Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 30

Buvusi "Disney" vaikų žvaigždė Bella Thorne prabilo apie pedofilų užkrėstą Holivudo sistemą

Buvusi "Disney" vaikų žvaigždė Bella Thorne prabilo apie Holivudo pedofilų tinklą, teigdama, kad būdama vaikų žvaigždė buvo prievartaujama ir išnaudojama, ir atskleidė, kad Holivudo režisierius seksualiai prie jos priekabiavo, kai jai buvo vos 10 metų, sakydamas, kad kaltino ją bandant su juo "flirtuoti".

Bella Thorne atskleidė tariamą incidentą, tačiau režisieriaus neįvardijo, duodama interviu kolegės garsenybės Emily Ratajkowski podkaste.

"Kartą režisierius man davė pastabų, o man buvo dešimt metų, ir jie paskambino kastingo direktoriui, kuris paskambino mano agentui, o agentas paskambino mano mamai. Ir jie sako: "Taigi, ji nejuda į priekį, nes režisieriui atrodė, kad ji su juo flirtuoja ir jam dėl to labai nepatogu", - prisiminė Thorne. Įspėjimas: atviri žodžiai.

 Thorne sakė, kad jai būtų buvę neįmanoma flirtuoti su režisieriumi.

"Kai esi režisieriaus sesijoje, nelabai ką gali pasakyti ar padaryti. Atlieki sceną, pasisveikini, išeini - nėra laiko sakyti: "Leisk man atsisėsti tau ant kelių ar priversti tave jaustis nepatogiai".

Ratajkowski atsakė: "Tai, kad tai užkraunama 10 metų vaikui ir daroma taip, tarsi jis būtų privertęs suaugusį vyrą jaustis nepatogiai, yra beprotybė. Ir tada tai buvo perduota atrankos režisieriui, kuris mielai tai perdavė tavo mamai. Jei jums reikia labiau sušiktos istorijos apie Holivudą, pedofiliją ir vaikų seksualizavimą, aš nežinau, ar tokia yra."

Kaip jau pranešta, Bella Thorne teigė, kad būdama vaikų aktorė pramogų industrijoje nuo 6 iki 14 metų buvo "prievartaujama" ir "fiziškai išnaudojama", ir sakė, kad aplinkiniai dėl to "nieko nedarė".

Buvusi vaikų žvaigždė neseniai duotame interviu taip pat kalbėjo, kad nuo 6 iki 14 metų dirbdama "Disney" buvo prievartaujama

Interviu metu žvaigždė Thorne buvo paklausta auditorijos nario apie tai, kaip jai sekėsi pereiti nuo to, kai ją griežtai kontroliavo "Disney", iki to, kad dabar ji gali laisvai reikšti savo nuomonę.

Thorne pareiškė:

"Perėjimas, be abejo, sunkus. Bet yra taip, kaip yra. Tai kaip ir bet kas mano gyvenime. Jei perskaitysite knygą, sakysite: "Haha, pereiti nuo "Disney" prie šito buvo f****** lengva". Aš nežinau. Priekabiavimas prie f****** nuo šešerių iki keturiolikos metų atrodo kur kas sunkesnės aplinkybės. Visą laiką esi fiziškai išnaudojamas. Atrodo, kad tai daug sunkesnė situacija nei tai, kad tave nuo dvylikos metų seka paparacai. Nežinau. Mane vis dar prievartavo, kai paparacai vis dar f****** sekė mane. Todėl man gana sunku galvoti apie tas dideles nuotraukas su žibintuvėliu, kai visi galvoja, kad mane pažįsta ir apie mane kalba, bet net neįsivaizduoja, su kokiu žiauriu elgesiu tuo metu vis dar susidūriau. Kad visi aplink mane matė ir nieko nedarė. Taigi, nežinau, tu man pasakyk, kas čia tokio sunkaus. Nes man tai, kur kas sunkiau nei bet koks kitas šūdas, su kuriuo susiduriu kasdien".

Bella Throne ne tik teigė, kad dirbdama "Disney" buvo seksualiai išnaudojama labai jauname amžiuje. Tačiau savo pareiškime ji taip pat teigia, kad žmonės žinojo, kas vyksta, ir nieko nedarė, kad sustabdytų prievartą.

Pastaraisiais metais B. Thorne įsiamžino "OnlyFans" ir režisavo pornografinį filmą tinklalapiui "Pornhub".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau