Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 15

Fauci sako, kad neturi supratimo, kodėl DeSantis nori tirti Covid vakcinas

Dr. Fauci sakė, kad neturi supratimo, kodėl Floridos gubernatorius Ronas DeSantisas nori tirti kovidų vakcinas.

Kadenciją baigiantis Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto direktorius kalbėjo duodamas interviu CNN laidai "Šią valandą", kai išsakė šiuos komentarus.

Antradienį DeSantisas pradėjo oficialų tyrimą dėl eksperimentinių mNRA vakcinų ir nusikalstamų nusižengimų, kuriuos padarė didžioji farmacija ir vyriausybinės agentūros, prastūmusios jas visuomenei.

Apie tai praneša Breitbart: Floridos gubernatorius Ronas DeSantis dabar prašo Floridos Aukščiausiojo Teismo uždegti žalią šviesą tyrimui dėl, jo žodžiais tariant, bet kokių ir visų Floridoje padarytų pažeidimų, susijusių su COVID-19 vakcina. Kokia jūsų reakcija į tai?" Fauci atsakė: "Neturiu supratimo, Kate, ko jis prašo. Turime vakciną, kuri vienareikšmiškai yra labai veiksminga ir saugi ir išgelbėjo tiesiog milijonus gyvybių. Praėjusią savaitę Sandraugos fondas (Commonwealth Fund) pateikė ataskaitą, kurioje teigiama, kad skiepai išgelbėjo 3,2 mln. gyvybių, 18 mln. hospitalizacijų ir sutaupė apie 1 trilijoną JAV dolerių. Taigi, kokia yra vakcinų problema? Turiu omenyje, kad vakcinos gelbsti gyvybes. Atvirai kalbant, Kate, nežinau, ką jie ten bando daryti."

Jis pridūrė: "Tai buvo politizuota, ir politizuota taip, kad iš tikrųjų kainavo gyvybes. Jei žmonės nesiskiepija, o tai vienareikšmiškai gelbsti gyvybes, dėl politinės ideologijos arba dėl dezinformacijos ir dezinformacijos, tai kainuoja gyvybes. Mes tiesiog turime įtikinti Amerikos visuomenę, kad nepriklausomai nuo to, ar esate kairiųjų, ar dešiniųjų pažiūrų, tai visiškai nesvarbu; mes visi esame kartu, visi esame žmonės ir imlūs ligoms, kurios gali mus pražudyti."

P komentaras: užsienis rašo, tod4l tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau