Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 12

PSO, Billas Gatesas ir Johnas Hopkinsas atliko dar vieną pandemijos simuliaciją su mirtinu virusu, nukreiptu prieš vaikus

Bendradarbiaudamas su Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Bilo ir Melindos Geitsų fondu, Johnso Hopkinso sveikatos saugumo centras surengė dar vienas pandemijos stalo pratybas "Katastrofinis užkratas".

Taip, tie patys žmonės, kurie prieš trejus metus surengė renginį Nr. 201, ką tik užbaigė naujos išgalvotos pandemijos, šį kartą kilusios Brazilijoje, stalo simuliaciją.

Tuo pačiu metu vykusios pandemijos pratybos vyko 2022 m. spalio 23 d. Briuselyje, Belgijoje.

Apie tai praneša "InfoWars": Pratybose, pavadintose "Katastrofiškas užkratas" /„Casastrophic Contagion“ , buvo imituojami PSO skubios pagalbos sveikatai patariamosios tarybos posėdžiai, kuriuose buvo sprendžiamas išgalvotos pandemijos, plintančios iš Brazilijos į visą likusį pasaulį, klausimas.

Be Billo Gateso, simuliacijoje, kurioje dalyvavo iš anksto įrašytos naujienų laidos, tiesioginiai "darbuotojų" instruktažai ir moderuotos diskusijos, dalyvavo 10 dabartinių ir buvusių sveikatos apsaugos ministrų ir vyresniųjų visuomenės sveikatos pareigūnų iš Senegalo, Ruandos, Nigerijos, Angolos, Liberijos, Singapūro, Indijos, Vokietijos.

Šioje simuliacijoje naudotas virusas, vadinamas enterovirusu, pasižymi didesniu mirštamumu nei COVID-19 ir nuo jo neproporcingai dažnai nukenčia vaikai ir jaunimas.

Šis reiškinys pavadintas SEERS (Severe Epidemic Enterovirus Respiratory Syndrome 2025).

Enterovirusai - tai bet kuris iš RNR virusų grupės (įskaitant poliomielitą ir hepatitą A sukeliančius virusus), kurie paprastai pasireiškia virškinimo trakte, kartais išplinta į centrinę nervų sistemą ar kitas kūno dalis.

201 renginys buvo imitacinis modeliavimas, apimantis koordinuotą pasaulinį atsaką į koronavirusą, kuris buvo atliktas likus vos keliems mėnesiams iki COVID-19 paskelbimo pasauline pandemija 2020 m. pradžioje.

Iš Johnso Hopkinso interneto svetainės:

Renginys 201 buvo 3,5 valandos trukusios pandemijos stalo pratybos, kurių metu buvo imituojamos kelios dramatiškos, scenarijais pagrįstos palengvintos diskusijos, kuriose buvo sprendžiamos sudėtingos, tikrovėje egzistuojančios dilemos, susijusios su reagavimu į hipotetinę, bet moksliškai tikėtiną pandemiją. Simuliacinėse pratybose dalyvavo 15 pasaulio verslo, valdžios ir visuomenės sveikatos lyderių, kurie išryškino neišspręstas realias politines ir ekonomines problemas, kurias būtų galima išspręsti turint pakankamai politinės valios, finansinių investicijų ir dėmesio dabar ir ateityje.

Todėl faktas, kad už Katastrofinio užkrato simuliacijos yra atsakingos tos pačios globalistų organizacijos, kurios vykdė šias pratybas, kelia nerimą ir yra grėsmingas, ypač dėl to, kad į simuliaciją įtraukti konkretūs 2025 m. kaip pradžios data.

O, čia prie to pačio: Ar Billas Gatesas planuoja "katastrofišką užkratą", kuris pražudys vaikus ir jaunuolius?

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau