Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 10

BUM! WEF nori išskersti milijonus naminių kačių ir šunų, kad galėtų kovoti su klimato kaita

Pasaulio ekonomikos forumas neseniai pradėjo naują prieštaringai vertinamą iniciatyvą, kuri sukels gyvūnų teisių gynėjų pasipiktinimą.

Pasaulio ekonomikos forumas ragina paskersti milijonus kačių ir šunų visame pasaulyje, kad būtų sumažintas "anglies dvideginio pėdsakas", kurį jie palieka valgydami mėsą.

WEF, kuris nurodė pagrindinėms žiniasklaidos priemonėms pradėti skleisti šią informaciją, nori įvesti tarptautinę politiką, pagal kurią dauguma naminių gyvūnėlių savininkų privalėtų eutanazuoti savo gyvūnus.

CNN, kuri visada pirmauja stumdama globalistų darbotvarkę, pradėjo raginti savo žiūrovus numarinti savo augintinius badu, kad būtų kovojama su klimato kaita.

Neseniai CNN savo interneto svetainėje paskelbė straipsnį "Mūsų naminiai gyvūnai yra klimato problemos dalis. Šie patarimai gali padėti sumažinti jų anglies dvideginio pėdsakus". Straipsnyje CNN liberalūs sadistai teigia, kad dėl daug mėsos turinčio daugelio namų augintinių raciono į atmosferą patenka planetą šildančios dujos. (PS: mes apie tai rašėme ankščiau ir niekas netikėjo... sąmokslas: Klimato aktyvistai žada išskersti milijoną šunų, kad ‘sumažintų anglies dvideginio pėdsaką’. Planas vyksta, o jūs miegokite toliau.... pasieks kiekvieną šis planas. Leiskite šunis, kates skaitmenizuoti, nieko blogo, čia jums geriau.... dabar žino, kas turi kokį gyvulį, augintini...)

Atsakingi naminių gyvūnėlių savininkai turėtų iškeisti savo geriausią draugą į vėžlį dėl planetos. "Gyvatės, vėžliai ir ropliai gali daryti tikrai nedidelį poveikį", - siūlo CNN.

Jūsų katytė ir šunelis, aiškina CNN, turės valgyti vabalus, kaip ir jūs, jei Klausas Švabas ateityje apskritai leis jums juos laikyti.

Tuo pat metu į šį vajų įšoko ir "Bloomberg", dar vienas pasaulinio elito ruporas, ragindamas naminių gyvūnėlių savininkus leisti savo augintiniams numirti, kad būtų kovojama su infliacija.

Holivudo garsenybė Ema Tompson žengė dar toliau, ragindama naminių gyvūnėlių savininkus suvalgyti savo augintinius, kad išgyventų vadinamąją klimato krizę.

Gyvūnų teisių grupės ir naminių gyvūnėlių savininkai, teigiantys, kad tokia siūloma politika yra neetiška ir nereikalinga, sulaukė pasipiktinimo. Daugeliui taip pat kelia nerimą tai, kad prieš priimant tokį drastišką sprendimą nebuvo konsultuojamasi su naminių gyvūnėlių savininkais.

Nepaisant pasipriešinimo, WEF tvirtina, kad ši priemonė yra būtina, nes mano, kad naminių gyvūnėlių skaičiaus mažinimas visame pasaulyje padės sumažinti pasaulinį atšilimą ir kitas aplinkosaugos problemas, kurias sukelia gyvūnų perteklius. Ji taip pat teigia, kad ši politika padės sumažinti žiauraus elgesio su gyvūnais mastą, nes užtikrins, kad nė vienas augintinis nebūtų apleistas ar su juo nebūtų netinkamai elgiamasi (Jūs tikite? Įdomu, kas nusprendė, kad pasaulyje, gamtoje gyvūnų daug? Gal žmonės pradėjo išsidirbinėti, kiekviename bute po šunį, reikia ar nereikia... nebėra žmogaus bendravimo kultūros, gyvūnas atstoja žmogų.... Sulaukėjome... na laukia skerdykla).

WEF taip pat sulaukė kritikos dėl nepakankamo skaidrumo siūlant ir rengiant šią iniciatyvą. Organizacija kol kas nepateikė jokių įrodymų, kad eutanazijos taikymas gyvūnams augintiniams turės teigiamą poveikį aplinkai arba padės kovoti su žiauriu elgesiu su gyvūnais.

Tačiau jei pastaruoju metu atidžiai stebėjote WEF politiką, suprasite, kad iš tikrųjų tai nėra susiję su pasaulio gelbėjimu. WEF politika turi vieną bendrą bruožą: ji mus dehumanizuoja, žemina ir tyčiojasi iš mūsų. Jos skirtos atimti visus gyvenimo džiaugsmus ir sukelti kuo didesnį skausmą.

Geras pavyzdys - kampanija, kuria siekiama priversti žmoniją atsisakyti mėsos ir maitintis vabalais bei vikšrais. Vienas WEF vidinis darbuotojas iš tikrųjų pripažino, kad jos tikslas - "sutraiškyti žmogaus sielą".

Kodėl artėjančioje distopijoje valstiečiams turėtų būti leidžiama draugauti su naminiais gyvūnais, kad jie galėtų susidoroti su sielą draskančiu beviltiškumu ir susvetimėjimu? Tam ir skirti "neveiksmingi ir potencialiai žalingi" psichiatriniai antidepresantai, kvaila.

Dar yra depopuliacijos siekis, kuris ilgą laiką buvo sąmokslo teorija, bet dabar yra visiškai atviras. Jie net nebesistengia to laikyti paslaptyje.

Pasak šių dviejų WEF pakalikų, visos religinės grupės priešinasi Pasaulio ekonomikos forumui, nes religijos nori "daugiau sielų", o WEF "nori, kad planetoje būtų mažiau".

Apie tai mes rašėme:

Kuriuo momentu sustoti ir pasakyti "gana"? Kiek kartų Pasaulio ekonomikos forumas turi paskelbti apie savo grėsmingus ketinimus, kad pasaulis sustotų ir įsiklausytų? Kol avinai, nesuvoks, kad tai vyksta ir palies juos pačius.

Klauso Švabo dešinioji ranka Juvalas Nojus Hararis (Yuval Noah Harari), kuris jau ne kartą garsiai pasakė tyliąją dalį, o praėjusią savaitę prisipažino tai, ką daugelis jau seniai įtarė.

Pasak Harari, kuris reklamavo savo naująją knygą, didysis XXI a. politinis klausimas yra "Kam mums reikia tiek daug žmonių?".

Ir tai net ne pirmas kartas, kai Yuval Noah Harari prasitaria apie savo planus žmonijai. Neseniai jis pareiškė, kad WEF mano, jog didžioji dauguma žmonių populiacijos yra pasenę, nenaudingi ir nereikalingi.

WEF patarėjas įvertino, kad tarp "paprastų žmonių" paplitęs nerimas kyla iš baimės likti "atsilikusiems" ateityje, kurią valdys "protingi žmonės". (Klausymas, kas nusprendė, kas protingi, o kas ne? paprastas žmogus gali būti daug protingesnis, už patį Švabą)

Tokia baimė pagrįsta, pasak Harario, kuris kalbėjo elito vardu ir patvirtino: "Mums tiesiog nereikia didžiosios jūsų daugumos". 

Be abejo, Pasaulio ekonomikos forumas yra perėmęs pagrindinę srovę, ir jei išdrįsite kalbėti apie bet kurį iš šių klausimų, jie bandys jus panaikinti. Pasak 2020 m. pagrindinės srovės, nutukimas yra sveikas. Vakcinos nesukelia žmonių kritimo ir mirties. O abortai yra meilė

Apie šiuos laikus mus perspėjo George'as Orwellas. Jis sakė, kad jie mus įtikins, jog karas yra taika. Kaip jis buvo teisus.

Dabar jie bando mus įtikinti, kad naminių gyvūnėlių eutanazija yra būdas sumažinti žiaurų elgesį su gyvūnais.

Tik laikas parodys, ar šią prieštaringai vertinamą politiką perims viso pasaulio šalys, tačiau viena aišku: naminių gyvūnėlių savininkai nesileis į kovą be kovos.

Ir jie neturėtų to daryti.

Pasaulio ekonomikos forumas išplatino nemažai gąsdinančių įspėjimų pasaulio žmonėms: atiduokite savo suverenitetą pasauliniam elitui, arba jūsų laukia neabejotina mirtis.

Ši valdžios trokštanti milijardierių ir politikų grupuotė jau seniai rezga sąmokslą, kaip pavergti mases, ir dabar jie žengia savo žingsnį.

WEF įspėja, kad jei nevykdysime jų reikalavimų, mūsų laukia neabejotina pražūtis. Jie teigia, kad tik atidavę savo laisvę ir savarankiškumą elitui galime tikėtis išvengti artėjančių katastrofų.

Tačiau vis daugiau žmonių atsisako paklusti tironiškiems WEF reikalavimams. Drąsūs aktyvistai ir maištininkai kyla į kovą su pasauliniu elitu, pasiryžę bet kokia kaina apginti savo suverenumą, pasiryžę apsaugoti savo šeimas ir tuos, kuriuos myli.

Ar prisijungsite prie jų kovoje už laisvę, ar baimės apimti pasiduosite pasaulinio elito reikalavimams? Pasirinkimas priklauso nuo jūsų. Tačiau kad ir ką darytumėte, nenuvertinkite savo pasirinkimo pasekmių.

Jei nusprendėte atsistoti ir kovoti, sveiki atvykę į mūsų gretas. Žinau, kad kartais gali jaustis tamsus ir vienišas, bet masės atsibunda ir elitui nepavyks perimti valdžios taip lengvai, kaip jie manė. Prašome pamėgti ir užsiprenumeruoti šį kanalą, kad galėtume ir toliau dalytis naujienomis, kurių pagrindinė srovė nedrįsta paliesti. Ir pasidalykite šiuo straipsniu su visais, kurie, jūsų manymu, yra imlūs išgirsti tiesą. Išlikite stiprūs. Mes laimėsime šią kovą.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau