Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Rugpjūčio » 2

Įspėjama, kad netrukus bus paskelbta nepaprastoji padėtis dėl klimato kaitos su pandemiją primenančiais apribojimais

Įspėjama, kad netrukus bus paskelbta nepaprastoji padėtis

Bideno administracija ruošiasi paskelbti "nepaprastąją padėtį klimato srityje", numatydama pandemiją primenančius apribojimus visuomenei ir suteikdama prezidentui plačius naujus įgaliojimus, teigia keli energetikos pramonės atstovai, susipažinę su šiuo klausimu.

"Jie linksta ta linkme", - "Just the News" sakė JAV naftos ir dujų asociacijos prezidentas Timas Stiuartas (Tim Stewart). "Jei suteiksite prezidentui nepaprastąsias galias skelbti nepaprastąją padėtį klimato srityje, tai bus tas pats, kas Kovidas".

"Nepaprastosios padėties klimato srityje" paskelbimas suteiks Bidenui ir demokratams "didžiulius ir nekontroliuojamus įgaliojimus uždaryti viską - nuo komunikacijų iki infrastruktūros", perspėja Stiuartas.

"Jie tiesiogine prasme gali padaryti lygiai tą patį, ką ir Kovido atveju", - sakė Stiuartas. "Jei nesutinkate su nepaprastąja klimato padėtimi, [kalba] gali būti išjungta.

"Mums tikrai reikia į tai atkreipti dėmesį, nes ši galia gali būti pratęsta neribotam laikui, kol baigsis "nepaprastoji klimato padėtis". Kas žino, kiek tai truktų."

Džo Baidenas ir kiti administracijos pareigūnai teigė, kad JAV ir pasaulis išgyvena "klimato krizę", ir vartojo emocingus žodžius, apibūdindami ją kaip nepaprastąją padėtį.

Tačiau J. Bidenas iki šiol neskelbė nepaprastosios padėties.

Vis dėlto kai kurie demokratai ir aplinkosaugos grupės agresyviai stumia šią idėją. Apie 60 Kongreso demokratų neseniai parėmė teisės aktą, vadinamą "2021 m. Klimato nepaprastosios padėties įstatymu".

Įstatymo projekte, kurio autorius yra demokratų atstovas Earlas Blumenaueris (Earl Blumenauer, D-OR), bus reikalaujama, kad Bideno administracija paskelbtų su klimatu susijusią nepaprastąją padėtį.

Dar praėjusią savaitę Jungtinių Tautų generalinis sekretorius António Guterresas pakėlė kartelę, paskelbdamas naują baimę keliantį pranešimą.

Kaip pranešė "The People's Voice", A. Guterresas pareiškė, kad "visuotinio atšilimo era baigėsi" ir "atėjo visuotinio virimo era".

Naudodamas būdvardžius, tarp kurių buvo ir "siaubingas", Guterresas sakė, kad JT valstybės narės "turi deginančio karščio metus paversti deginančio užmojo metais".

ŽEF įspėjo, kad amerikiečiai turi priprasti gyventi su reguliariais elektros tinklų užtemimais, o nemažai žiniasklaidos priemonių, tarp jų ir "Los Angeles Times", pateikė tokių pasiūlymų kaip tikslingai įgyvendinti "užtemimus", kad "padėtų išspręsti klimato kaitos problemą".

Praėjusią savaitę britų kairiųjų laikraščio "The Guardian" paskelbtame straipsnyje Bideno administracija raginama "paskelbti nepaprastąją padėtį klimato srityje" ir teigiama, kad ji "privalo tai padaryti dabar".

Stiuartas neseniai pareiškė, kad "LA Times" straipsnis ir panašūs pranešimai yra "propagandinio karo" dalis.

Jis sako, kad taip siekiama "formuoti visuomenės nuomonę, kad žmonės privalo valstybei būti nelaimingi, šalti ir alkani".

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/08/climate-emergency-with-pandemic-like.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
03.12.2023 laikas 20:22 Receptai | Patiekalai Topas! Šokoladinis pyragas. Jokio kepimo, jokios želatinos ir tik 10 minučių

Greitai, lengvai ir taupiai! Neįtikėtinai skanus ir gražus pyragas, kurį patiekiau kaip šventei, taip ir tiesiog arbatai.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
07.12.2023 laikas 18:27 JT "žmogaus teisių" ataskaitoje reikalaujama, kad JAV pakeistų Konstituciją, apribotų žodžio laisvę ir uždraustų ginklus
Jungtinės Tautos paskelbė griežtą ataskaitą apie žmogaus teisių padėtį Jungtinėse Valstijose, kurioje reikalaujama, kad Amerika apribotų žodžio laisvę, pakeistų Konstituciją, leistų daugiau abortų ir konfiskuotų ginklus....

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 14:20 Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti 135 % padidėjusį "nenustatytų mirčių" skaičių po vakcinos įdiegimo

Ministro pirmininko Justino Trudeau vadovaujama Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti, kodėl nuo "Covid" vakcinos įdiegimo neišaiškintų mirties atvejų padaugėjo 135 proc.

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 11:19 Nauja teorija teigia, kad Einšteino gravitaciją galima sujungti su kvantine mechanika
UCL (Londono universitetinio koledžo) fizikai dviejuose vienu metu paskelbtuose straipsniuose paskelbė radikalią teoriją, kuri nuosekliai suvienija gravitaciją ir kvantinę mechaniką, kartu išsaugodama klasikinę Einšteino erdvėlaikio sampratą....

Skaityti daugiau