Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 6

Italijoje yra daugiausia neoficialių Kinijos "policijos nuovadų" - ataskaita

Remiantis Ispanijos pilietinių teisių grupės ataskaita, Italijoje yra daugiausia neoficialių Kinijos "policijos nuovadų" iš daugiau kaip 100 visame pasaulyje veikiančių nuovadų.

Pasak dienraščio "Guardian", teigiama, kad dvi vietinės Kinijos viešojo saugumo institucijos Milaną naudojo kaip Europos bandymų poligoną, kuriame buvo bandoma policijos strategija, skirta Kinijos gyventojams užsienyje stebėti ir disidentams priversti grįžti namo.

Saugumo gynėjų duomenimis, rugsėjo mėn. visame pasaulyje veikė 54 tokios stotys, dėl kurių policija pradėjo tyrimus mažiausiai 12 šalių, įskaitant Kanadą, Vokietiją ir Nyderlandus.

Pirmadienį paskelbtoje ataskaitoje pilietinių teisių organizacija teigė, kad ji nustatė dar 48 stotis, iš kurių 11 yra Italijoje.

Kitos naujai aptiktos stotys buvo Kroatijoje, Serbijoje ir Rumunijoje, teigiama ataskaitoje.

Pasak "Guardian", Italijos stotys yra Romoje, Milane, Bolzane, Venecijoje, Florencijoje, Prato (miestas netoli Florencijos, kuriame gyvena didžiausia kinų bendruomenė Italijoje) ir Sicilijoje.

Kinijos teigimu, biurai yra tiesiog "aptarnavimo stotys", įsteigtos siekiant padėti Kinijos piliečiams atlikti biurokratines procedūras, pavyzdžiui, atnaujinti pasus ar vairuotojo pažymėjimus.

Saugumo gynėjų tyrimas buvo grindžiamas viešai prieinamais Kinijos pareiškimais ir duomenimis, be to, buvo apsiribota tik stotimis, kurias įsteigė vietinės Kinijos viešojo saugumo institucijos šalyse, kuriose gyvena didelė kinų bendruomenė.

Pasak Saugumo gynėjų, nors stotys nebuvo tiesiogiai valdomos Pekino, "kai kurie pareiškimai ir politika pradeda rodyti aiškesnes centrinės valdžios gaires, skatinančias jų steigimą ir politiką".

Pasak pilietinių teisių organizacijos, Kinija naudoja neoficialias policijos stotis, kad "persekiotų, grasintų, baugintų ir priverstų taikinius grįžti į Kiniją persekioti".

Grupė teigia turinti įrodymų, kad bauginimas, o ne oficialus ekstradicijos kanalas, naudojamas siekiant priversti žmones grįžti namo iš Italijos, taip pat ir prieš pasisavinimu kaltinamą fabriko darbuotoją, kuris po 13 metų Italijoje grįžo į Kiniją ir dingo be pėdsakų, rašo "Guardian".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 08:49 Receptai | Patiekalai Užtepėlė su kiaušiniu, fermentiniu sūriu ir majonezu
Mano šeima kiaušinius tikriausiai galėtų valgyti bene kiekvieną dieną pusryčiams (tikrai dažnai taip ir darome, kartais verdame, o kartais kepame), o atradusi, kad kiaušiniai idealiai dera su juoduoju česnaku nesiliauju šitaip gam...

Skaityti daugiau