje gaujoje yra labai stiprus.

Dabar jie net nebando to slėpti - atvirai giria komunistinės Kinijos modelį ir pasisako už jo įvedimą, kvalifikuodami jį pasirinkimu (tarsi su suklastotais rinkimais pasirinkimas būtų svarbus), tarsi jame nebūtų nieko blogo. Šių žmonių kaukė iš tiesų yra nusiimta.

Autorius: Monica Showalter per AmericanThinker.com,

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau