Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Gruodžio » 22

Islandijos košmaras tūkstančiams keliautojų, įstrigusių Keflaviko oro uoste smarkiai sningant

Tūkstančiai keliautojų jau kelias dienas dėl ekstremalių oro sąlygų įstrigo Islandijos Keflaviko oro uoste.

Dėl gausaus sniego ir pūgų nuo šeštadienio beveik visiškai uždarytas Islandijos tarptautinis oro uostas.

Užsienio reikalų ministerija įspėjo: "Visoje Islandijoje galioja įspėjimas dėl nepalankių oro sąlygų, daug kelių yra uždaryti.

Policija pataria žmonėms likti namuose". Dėl stipraus vėjo ir pavojingo apledėjimo keliuose labai sutrinka skrydžiai, o dėl uždarytų kelių sutrinka eismas į Keflaviko tarptautinį oro uostą ir iš jo."

Keflavikas ne tik uždarytas skrydžiams, bet ir atkirstas nuo sostinės Reikjaviko, nes sniegas užtvėrė 30 mylių ilgio greitkelį Nr. 41. Pranešama, kad "Icelandair" atliko du maršrutinius skrydžius tarp Keflaviko ir Reikjaviko miesto oro uosto, kad pervežtų įgulą.

Buvo atšaukta dešimtys skrydžių į Jungtinę Karalystę ir iš jos, o jų keleiviai naktį praleido oro uoste.

Vyresnio amžiaus keliautojų iš JAV, įstrigusių po to, kai buvo atšauktas jų tolesnis skrydis, giminaitis "The Independent" sakė: "Tarp daugiau nei 1 000 keleivių, įstrigusių KEF, auga pyktis, ypač tarp amerikiečių: "Taip, buvo blogas oras, bet "Icelandair" reagavo labai nekompetentingai.

Nacionalinė oro linijų bendrovė sakė: "Mūsų komanda intensyviai dirba, kad perregistruotų visus klientus, kurie nukentėjo nuo sutrikimų. Prašome būti kantriems, nes tikimės, kad gali prireikti šiek tiek laiko, kad galėtume patenkinti visus norinčius.

"Dėsime visas pastangas, kad galėtume priimti kuo daugiau skrydžių. Tačiau tikimės, kad dėl pastarųjų dienų įvykių gali sutrikti kai kurie skrydžiai. Jei taip nutiks, klientams bus pranešta užsakymo metu nurodytais kontaktiniais duomenimis."

"Icelandair" išsinuomojo papildomų lėktuvų, kad pašalintų įsiskolinimą.

Kai kurie keleiviai galės išvykti per artimiausias 24 valandas; didžiausia Didžiosios Britanijos pigių skrydžių bendrovė "easyJet" pranešė, kad ketvirtadienį vykdys papildomus skrydžius, siekdama pašalinti susidariusią spūstį.

"easyJet" keleiviams, bandžiusiems išvykti antradienį, buvo pranešta: "Jei reikia, užsakėme jums nakvynę viešbutyje, tačiau sužinojome, kad dėl gausaus snygio daugelis privažiavimo kelių prie galimų viešbučių yra uždaryti."

Antradienį Islandijos meteorologijos biuras visai šaliai paskelbė įspėjimą dėl nepalankių oro sąlygų, o eismo agentūra perspėjo: "Daugelis kelių jau uždaryti."

Antradienį vakare autobusai daugelį keleivių nuvežė į sostinę, kur Raudonasis Kryžius atidarė prieglaudas.

Skrydžiai atnaujinti, o trečiadienio popietę į Londono Hitrou oro uostą turėtų išskristi įstrigęs "British Airways" lėktuvas.

Gisli Ólafsson, Islandijos piratų partijos (įkurtos 2012 m. ir pasisakančios už tiesioginę demokratiją) parlamento narys, tapo šio klausimo komentatoriumi. Jis tviteryje rašė: "Daugiadienės pūgos Islandijoje nėra dažnas reiškinys.

"Juos sukėlė šeštadienio naktį gausiai iškritęs sniegas (30 ir daugiau cm), po to šaltas oras ir stiprus vėjas (18-25 m/s).

"Tai reiškia, kad pagrindinė problema yra vėjo nuneštas sniegas, o ne naujas sniegas."

Tikroji Žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanalą:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau