Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 29

8 temos, kurių nederėtų aptarinėti su vyrais

Moteris turi būti paslaptinga - tai banali taisyklė, bet ji veikia. Sudarėme draudžiamų temų, kurios gali sugriauti jūsų santykius, sąrašą.

Kuo labiau artėjame prie žmogaus, tuo labiau norime jam atsiverti. Bet jis nėra terapeutas. Širdį veriančios išpažintys priimamos labai atsargiai. Galite ir turite būti sąžiningi ir atviri, tačiau šių temų geriausia vengti - štai kodėl.

1. Ką turėtų daryti vyras...

"Bet tikras vyras..." - Tokia formuluotė erzina ir tiesiog siutina. Vyras nemėgsta, kai jį apkalbinėja ir įrodinėja jums savo genialumą.

Mąstykite, analizuokite, darykite išvadas, bet nesiginčykite šia tema su vyrais.

2. Jo darbas ir jūsų patarimai

Niekada nesikiškite į žmogaus darbą su juo nepasitarę ir nepaklausę jo nuomonės.

Parama nėra patarimas. Jūsų užduotis - išklausyti ir būti empatiškiems, tikėti juo ir sakyti, kad jis tikrai viską įveiks.
Vyrus erzina moterų patarimai dėl jo darbo, kai jos nesupranta konkretaus atvejo ir apskritai situacijos.

3. Jūsų populiarumas tarp vyrų

Nenešiokite jos kaip vėliavos, simbolizuojančios, kad visos stipriosios lyties atstovės nori jus turėti.

Moterų provokacijos, kuriomis vyrai siekia sukelti pavydą, yra senas ir bevertis triukas. Vyrai tai vertina tik kaip jūsų nesaugumą ir nenuoširdumą.

4. Mano buvęs ir finansinis klausimas

Beveik kiekviena moteris bando ištaisyti savo klaidas su nauju partneriu. Ir iš karto bando numatyti būsimus sunkumus ir į viską atsižvelgti: kas, kur ir už ką moka. Finansinis klausimas kelia daug įtampos.

Vyrui lengviau nesigilinti į šias detales, ypač į tai, kaip viskas klostėsi su jūsų buvusiuoju.

5. Mano buvęs draugas ir neištikimybė

Šiuo atveju moteris jau starto pozicijoje stengiasi viską kontroliuoti. Mėgstama taktika – „švelnios užuominos“ – čionai apskritai neveikia. Kai pasakojate apie savo buvusįjį, jūsų naujasis vyras pasidaro tiesioginę išvadą, viską supranta pažodžiui: jūs vis dar galvojate apie buvusį.

Jūs pasakojate, koks jis pasibjaurėtinas žmogus, o vyras supranta, kad jeigu staiga jam kažkas nepasiseks, jūs lygiai taip pat dergsite visiems aplinkiniams ir jį.

bendravimas, vyriškumas

6. Mano buvęs draugas ir mano kančios

Kategoriškai negalima pasakoti, kaip jį mylėjote, koks jis buvo ypatingas žmogus jūsų gyvenime. Moterys galvoja, kad šitaip jos duoda suprasti naujam partneriui, kokios jos nuoširdžios ir kaip giliai sugeba mylėti. Vyras gi jaučiasi tokiais momentais kaip trečias nereikalingas.

7. Mano buvęs draugas ir jo bjaurus elgesys su manimi

Nesiskuskite ir nepasakokite, kaip jis su jumis blogai elgėsi. Dabartinis partneris pasąmoningai supras, kad su jumis galime elgtis lygiai taip pat, ir tuo pasinaudos. Neleiskite šito. Be to, kuo didesnį pasigailėjimą kelia moteris, tuo mažiau ji vyrą traukia seksualiniu požiūriu.

8. Mano buvęs draugas ir jo mama

Vyrai visada lygina. Kai jūs bjauriai kalbate apie savo buvusio mamą, yra tikimybė, kad sugadinsite savo įspūdį vyro akyse. Net jeigu jūsų anyta buvo tikra ragana ir apnuodijo jūsų gyvenimą, palikite šias istorijas savo draugėms.

9. Jūsų reikalavimai

Noras išmokyti vyrą elgtis taip, kaip reikia jums ir kaip esate įpratusi, gauti tai, ko nusipelnėte (jūsų nuomone), vadovauti jo veiksmams.

Svarbu susitaikyti su tuo, kad esant tokiam norui, reikia imti į vyrus lengvai valdomą ir kontroliuojamą infantilą – ir paskui jam komanduoti visą gyvenimą. Normaliam, psichologinių sutrikimų neturinčiam vyriškiui tokios moters nereikia, su visomis savo problemomis jis susitvarko pats.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau