Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 17

Ką turi padaryti moteris, kad vyras pradėtų jos ilgėtis

Moterims patinka tas jausmas, kai vyras jų pasiilgsta. Teoriškai, taip, tai įdomus rodiklis, kuris gali atspindėti moters vertę vyro akyse. Vadinasi, jei vyras nuolat pasiilgsta moters, vadinasi, jis ją labai myli. Tiesą sakant, ne visada viskas vyksta būtent taip. Tačiau, vienaip ar kitaip, moterims patinka, kai vyras jos pasiilgsta. Todėl ketinu pakalbėti apie keletą dalykų, kurie padeda tai padaryti.

Pirma, moteris gali sudaryti ateities planą. Artimiausioje ateityje. Taip, kažkodėl priimta, kad per pasimatymus ir susitikimus viską sprendžia vyras. Kur einame ir ką darome. Galbūt todėl moteris turi perimti iniciatyvą į savo rankas. Pasiūlykite ką nors įdomaus nuveikti arba kur tai padaryti.

Vyras apie tai galvoja ir laukia tos akimirkos, to susitikimo. Moteris nustebs, kai suplanuos dieną ar vakarą. Net jei esate susituokę arba jau seniai palaikote santykius, vis tiek galima suplanuoti ką nors įdomaus. Tada vyras lauks ir praleis daugiau nei įprastai.

Antra, reikia sukurti deficitą. Jums netrūksta dešinės rankos, ar ne? Juk ji visada yra jums skirta. Tačiau galite pasiilgti kavinės kitame mieste, seno draugo, kurio seniai nematėte, ir pan. Turiu omenyje, kad mes praleidžiame tik tada, kai jų trūksta.

Mane stebina moterys, kurios visą laiką yra su vyru. O kai jų nėra su juo, jie nuolat jam skambina arba rašo. Tada jie klausia: "Ar pasiilgai manęs?" Ne, žinoma, kada jis tavęs pasiilgo? Taigi turite rečiau būti šalia, rečiau rašyti ir skambinti. Tada vyras bent jau turės laiko pradėti tavęs ilgėtis.

Ir trečia. Verta prisiminti morką ir lazdą. Tai tinka daugumai vyrų. Iš pradžių gerai, paskui blogai, paskui vėl gerai ir t. t. Šios santykių pertraukos neretai pririša vyrą ir verčia jį nuolat galvoti apie moterį.

Jis galvoja: "Ką padariau ne taip?", "Kaip galėčiau padaryti, kad viskas būtų gerai?" arba "Kaip gerai yra dabar". Nesiginčiju dėl to, ar tai gera priemonė sveikiems santykiams. Tačiau tai veikia, jei tikslas yra priversti vyrą pasiilgti savo moters.

Patinka, komentuokite, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau