Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 6

12 paslapčių, ant kurių laikosi šeimos santykiai

Moters grožio stiprybė yra ramybėje, o vyro grožio stiprybė - veikloje.

Šeima - tai vyro ir moters darbas arba šokis. Mes gimstame, esame sumanyti tokie dėl tam tikros priežasties. Vienas papildo kitą. Vienas nepastebimai pereina į kitą. Taip gimsta šokis. Bendrų pastangų siekiant vieno tikslo grožis. Konkurencijos nėra. Yra du pasauliai. Yra ryšys ir bendradarbiavimas. Nėra teisingos ir neteisingos pusės. Yra kitas tikslas. Čia vyrauja vienybė ir harmonija.

1. Moters grožio stiprybė yra nuolankumas, o vyro grožio stiprybė - aktyvumas.

2. Vyras laikosi savo žodžio, o moterys gali nesilaikyti savo žodžio. Moterys iš prigimties yra nepastovios ir sunkiai laikosi įžadų. Bendraudama su kitais žmonėmis ji gali atsiimti savo žodžius. Tačiau taip elgdamasi ji gerai laikosi savo įžadų vyrui.

3. Kai vyrui prasideda isterija: "Viskas baigta! Viskas dingo!" - tai bėda. Emocinę pusiausvyrą šeimoje palaiko vyras, jis turi išsiugdyti olimpinę ramybę ir pusiausvyrą. Net ir kritiškiausiose ir beviltiškiausiose situacijose. Toks elgesys leis sunaikinti bet kokią sudėtingą situaciją ir išsaugoti šeimą.

4. Vyro misija pirmiausia yra apsaugoti moterį, kartais net nuo jos pačios. Pirmiausia iš jos minčių. Nuo audros jos galvoje. Ir tik antra, materialiai.

5. Moteris semiasi jėgų namuose, vyras – darbe. Todėl turime stengtis, kad moters užimtumas darbe nebūtų pilnas. Ypač be reguliaraus persidirbimo. Priešingu atveju šeimoje prasidės nesantaika. Namai moteriai yra apsauga. Tačiau tik tuo atveju, jei vyras nesikiša į buities reikalų tvarkymą, suteikdamas moteriai laisvę šiuo klausimu. Ilgą laiką būnant toli nuo namų, jos laukia sėkmė karjeroje ir netgi materialiniai pasiekimai, tačiau didėja psichinis nestabilumas.

6. Emocinės stiprybės moteris semiasi iš saldaus maisto ir jai patinkančių drabužių, taip pat iš papuošalų ir malonių smulkmenų. Malonių žodžių ir dėmesio. Šioje stiprybėje slypi jos sveikata. O vyras be saldumo ir komforto tvirtėja, grūdinasi. Jo sveikata nuo to tik sustiprėja. Moteriai – atvirkščiai. Vyrą stiprina pavojingi žygiai, asketizmas, sudėtingos situacijos. Moterį asketizmas moterį paverčia vyru. O vyras su vyru namuose konkuruoja ir kariauja. Vyras supranta moterį tik tada, kai moteris parodo savo silpnumą. Kai ji demonstruoja nepalenkiamą jėgą ir atkaklumą, vyras konfliktuoja su ja kaip su vyru. Šeima žlugo. Arba vyras prasigers, nuleis rankas.

7. Vyras atneša šeimai pinigų, o žmona paskirsto einamąjį šeimos biudžetą.

8. Moteris iš prigimties linkusi gerbti, o vyras – priimti pagarbą. Kai moteris rodo pagarbą, jis jaučiasi gerbiamu žmogumi, ir aplinkiniai automatiškai tai jaučia. Tačiau girti vyrą galima tik už konkrečius poelgius. Tik už pasiekimus. Moterį girti galima ir reikia tiesiog šiaip. Girti ir žavėtis. Kuo daugiau, tuo geriau.

9. Vyrui reikėtu didžiumą dukters auklėjimo perleisti žmonai, kadangi pats jis bus linkęs ją lepinti. Priešingu atveju dukra paauglystėje pradės tėvu manipuliuoti. Sūnų auklėti daugiausia turėtų tėvas. Kadangi sūnus-paauglys gali imti manipuliuoti mama.

10. Vyras vaikuose ugdo atsakomybę, o žmona – gerumą, atjautą, priėmimą.

11. Vyras neturėtų pykti ant savo žmonos už tai, kad ji įsižeidžia ir nerimauja, būna susirūpinusi. Lygiai taip pat moteris neturėtų pykti ant savo vyro už tai, kad jis pyksta.

12. Vyras moteryje myli formą, o moteris myli jo protą. Todėl moteriai pageidautina palaikyti formą, o vyrui – mąstymo gilumą ir aštrumą. Saldumynai ir persivalgymas ardo formą. Alkoholis naikina protą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau