Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 12

Ar Billas Gatesas planuoja "katastrofišką užkratą", kuris pražudys vaikus ir jaunuolius?

Billas Gatesas (Bill Gates) prisipažino savo artimiesiems, kad rengia naują "katastrofišką užkratą", kuris užkrės ir nužudys milijonus vaikų ir jaunuolių.

B. Gateso nepaprastas gebėjimas "nuspėti" būsimas pandemijas yra gerai pastebėtas. Jis ne tik rengėsi Kovid-19 pandemijai per "Event 201", bet ir 2021 m. surengė "pasiruošimo beždžionių raupams pratybas", kuriose numatė beždžionių raupų atsiradimą iki tikslaus mėnesio, kada jie atsiras.

Be to, Gatesas įsigijo biotechnologijų startuolio "BioNTech" akcijų likus vos dviem mėnesiams iki "Covid-19" pandemijos pradžios ir gavo daugiau nei milijardą dolerių pelno. Bendrovė "BioNTech" tiekia "Pfizer" vakciną "Covid", nors iki pandemijos niekada nedirbo su vakcinomis.

Billas Gatesas planuoja

Igorio naujienlaiškis rašo: Taigi, rekomenduoju atidžiai klausytis, kai Bilas Geitsas (Bill Gates) prognozuoja būsimą pandemiją. Jis žino tai, ko mes galbūt nežinome.

Išklausykite šį 19 sekundžių trukmės vaizdo įrašą, kuriame Billas sako: "Mes sulauksime dėmesio DĖMESIO DABAR"!

Meldžiuosi už jaunuolius, kuriems gresia "Katastrofiško užkrato" pratybos, ir tikiuosi, kad jie bus kaip nors išgelbėti!

Ar manote, kad "kita pandemija jau visai netoli"?

Čia prie to pačio: PSO, Billas Gatesas ir Johnas Hopkinsas atliko dar vieną pandemijos simuliaciją su mirtinu virusu, nukreiptu prieš vaikus.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite. Na, jis nesislepia, galite patys paklausyti. Žinoma, čia pradės aiškinti, kad tai paimta iš konteksto... Tačiau, jis tą pasakė. Ir duoda žinute. Klausymas, o kuo jūs tikite?

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau