Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 13

Keletas moterų stereotipų, kuriuos verčiau pakeiskite, kol dar nevėlu

Kad ir kaip žiūrėtume, mūsų gyvenime yra daug stereotipų. Kai kurios iš jų susiformuoja vaikystėje, veikiant svarbiems žmonėms, kitos - įgyjant gyvenimiškos patirties.

Stereotipams būdingi tam tikri bruožai, kuriuos naudinga prisiminti:

  • Jie gali būti internalizuoti ir virsti pagrindiniais įsitikinimais, kurie gali kontroliuoti ir riboti jūsų gyvenimo kokybę.
  • Vienu metu jie gali būti naudingi, o kitu - žalingi.
  • Juos reikia reguliariai išradinėti iš naujo.
  • Jie dažnai susiję su lytimi, amžiumi ir socialine klase. 

Šiandien kalbėsime apie kai kuriuos moterų stereotipus, kurie trukdo užmegzti ar palaikyti sveiką partnerystę.

Jūs ir toliau nekenčiate vyrų.

Paprastai neapykanta vyrams kyla dėl praeities problemų. Svarbu prisiminti, kad šis vienas vyras (kuris jus nuskriaudė) neatstovauja visiems pasaulio vyrams, todėl jūsų neapykanta galiausiai veikia prieš jus. Greičiausiai nesąmoningai veikiate veikiami skausmingo "perkėlimo". Greičiausiai nesąmoningai veikiate veikiami skausmingo "perkėlimo", kai jus atstūmė (įskaudino, pažemino...) vienas vyras ir jūs savo skausmą (pykčio forma) perkeliate kitam vyrui, galbūt nekaltam dėl bet kokio nusižengimo. Neapykanta gali sunaikinti jus, jūsų partnerį ir santykius. Gali būti, kad jums dar per anksti užmegzti naujus santykius, turint tokius stiprius ankstesnių santykių pagrindus. Arba išmokite save kontroliuoti savo pačių labui.

Elgiatės kaip princesė.

Jei norite kokybiškų santykių su vyru, turite būti pasirengusi atsakyti tuo pačiu. Praktika rodo, kad sąžiningi ir subalansuoti santykiai yra atspariausi ir harmoningiausi. Būti nepilnaverčiu vien dėl to, kad esi "mergaitė", yra neteisinga. Deficitas turi tendenciją kauptis, o kiekybė, kaip žinome, visada virsta kokybe. Kad ir kokios nuomonės būtumėte apie save, jūsų partneris nusipelno pagarbos (kaip ir jūs).

Dalijatės asmenine informacija

Moteris, kuri su draugėmis šneka apie kiekvieną santykių detalę, įskaitant ir intymias, negerbia savo partnerio ir santykių apskritai.

Santykiai grindžiami dviem svarbiomis sąvokomis :

  • Pažeidžiamumas - kai galime būti nuoširdūs, atviri vienas kitam, aptarti labai asmeniškus ar intymius momentus.
  • Saugumas: kai žinome, kad informacija, kuria dalijamės tarpusavyje, bus apsaugota nuo trečiųjų šalių.

Jei to nežinote, niekada nesukursite kokybiško ir ilgalaikio aljanso.

 Manote, kad esate puikus prizas.

Galbūt esate teisi, bet anksčiau ar vėliau jūsų vyras nustos tuo tikėti. Nes santykiai - tai abipusis indėlis vienas kitam. Manote, kad užtenka jūsų nepakartojamo grožio ir daugiau nieko nereikia "investuoti"?

Tai iliuzija. Laikas suprasti partnerio poreikius ir pripažinti, kad santykiai yra abipusė gatvė. Grožis nėra patikimas kokybiškų santykių pagrindas. Tai niekada nepakeičia pagarbos, susidomėjimo ar pasitikėjimo.

Reikalaujate nuolatinio savo vertės patvirtinimo.

Nesaugi, pernelyg emocionali ir dažnai reikalaujanti partnerio patikinimo - toks yra tipiškas priklausomos moters paveikslas. Ji nuolat ieško santykių statuso patvirtinimo, o tai reiškia, kad nuolat skambina telefonu, siunčia SMS žinutes ir bendrauja visą parą. Jei jūsų vyras nėra toks priklausomas kaip jūs, jis greitai išeis, nes santykiams reikia oro ir privatumo, kuriuos jūs bandote pakeisti. Jei jis yra priklausomas nuo kitų, konfliktai ir emocinė įtampa tęsis daugelį metų.

Įstringate negatyve.

Paprastai tai vyksta dviem būdais:

  • Įžvelgiate nebūtą paslėptą prasmę vyro žodžiuose ar poelgiuose ir demonizuojate jį;

  • Esate linkusi viename atskirame, atsitiktiniame epizode įžvelgti ištisą negatyvią sistemą ar fatališką ženklą, kuriate įvairiausias sąmokslo teorijas.

Bet kokiu atveju jūsų mintys lemia elgesį, kurį partneris nuskaito ir interpretuoja. Kuo daugiau jis jaučia jūsų negatyvo, tuo didesnis vidinis pasipriešinimas jam kyla. Nes žmogus, įklimpęs į negatyvą, yra labiau linkęs kaltinti, o ne aiškintis realią situaciją. Galų gale įvyks neigiama indukcija, kai jūsų negatyvumas ims vien tik bloginti esamą situaciją.

Nepriimate jo draugų ir (arba) giminaičių.

Galite būti visais atžvilgiais labai patraukli moteris, tačiau jei turite blogą įprotį kritikuoti jo draugus, atsiduriate didelės rizikos zonoje. Čia kaip tik tas dalykas, kuris daugumai vyrų moteryse labai nepatinka, kadangi jie vertina savo draugystę lygiai taip pat, kaip ir santykius su jumis, ir tikisi jūsų supratimo. O ką jau kalbėti apie giminaičius… Kad ir kokie būtų jo santykiai su jais, jūsų nekontroliuojama jo giminių kritika jums gali sugrįžti bumerangu. Galbūt laikas rimtai pagalvoti apie tai, kokių problemų turite jo draugų atžvilgiu? Geriau išsiaiškinti su šia problema, nes dažniausiai vyrai, priklausantys vienai draugų grupei, yra pakankamai panašūs vienas į kitą, ir jeigu turite problemų su vyro draugais, yra didelė tikimybė, kad tokios pat problemos kils ir su vyru. Galbūt jums tiesiog trūksta jo dėmesio? Tai galima ištaisyti, nedemonizuojant draugų.

Santykiai – dinamiškas procesas, reikalaujantys aktyvaus abiejų pusių dalyvavimo. Padirbėkite su savimi. Tobulindama save, jūs gerinate savo santykių kokybę.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau