Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 13

12 paslapčių, kuriomis grindžiami šeimos santykiai

Moters grožio stiprybė yra ramybėje, o vyro grožio stiprybė - veikloje.

Šeima - tai vyro ir moters darbas arba šokis. Mes gimstame, esame sumanyti tokie dėl tam tikros priežasties. Vienas papildo kitą. Vienas nepastebimai pereina į kitą. Taip gimsta šokis. Bendrų pastangų siekiant vieno tikslo grožis. Konkurencijos nėra. Yra du pasauliai. Yra ryšys ir bendradarbiavimas. Nėra teisingos ir neteisingos pusės. Yra kitas tikslas. Čia vyrauja vienybė ir harmonija.

1. Moters grožio stiprybė yra nuolankumas, o vyro grožio stiprybė - aktyvumas.

2. Vyras laikosi žodžio, o moterys gali nesilaikyti savo žodžio. Moterys iš prigimties yra nepastovios ir sunkiai laikosi įžadų. Bendraudama su kitais žmonėmis ji gali atsiimti savo žodžius. Tačiau taip elgdamasi ji gerai laikosi savo įžadų vyrui.

3. Kai vyrui prasideda isterija: "Viskas baigta! Viskas dingo!" - tai bėda. Emocinę pusiausvyrą šeimoje palaiko vyras, jis turi išsiugdyti olimpinę ramybę ir pusiausvyrą. Net ir kritiškiausiose ir beviltiškiausiose situacijose. Toks elgesys leis sunaikinti bet kokią sudėtingą situaciją ir išsaugoti šeimą.

4. Vyro misija pirmiausia yra apsaugoti moterį, kartais net nuo jos pačios. Pirmiausia iš jos minčių. Nuo audros jos galvoje. Ir tik antra, materialiai.

5. Moteris įgauna jėgų namuose, o vyras - darbe. Taigi reikėtų stengtis, kad moteris dirbtų ne visą darbo dieną. Ypač be reguliarių viršvalandžių. Priešingu atveju šeima pradės byrėti. Namas yra moters apsauga. Tačiau tik tuo atveju, jei vyras nesikiša į namų ruošos darbų tvarkymą ir suteikia moteriai laisvę šiuo klausimu. Jei ji ilgai gyvens toli nuo namų, jai seksis karjera ir net finansinė sėkmė, tačiau ji taps psichiškai nestabili. Būtent ji "perkelia vyrą per tiltą".

6. Moteris emocinės stiprybės semiasi iš saldaus maisto, jai patinkančių drabužių, papuošalų ir gražių smulkmenų. Meilūs žodžiai ir dėmesys. Šioje stiprybėje slypi jos sveikata. Žmogus be saldumynų ir patogumų auga stiprus. Jo sveikata tik gerėja. Moteriai - priešingai. Žmogų stiprina pavojingi žygiai, askezė, sudėtingos situacijos. Askezės paverčia moterį vyru. Vyras ir vyras kovoja namuose. Vyras supranta moterį tik tada, kai moteris parodo savo silpnumą. Kai ji parodo nepalaužiamą stiprybę ir atkaklumą, vyras prieštarauja jai kaip vyrui. Šeima subyrės. Arba vyras girtuokliaus nuleidęs rankas.

7. Vyras atneša pinigų į šeimą, o žmona paskirsto einamąjį šeimos biudžetą. Tačiau vyras savo pajamas derina su didesnėmis ir svarbesnėmis išlaidomis ir pats priima galutinį sprendimą.

8. Moteris iš prigimties yra linkusi į garbę, o vyras - priimti garbę. Kai moteris pagerbia vyrą, jis pradeda jaustis gerbiamas, o tai automatiškai supranta ir aplinkiniai. Tačiau žmogų galima girti tik už konkrečius darbus. Tik už pasiekimus. Moteris galima ir reikia girti už nieką. Girti ir žavėtis. Kuo daugiau, tuo geriau.

9. Vyrui geriau patikėti dukters auklėjimą žmonai, nes jis pats bus linkęs ją sugadinti. Priešingu atveju dukra paauglystėje pradės "traukti stygas" iš tėvo. Tėvas turėtų labiau rūpintis sūnaus auklėjimu. Paauglys paauglys manipuliuoja savo motina.

10. Vyras vaikuose ugdo atsakomybę, o žmona – gerumą, atjautą, priėmimą.

11. Vyras neturėtų pykti ant savo žmonos už tai, kad ji įsižeidžia ir nerimauja, būna susirūpinusi. Lygiai taip pat moteris neturėtų pykti ant savo vyro už tai, kad jis pyksta.

12. Vyras moteryje myli formą, o moteris myli jo protą. Todėl moteriai pageidautina palaikyti formą, o vyrui – mąstymo gilumą ir aštrumą. Saldumynai ir persivalgymas ardo formą. Alkoholis naikina protą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau