Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ginklai » 2022 » Gruodžio » 3

Žiūrėkite: Rusija Kazachstane atliko raketos monstro bandymą

Kazachstane, Sary Šagano (Sary Shagan) poligone, Rusija sėkmingai išbandė ginkluotės sistemą "monstrą", kuri laikoma nauja priešraketinės gynybos platforma, priklausančia nacionalinėms oro ir kosmoso pajėgoms.

"Priešraketinės gynybos sistema naudojama Aviacijos ir kosmoso pajėgose ir yra skirta apsisaugoti nuo oro ir kosmoso atakų", - sakoma Gynybos ministerijos pranešime. Tačiau pareiškime konkrečiai neįvardyta, kokia raketa buvo išbandyta.

"Naujoji priešraketinės gynybos sistema po serijos bandymų patvirtino jai būdingas savybes, o kovinės įgulos sėkmingai įvykdė užduotį, pataikydamos į sąlyginį taikinį nurodytu tikslumu", - sakė Aviacijos ir kosmoso pajėgų priešraketinės gynybos padalinio vadovas generolas majoras Sergejus Grabčiukas (Sergei Grabchuk).

Maskva anksčiau patvirtino, kad stiprina priešraketinės gynybos pajėgumus aplink sostinę Maskvą, ir atlieka eilę bandymų, siekdama pagerinti šalies teritorijos oro gynybą.

Spėjama, kad ketvirtadienį kaimyniniame Kazachstane bandomuoju paleidimu buvo paleista S-500, kurią Kremlius anksčiau įvardijo kaip naujos kartos priešlėktuvinę sistemą, skirtą Rusijos miestams ginti.

Rusijos gynybos ministerijos paskelbtoje filmuotoje medžiagoje pasirodė, kad didžiulė raketa...

Pastaraisiais metais Rusija stengėsi parodyti pasauliui ir savo augantį hipersoninių raketų arsenalą, pateikdama stulbinančią filmuotą medžiagą. Tuo tarpu Vakarai apkaltino Maskvą, kad ji Ukrainoje naudoja hipergarsines raketas.

Neseniai "Fox News", remdamasi valstybinės žiniasklaidos šaltiniais, pranešė, kad "Rusija siekia papildyti savo atsargas sudėtingesne ginkluote ir šį rudenį užsakė "kelias dešimtis" hipergarsinių raketų "Tsirkon". "Pranešama, kad užsakymas turi būti įvykdytas iki 2023 m. pabaigos, ir jis pateiktas po to, kai Kremlius 2021 m. vasarą užsakė "partiją "Tsirkon"."

P komentaras: užsienis rašo, todel tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau