Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Lapkričio » 28

JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams

Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas.

Praėjusį gruodį duodamas interviu BBC A. Bourla teigė, kad "neabejoju, jog nauda yra visiškai teigiama" skiepijant penkerių-vienuolikos metų amžiaus vaikus nuo Covid-19.

Jis teigė, kad Covid puikiai klesti mokyklose, sakydamas: "Tai labai trikdo švietimo sistemą, ir yra vaikų, kuriems pasireiškia sunkūs simptomai".

Ar Jungtinės Karalystės reguliavimo institucija netrukus bus pavadinta sąmokslo teoretiku?

Apie tai praneša "The Telegraph": Interviu buvo paskelbtas gruodžio 2 d. - dar prieš tai, kai vakciną šiai amžiaus grupei patvirtino Didžiosios Britanijos medicinos priežiūros institucija. 

Netrukus po straipsnio publikavimo tėvų kampanijos grupė "UsForThem", kuri buvo įsteigta siekiant propaguoti sunkią vaikų padėtį pandemijos metu, pateikė skundą farmacijos priežiūros institucijai - Receptinių vaistų praktikos kodekso tarnybai (PMCPA). 

‘Itin reklaminio pobūdžio’

Skunde teigiama, kad daktaro Bourla pastabos apie vaikų vakciną buvo "gėdingai klaidinančios" ir "itin reklaminio pobūdžio", ir teigiama, kad jos pažeidė kelis Didžiosios Britanijos farmacijos pramonės asociacijos (ABPI) praktikos kodekso punktus. 

"Tiesiog nėra jokių įrodymų, kad sveikiems JK moksleiviams gresia didelis pavojus užsikrėsti SARS COV-2 virusu, o teigti, kad taip yra, yra gėdingai klaidinga", - teigė jie. 

2021 m. rugsėjį Jungtinis vakcinacijos ir imunizacijos komitetas (JCVI) patarė masiškai neskiepyti 12-15 metų amžiaus vaikų, sakydamas, kad "naudos skirtumas" laikomas "per mažu", ir nurodydamas mažą viruso riziką sveikiems vaikams.

Tačiau mažiau nei po dviejų savaičių ministrai leido jaunuoliams skirti vieną Pfizer-BioNTech skiepo dozę, o JK vyriausieji gydytojai teigė, kad tai padės išlaikyti mokyklas. 

Tik 2022 m. vasarį JCVI nusprendė, kad 5-11 metų amžiaus vaikams gali būti siūloma ši vakcina, tačiau ministrai teigė, kad sprendimą turėtų priimti tėvai.

PMCPA suburta praktikos kodekso komisija nustatė, kad "Pfizer" pažeidė kodeksą įvairiais būdais, įskaitant visuomenės klaidinimą, nepagrįstų teiginių pateikimą ir faktais nepagrįstos bei subalansuotos informacijos nepateikimą. 

‘Naujausi moksliniai įrodymai’

Bendrovė "Pfizer" apskundė išvadas ir griežtai paneigė "UsForThem" teiginius, kad daktaras Bourla pažeidė praktikos kodeksą. Ji teigė, kad jo pastabos buvo pagrįstos "naujausiais moksliniais įrodymais" ir galėjo būti pagrįstos "viešai prieinamais nepriklausomais naudos ir rizikos vertinimais". 

Lapkričio pradžioje apeliacinė komisija susirinko apsvarstyti jų argumentų. Kodekso pažeidimai, susiję su visuomenės klaidinimu, nepagrįstais teiginiais ir pusiausvyros trūkumu, buvo patvirtinti.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
1
Šituos tarakonus reikia naikinti
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau